fbpx MENU

Kasabada Gizem Devam

Johnny Allen Hendrix

5 Eylül 2014 Comments (0) Views: 1623 ANASAYFA, ETKİNLİK, Yarışma

Bir Acayip Yarışma

Bu yarışma gerçekten acayip bir yarışma! Yollardaki bozukluktan uygulamayı haberdar ederek ödülü kapıyorsunuz.

Edebiyat, fotoğraf, tasarım ve kısa film gibi pek çok yarışmayı duyduk daha önceden. Kimileriniz katıldı, kimileriniz bir diğerine yarışma detaylarını haberdar etti belki de. Bazen ise sadece televizyondan veya radyodan tanık olduk sergilenen yeteneklere, dağıtılan ödüllere. Şimdi format biraz daha farklı. Aslında sosyal sorumluluk projesi olarak yola çıkan yarışmanın hedefi; araçlarımızda hasar bırakarak trafik kazalarına yol açabilecek çukur, düşük rögar kapakları gibi yol bozukluklarının düzeltilmesi.

Bozuk Yol Yarışması’na katılmak için ilk önce ‘Bozuk Yol’ uygulamasını Google Play’den yüklemeniz ve uygulamayı en az 3 saat ya da 300 km kullanmanız gerekiyor. Siz uygulamayı başlatarak yola çıktığınız vakit ‘Bozuk Yol’ bildirimleri, otomatik olarak gerçekleşiyor. Eğer en az 200 tane ‘Bozuk Yol’ bildiriminde bulunursanız ise ödül fırsatı yakalama şansınız doğuyor.

Ödüller şu şekilde dağıtılacak: Birinci aşamada katılımcılara 1. ve 10. sıradakine Turkcell T40 akıllı telefon, 100. ve 1000. sıradakine ise Mediamarkt 50TL’lik hediye kartı verilecek. İkinci aşamada katılımcılardan 1 kişi Apple iPad Air tablet ve 3 kişi 50TL’lik Mediamarkt hediye kartı ile ödüllendirilecek. Üçüncü aşamada  ise 1 kişi Sony Play Station 4 ve 3 kişi 50TL’lik Mediamarkt hediye kartı kazanacak.

14 Eylül 2014, yarışmaya son katılım tarihi. Eğer siz de yollardan şikayetçi bir araç sahibiyseniz bu yarışmaya katılarak hem sosyal projeye katkıda bulunabilir, hem de belirlenen ödüllerden kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Bol şans!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
25 − 19 =