fbpx MENU

Mucize Buğday Çimi Suyu

Kadın Vizöründen Adam

11 Haziran 2014 Comments (0) Views: 1761 ANASAYFA, İndirim Günleri, MODA

Büyük İndirim: Shopping Fest!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve açılışı Haziran’ın yedisinde Mall Of İstanbul’da gerçekleşen Büyük İndirim: Shopping Fest, 29 Haziran’a kadar devam edecek.

Eğlenceli gösteriler ile alışverişi biraraya getiren organizasyonda, en prestij sahibi markaların indirim ve kampanyalarına rastlarken konser gibi etkinliklere katılmanız da mümkün. Festivale ev sahipliği yapan İstanbul’un büyük alışveriş merkezlerinde, caddelerde ve sokaklarda alışverişin tadını doyasıya çıkartırken çeşitli süprizlere, coşkulu şovlara rastlayabilirsiniz.

11 Haziran, saat 19.00’da ‘212 İstanbul Power Outlet’ DJ Yasemin Şefik’in şarkılarının ardından podyumda Betül Demir’i ağırlayacak.

12 Haziran, İstanbul Shopping Fest, İstanbul genelindeki tüm kuyum ve mücevherat markalarının katılımda bulunacağı ‘Altın Günü’ ile yerli- yabancı turiste mücevherde büyük indirim fırsatları sunulacak.

14 Haziran, bir tekstil ekolü haline gelen ve toptan satışların gerçekleştirildiği Laleli’ye uğrayan ziyaretçiler, kapısında ‘İFS’ etiketi gördükleri her yerden perakende alışveriş yapabilecek. Ayrıca katılımcı AVM’lerde geçerli olacak ‘Evini Güzelleştir’ gününde yapılacak olan indirimler tam da dekorasyondan keyif alan çılgınlara göre! İndirimin ve etkinliğin bitmek bilmediği 14 Haziran gününde saat 19.00’da Trump AVM’de ücretsiz olarak Feridun Düzağaç konserini de izleyebilirsiniz.

14-15 Haziran arasında ‘Osmanbey Weekend’ kapsamında; Baytar Ahmet Bey Sokak, Hacı Mansur Sokak, Kodaman Sokak, Madalyon Sokak, Matbaacı Osmanbey Sokak, Samanyolu Sokak, Şair Nigar Sokak isimli alanlarda sokak performansçılarının şovları, canlı müzik ve iki tane açıkhava defilesi gerçekleşecek. 15 Haziran’da mağazalar gece yarısına kadar açık olacak. Teknoloji tutkunları ise dudak uçurtacak indirimlerden aynı gün faydalanabilecekler.

21 Haziran, saat 19.00’da Kolpa müzik grubu, sevenleri için Trump Cadde’de en güzel şarkılarını seslendirecek. Aynı zamanda da çanta ve ayakkabıda özel indirimler uygulanacak.

22 Haziran’ın ‘Kozmetik Günü‘ ilan edildiği Shopping Fest 2014, 27 Haziran günü Vialand’daki kapanış partisi ile son bulacak.

Festivale katılan AVM isimleri: 212 İstanbul Power Outlet (Bağcılar), Akasya Acıbadem (Acıbadem), Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi (Esenyurt), Akmerkez (Etiler), Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezi (Florya), Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi (Altunizade), Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi (Bakırköy), City’s Nişantaşı (Nişantaşı), Demirören İstiklal (Beyoğlu), Forum İstanbul Alışveriş Merkezi (Bayrampaşa), İstanbul Cevahir AVM (Şişli), İstinyepark (Sarıyer), Kanyon (Levent), Mall Of İstanbul (Başakşehir), Maltepe Park AVM (Maltepe), Marmara Forum Alışveriş Merkezi (Bakırköy), Marmara Park (Esenyurt), MetroCity AVM (Levent), Palladium Alışveriş Merkezi (Ataşehir), Pendorya AVM (Pendik), Trump Alışveriş Merkezi (Mecidiyeköy), Vialand Alışveriş Merkezi (Eyüp) ve Zorlu Center AVM (Beşiktaş).

Büyük indirim: İstanbul Shopping Fest 2014! devam ediyor. Daha ne bekliyorsun?

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
6 × 30 =