fbpx MENU

Z. Gökalp Şahin

Şubat Ayı Burç Yorumları

23 Ocak 2015 Comments (0) Views: 7156 ANASAYFA, ETKİNLİK, Festival, Konser, Müzik

2015’in 7 Dev Psychedelic Organizasyonu

Her yıl farklı il ve mekanda gerçekleştirilen partilerden bazılarının tarihleri açıklandı. 2015’in Türkiye’deki 7 dev psychedelic organizasyonu bu yıl; İzmir, Yalova, İstanbul ve Bursa’da düzenlenecek.

Kaliteli DJ’ler ve yüksek sound eşliğinde birbirinden güzel görsel şovlara tanık olmak istiyorsanız bu partileri kaçırmayın!

YAR ZAA (LIVE) / İSTANBUL

24 Ocak saat 23:00’da İstanbul, Mind Manifest Project’in organizasyonuyla coşacak. Özellikle İspanyalı Yar Zaa’yı canlı izleme fırsatınızın olacağı bu partiyi kaçırmayın!

Line Up: Yar Zaa (Phantasm Recs/Maharetta Recs), Tmx Mind (Tree Of Life/MMP), Oriah (Tree of Life) Psytiger (Tree Of Life/MMP)

Mekan: Monx, Beyoğlu

Giriş: 30 TL + 1 İçecek

FOBI LIVE NOVALİS – RAVE PARTY / YALOVA

Yalova’da düzenlenen partinin line up listesi bayağı bir kalabalık. 27 Ocak saat 23:00’da başlayan organizasyon için Taksim’den servis imkanı da var.

Line Up: Fobi (Green Wizards Records), Tmx Mind (Tree Of Life/MMP), Freetech (Futura RécordsMX), Sinay Indigo (BioMechanix Records), Pack (Roz Rec), Maniyar (A.U.Wasca Rec), Ma Gic Dark (Roz Rec), Mysticism (Altar Records), Hitech Atmospher (A.U.Wasca Rec), Bahar Canca (Free Spirit Records/Psy-Boutique Festival), Voodoo Mantra (Liquid Tune Records)

Yer: Çınarcık

Giriş: 50 TL

PSYCHEDELİC TEMPLE II / İSTANBUL

30 Ocak saat 23:00’da başlayan parti, sabah saatlerinde de devam ediyor olacak.

Line Up: Virtualien (Black Light District), Freetech (Futura RécordsMX), Gypsydelics – Goa (Quantum Digits Records), Madam Lola

Mekan: Club Temple, Beyoğlu

Giriş: 10 TL

PSYFACTOR VOL: 2 – ASCENT & TESLA PRINCIPLE / İZMİR

Psy Facto Project, bu yıl ikincisini düzenlediği organizasyonda Sırbistan’ın iki önemli DJ’ini ağırlayacak. 6 Şubat Cuma günü, saat 21:00’da başlayan etkinliği kaçırmayın!

Line Up: Ascent LIVE (Ovnimoon Records), Tesla Principle LIVE (Goa Records), Gypsydelic DJ SET (Quatum Digits Record), Çemç DJ SET (Psy Factor Project – MidiRadio), Whackywhack DJ SET (LittleBIGsensations), Djane Sinay İndigo DJ SET (Biomechanix Records)

Mekan: Sherwood, Alsancak

Giriş: 25 TL (Kapıda 30 TL)

NEON FESTIVAL / BURSA

Temmuz ayı olur da kampsız parti olur mu? 13-19 Temmuz tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilecek olan festival, müzik ile eğlenceye doyamayanlar için düzenlenmiş, uzun soluklu ve kapsamlı bir organizasyon. Psychedelic müziğe doyabileceğiniz etkinlikte sanat atölyeleri de kurulacak.

Festival alanı dışında karavanlar ve araçlar için özel olarak ayrılmış bir otopark mevcut. Alan içinde ise; taze meyveler ile tekstil ürünleri satın alabileceğiniz pek çok stant da sizi bekliyor olacak. Ücretsiz olarak ziyaret edebileceğiniz sanat galerisinde serbest çizimler ve resimlere göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca; konuk sanatçılar Allyson ve Alex Grey, kitap imzalama gününde sevenleriyle buluşacak. Organizasyonda şaman ritüelleri gerçekleştirilecek olup toplu terapiler ve yoga seansları da düzenlenecek. Birbirinden yetenekli dansçılar poi ve ateş şovlarıyla bizimle olacak. Chill & Reggae Sahnesi, minimalist tasarımı ile huzur arayanlar için özel tercih sebebi olabilir.

Gölün kenarında güne meditasyonla başlayıp gece, yıldızların altında birbirinden özel performansları izlemek kulağa çekici geliyor olsa gerek! Orada görüşmek üzere!

Line Up: Allyson Grey & Alex Grey, Ace Ventura, Captain Hook, Liquid Soul, Perfect Stranger, Animato

Yer: Dağyenice Gölü, Bursa

Ücret: 115 € (Kapıda 155 €)

TREE OF LIFE FESTIVAL / İZMİR

Bu yıl 4. defa düzenlenecek olan festivalin line up’ında kimlerin olduğu henüz açıklanmadı. Organizasyon 23-28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Yer: Karagöl, İzmir

Ücret: 65 € (İlk 200 bilet)

FREAKS IN LOVE FESTIVAL II / TÜRKİYE

Geçtiğimiz yıl İzmir’de ilki düzenlenen festivalin, şu an için sadece tarihleri açıklandı. 9-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan organizasyonun nerede yapılacağı ve line up’da kimleri göreceğimiz büyük merak konusu!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
24 − 23 =