fbpx MENU
Kaynak Dönmez

Karantina Serisi Bölüm 1: Kaynak Dönmez

Biyografi film incelemeleri.

OHAL’de Sizi Halden Hale Sokacak 10 MİNİ Dizi Önerisi

Bardaklı el

8 Mayıs 2020 Comments (0) Views: 3039 ANASAYFA, ETKİNLİK, Kafama Göre, Sen De Dene

‘BLOG YAZARI’ Olmak İsteyenlere Diyeceklerim Var!

Sevgili Renkli Sen okurları;

2014’de başladığım blog serüvenime hala tek kişi olarak devam ediyorum. Yazı yazmayı, fotoğraf çekmeyi seven siz değerli dostların desteğine ihtiyacım var. Yanımda yürümeye ne dersiniz?

Renkli Sen’i, içinde pek çok konuyu barındıran bir internet dergisi gibi düşünebilirsiniz. Blogda güncel başlıklar veya tecrübelere dayanan deneyimlerden derleyip topladığım makalelere yer veriyorum. Birkaç film afişi veya etkinlik posteri gibi içerikleri saymazsak geri kalan tüm editoryal ve görsel içerikler baştan sona tarafıma ait. Bir de son zamanlarda bloga bağlı Youtube kanalıyla ilgilenmeye çalışarak iyice başıma iş almış bulunmaktayım. Orada da aynı şekilde içerikleri kendim kurgulayıp montajladıktan sonra PR çalışmasıdır, videoların SEO’sudur derken epey bir vakit harcıyorum.

‘BLOG YAZARI’ Olmak İsteyenlere Diyeceklerim Var!

Müzikten sanata, gezi notlarından kendin yap ürünlerine, modadan yemek tariflerine, filmlerden etkinliklere ve röportajlara kadar birbirinden renkli daha pek çok konunun yer aldığı içerikleri paylaşırken amacım; tek bir hedef kitleye değil, herkesin içinde farklı bir yere dokunmak olduğundan varmak istediğim durağı ‘keyifli bir keşif yolculuğu’ olarak adlandırıyorum. Eğer siz de benim gibi içerik yazarı olup yazdığınız yazıları renklisen.com aracılığıyla geniş kitlelere duyurmak ve makalelerinizi diğer insanlara okutmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey renklisen@gmail.com adresine e-posta atmak!

Yalnız sizden hazırlayacağınız yazılar hakkında birkaç önemli ricam var;
– Dini ve siyasi içeriklere sıcak bakmıyorum.
– Makaleleriniz özgün olursa pek şukela.
– Bir de yüksek çözünürlüklü ve telifsiz bir görselle ya da kendi çektiğiniz fotoğraflarla yazılarınızı pekiştirirseniz tamamdır bu iş!

Son olarak; tüm bu işlerden bir gelir elde etmediğimi, aksine her yıl düzenli olarak host, domain, reklam gibi gerekli olan harcamaları cebimden ödediğimi, blogun aslında tamamen bir kişisel blog olduğunu ama artık evde daha sık kalmaya başladığımız şu son dönemlerde yazılarını okutmak, sesini duyurmak isteyen yazarlara 2014’den bu yana alt yapısı hali hazırda zaten var olan blogumda yer vermek istediğimi ve bunun tamamen bir keyif ve gönüllülük işi olduğunu belirtmek isterim. Elbette ki; yayınlanan makaleler, size referens, arşiv veya haz gibi birtakım olumlu geri dönüşler sağlayacaktır.

‘Blog çizgisine uygun gördüğüm yazarlarla aynı yolda yürüyelim, dostluk ve sevgi kazansın’ diyor, hepinize sağlık ve metanet diliyorum!

Sevgiler
Asiçiçek

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
8 + 15 =