fbpx MENU
James Basdanis

James Basdanis’den Yeni EP ‘DiddyCoy’

italian tiramisu balls

Lezzetli Atıştırmalık: Tiramisu Topları

PhotoCup

22 Ocak 2021 Comments (0) Views: 7040 ANASAYFA, Oynasak Ya, Resim & Fotoğraf, SANAT, Sen De Dene, Yarışma

Çok Yönlü Fotoğraf Yarışması Photocup

Fotoğraf çekmeyi sevenler ve fotoğrafçılara harika bir haberim var! Photocup uygulamasını duydunuz mu?

Beni yakından tanıyanlar çok iyi bilir; çocukluğumdan bu yana nerede bir yarışma heyecan, Jale hemen orada bitiverir! İlkokulda resim, ortaokulda öykü yarışmaları derken, üniversite yıllarında fotoğrafçılıkla ilgili yarışmalar dikkatimi çekmeye başladı. Bazen kendimi denediğim oldu, bazen de ödüller kazandığım.

Uzun bir süre yurt dışı bazlı bir platformdaydım fakat verdiği ödüller beni tatmin etmediğinden o platform zihnimde rafa kaldırıldı ve zamanla unutulup gitti. Bir süre önce ise internette PhotoCup isimli bir uygulama ile tanıştım. Uygulamanın internet sitesi de mevcut.

Çok yönlü fotoğraf yarışması Photocup, fotoğrafçıların son derece ilgisini çekip eğlenmelerini sağlayacak, eğlenirken de onlara ödüller kazandıracak bir sistem. Belli başlıklarla konulara ayrılmış kategoriler üzerinden fotoğraflarınızla yarışmaya katılıyor ve diğer fotoğraflara oy vermeye başlıyorsunuz. En iyiler seçilen birinci, ikinci ve üçüncü fotoğrafçılar ile oy verenlere hem para hem de puan ödülü veriliyor.

Yarışmalara katılmak için; 18 yaşını doldurmuş olmanız, fotoğrafları kendinizin çekmiş olması, eserlerinizde kabul edilebilir ölçüler dışında oynamaların bulunmaması gibi bir takım koşullar yer alıyor. Birden çok yarışmaya katılım sağlayabiliyorsunuz ama ödül alan bir fotoğrafınızla başka bir kupa için başvuramıyorsunuz.

Yarışmalar dışında sitede vakit geçirmek isterseniz; diğer fotoğrafçıların işlerine, ödül alan fotoğraflara, sıkça sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Photocup:

https://www.photocup.com/

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
26 ⁄ 26 =