fbpx MENU

Soma’daki “Toplumsal Dönüşüm Projesi” Onlarla Hayat Buldu!

Puding deyince diğerleri bir yana, Pakmaya bir yana…

4 Haziran 2015 Comments (2) Views: 2982 Kitap, Reklamlar

Ağaçlar Kesilmesin, Kitaplar Pdf İnsin!

Son birkaç yılda trend haline gelen e-kitap furyası, gün geçtikçe daha da çok internet kullanıcısı tarafından tercih edilir bir hal almaya başladı. ‘Ücretsiz Pdf İndir‘ sitesi, içerik bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Ağaçlar kesilmesin, kitaplar pdf insin!

Kitap kurtlarının en büyük zevklerinden biridir bir elinde içeceği, diğer elinde kitabıyla farklı hikayelere seyahat etmek. Sayfaları hissetmek, koklamak, önemli yerlerin altını kurşun kalemle çizmek veya bir yerlere beğendiği alıntıları not etmek her daim önemlidir onlar için.

Doğanın zaman geçtikçe daha da bir dengesinin bozulması, orman yangınları, bilinçsiz & izinsiz ağaç kesimleriyle karşı karşıyayız son dönemlerde. Gıda sektöründe durmak bitmek bilmeyen mekan açılışları ve mekanların reklam için tonlarca harcadığı kağıt israfı, geri dönüşüm kutularının amacına uygun kullanılmaması vb. bir sürü sorun ile ağaçları, dolayısıyla da doğayı tehdit eder durumdayız. Böyle bir durumda internetten kitap indirilmesinin daha yerinde olduğunu düşünüyorum. Hem illa ki sayfalara dokunma taraftarıyız diyorsanız sahaflar ne güne duruyor değil mi? Doğa yeterince fedakarlık yaptı. Şimdi özverili olma sırası bizde. Sahaf raflarında unutulmuş kitaplar ile ağaçları mutlu etmek sizin elinizde.

Ücretsiz E-kitap 

Ücretsiz olarak e-kitap indirebileceğiniz bir siteyi sizinle paylaşmak istiyorum. ‘www.ucretsizpdfindir.com’ kullanışı itibariyle son derece pratik, sade ve içerik bakımından zengin bir site.

Siteye girdiğinizde ana sayfada son eklenenler yer alıyor. Dilerseniz buradan ilginizi çeken bir kitabın üzerine tıklayıp indirme işlemine hemen başlayabilir, isterseniz de sağ tarafta yer alan ‘Popüler Kitaplar’ başlığı altından arzu ettiğiniz kitabı okumaya başlayabilirsiniz.

Herhangi bir üyelik gerektirmeyen sitenin içerisinde bir sürü alt kategori mevcut. Romantik kitaplar, bilim kitapları, psikolojik kitaplar, polisiye romanlar, kişisel gelişim kitapları bunlardan sadece birkaçı. Üstelik sadece roman ve kitap türünün dışına da çıkan ‘Ücretsiz Pdf İndir’ sitesi, dergiler ile eğitim kitapları ve üniversite ders notlarına da yer vermiş. Bununla yetinmeyip yaprak testler ve deneme sınavları da yayımlayan site 7’den 77’ye herkesin faydalanabileceği şekilde düzenlenmiş.

Ziyaretçi memnuniyetine değer veren site, siz değerli okuyucular için bir de sağ tarafta istek formu yapmış. Okumayı arzu ettiğiniz e-kitapları ‘İstek’ başlığı altından belirtebilir ve arkanıza yaslanıp yeni kitapların eklenmesini bekleyebilirsiniz. Pdf indir dediğiniz tüm kitapları bahçede, plajda veya yolculuk esnasında araçta internet bağlantısı olmadan okuyabilirsiniz.

Tags: , ,

2 Responses to Ağaçlar Kesilmesin, Kitaplar Pdf İnsin!

  1. Avatar pembe çiçekler dedi ki:

    Hey there! This post could not be written any better!
    Reading through this post reminds me of my old room
    mate! He always kept talking about this. I will forward this write-up to
    him. Pretty sure he will have a good read. Many thanks for sharing!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
29 × 11 =