fbpx MENU

Hızlı Kapıda Ödemeli Kargo

Onlar Çiçek Çocuklardı

2 Ekim 2014 Comments (0) Views: 1575 MODA, Reklamlar, SANAT

Altınyaylası’nın Orjinal Modelleri

Aynı model takılar ve fabrikasyon aksesuarlardan sıkılmadınız mı? Bir de üzerine onca para verilip de alınan kalitesiz ürünlerde yazıların birkaç haftada silinmesi ve ufacık bir kazada paramparça olmaları cabası. Mehmet Sami Altınyayla ve Umut Yılmaz, uyguladıkları bambaşka bir tarz ile pirinçten takı ve aksesuar ürünleri üretiyorlar. Üstelik üzerlerine yazdıkları yazıların silinmemesi için de harika bir formülleri var! Bazısı kalp, kimisi çaydanlık şeklinde; ama hepsi kişiye özel değişik tasarımlar.

Mehmet Altınyayla, ilk önce 2009 yılında boş zamanlarını değerlendirmek adına hobi olarak uğraşıyordu bu meşgale ile. Daha sonra 2012 yılında Umut Yılmaz, Mehmet Sami Altınyayla ile tanıştı ve ikili işlere daha da yoğunlaştı. Renkli ve farklı çalışmaları gören duyan kişiler bir bir sipariş vermeye başladılar. Altınyayla’sı olarak yoluna İstabul’da devam eden ikili, alıcı kargoyu ödediği taktirde Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına sipariş gönderimi yapmaktadır.

Altınyaylası’nın Pirinç Aksesuarları

Pirinç üzerine özel bir kalem ile altı harfe kadar istenilen kelimenin yazılarak tasarlandığı çalışmalardan bileklik, kolye, anahtarlık ve telefon süsü gibi ürünler yapılıyor. Ayrıca farklı şekillerdeki cam tüplerin içine koyulan özel renkli ve şeffaf sıvı sayesinde de yazılan yazı silinmeden, pirinç bozulmadan ürününüzü muhafaza edebiliyorsunuz.

Renkli, cıvıl cıvıl ve kendi minik, anlamı büyük; pirinçten tasarlanan bu farklı ürünlerle bileğinizi, telefonunuzu süsleyebilir ya da sevdiğiniz birisini farklı bir süprizle mutlu edebilirsiniz. İletişim için; ‘www.altinyaylasi.com’ ve ‘altinyaylasi.blogspot.com.tr’ adreslerini ziyaret edin lütfen. Altınyaylası’nın orjinal modellerini tanıtması benden, takıp takıştırması sizden. Entel alışverişler!

Kendi minik, anlamı büyük; kişiye özel Altınyaylası tasarımları

Kendi minik, anlamı büyük; kişiye özel Altınyaylası tasarımları

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
22 ⁄ 11 =