fbpx MENU

Sırrı Amca’nın Özgürlük

Nemrud İle Progresif Rock

30 Eylül 2014 Comments (0) Views: 4890 ANASAYFA, Burç Yorumları

Ekim Ayı Burç Yorumları

2014 Ekim Ayı Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Sevgili Koçlar, bu ay daha çok ikili ilişkileriniz ön planda olacak. Ay boyunca yeni kişilerle tanışabilir, tanışmış olduğunuz; ama bir türlü görüşemediğiniz insanlarla ortak paydalarda buluşup artık görüşebilirsiniz. Ayın ilk haftasından itibaren parasal konularda açılmalar olacak. Dolayısıyla miras, nafaka, kredi gibi konularda uzlaşmalar sağlanabilir bu dönemde. 8 Ekim’de burcunuzda gerçekleşecek olan Ay tutulmasıyla birlikte spor gibi faaliyetlerde bulunabilir, kendinizi süpersonik enerjik hissedebilirsiniz. Tutulmanın etkisiyle hisleriniz de yoğunluk kazanacağından, ilişkilerinize dair radikal kararlar alabilirsiniz. Yalnız bu kritik dönemde yeni başlangıçlar yapmamanızda fayda var. Ayın son haftası, maddi anlamda fırsatlar, ortaklıklar, iş teklifleriyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle son haftalarda ikili ilişkilerden ziyade maddi konularda yeni kararlar almanızda yarar var. Bu şekilde daha kalıcı sonuçlara ulaşacaksınız.


2Boğaa

BOĞA

İş hayatınız ve sağlığınızla ilgili konuların gündemde olacağı Ekim ayında, kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yarım bıraktığınız işleri, rafa kaldırdığınız projeleri tamamlamak için güzel bir ay. Bu süreçte sağlık ve çalışma hayatınız dışında ilişkinizdeki mevcut durumlar ve geçmişte yaşadığınız aşklar da gündeme gelebilir. Ayrıca; elektronik cihazlarda arızalanmalar ve iletişimde kopuklukların yaşanacağı bir ay sizin için Ekim 2014. Ekim’in 8’inde Koç burcunda seyre başlayan Ay tutulması ile iç dünyanıza bir dönüş, duygu ile düşüncelerinizi sorgulama; en önemlisi de kaygı ve korkularınızla yüzleşme için kendinize alanlar açma ihtiyacı duyacaksınız. Rüyalarınıza kulak verin. Haberci rüyalarınız sayesinde; geçmişte kalmış bazı gizli sırlar açığa çıkabilir, bunlar size uykunuzda mesaj olarak gönderilebilir. Dolayısıyla bu ay aynı zamanda, süprizlerle de karşılaşacağınız bir ay olacak.


3İkizlera

İKİZLER

Eğlenceli İkizler burçları, bu ay süresince sizin için yine eğlence ve aşk dorukta olacak! Sanatsal faaliyetlerinizin, hobilerinizin, kalabalık davetlerin ve sosyal sorumluluk projelerinin yoğun olacağı bu dönemde; eski sevgililerinizden haberler alabilir, uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle en olmayan zaman ve mekanlarda karşılaşabilirsiniz. Ekim ayında yaşadığınız bazı süpriz gelişmeler hayatınıza farklı bir açıdan bakmanızı sağlayabilir ve farkındalığınızı arttırabilir. Aile ilişkilerinde ve gönül ilişkilerinizde sorunsuz günler geçirmek istiyorsanız; özellikle bu ay, bencil olmamanızda ve ‘ben’ yerine ‘biz’ dengesini iyi kurmanızda fayda var. Ayın son haftası yeni iş teklifleri alabilir, işinizde terfi yaşayabilir, beklediğiniz haberleri sonunda alabilirsiniz. Ani karar vermek yerine, düşünüp taşınıp size en makul gelen adımı atmaya çalışın. Göreceksiniz ki; Ekim size bol kazançlı günler getirecek.


4Yengeça

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, bu ay haneniz ve hane içindeki insanlarla ilgili konular ön planda olacak. Aile içinde üzeri örtülmüş eski konular gündeme gelebilir, tüm aile bireylerinin evde olduğu bir anda bu konular masaya yatırılarak konuşulabilir. Siz de bu süreçte geçmişinizle yüzleşmek ve bastırdığınız duygularınızla karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz. Mümkün olduğunca sakin kalmanızda yarar var. Aksi taktirde iletişimde kopukluklar yaşayarak bazı yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz. 8 Ekim’den itibaren çalışma hayatınızla ilgili konular ön planda olacak. İşten ayrılmak veya işe başlamak isteyenler için doğru zamanlar oluşabilir. Ay sonuna doğru doğada çok daha fazla zaman geçirmek isteyebilir, ay boyunca içinize akıttığınız enerjinizi dışarı çıkarmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Yengeç burçları yeni bir ilişkiye başlayabilir, olanlar ise ilişkinize dair geleceğe yönelik kalıcı kararlar almak isteyebilir.


5Aslana

ASLAN

Sevgili Aslanlar, Ekim ayı boyunca yolculuklar gündemde olacak. Kısa süreli ani seyahatlere çıkabilir, sık sık görüşemediğiniz insanlarla görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Geçmişten bugüne taşıdığınız alışkanlıklarınızı gözden geçirmek isteyeceğiniz bu dönemde kişi ve durumlara farklı bakış açısıyla yaklaşabilir, kendi farkındalığınızı tanıdık olmadığınız yeni boyutlara taşıyabilirsiniz. Ekim ayında teknolojik aygıtlarda bozulmalar ve iletişimde kopukluklar eskiye nazaran daha sık karşınıza çıkacak. Bu yüzden önemli görüşme ve kararlarınızı Kasım’a ertelemenizde fayda var. İkili ilişkilerinizde özellikle bu dönem bencil yaklaşımlarınızdan uzak durmalısınız. 24 Ekim’de Akrep burcunda seyre başlayacak Güneş tutulmasıyla birlikte taşınma veya tadilat, dekorasyon gibi konular önem kazanabilir. Ne var ki; bu tarihte Merkür etkisi hala devam ettiği için asıl önemli karar ve değişimlerinizi 26 Ekim’den sonra uygulamanız, hayatınızın kolaylaşmasına daha da yardımcı olacaktır.


6Başaka

BAŞAK

Ekim ayı sizin için mali konuların gündemde olduğu bir ay olacak. Harcamalarınızı gözden geçirebilir, maddi konularda belli bir plan ve programlama yöntemlerini uygulayabilir, kazançlarınızı belli bir gelir – gider tablosunda inceleyebilirsiniz. Süpriz gelişmelerin ve uzun süredir beklediğiniz haberlerin alınacağı bu ay, yakın çevrenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Ayın ortası, yeni girişimlerde bulunmak yerine yarım bıraktığınız işleri tamamlamak adına güzel bir dönem. Gereksiz harcamalardan kaçınmalı, savurgan davranmamalısınız bu ay. Hayatınızdaki bazı kişilerle yol ayrımına gelebilir, uzun süredir sorguladığınız ilişkilerinize artık nokta koymak isteyebilirsiniz. Genel olarak arınma niteliğindeki bu süreçte, kaygı ve korkularınızla da yüzleşecek, yeni kararlar alacaksınız. Ayın son haftasından itibaren kardeşlik ilişkilerinizde uzun süredir yaşadığınız problemleri mercek altına alabilir ve kalıcı uzlaşmalar sağlayabilirsiniz.


7Terazia

TERAZİ

Sevgili Teraziler, doğum gününüzde mutlu, sağlıklı, bol şanslı günler diliyorum! Ekim ayında; etrafa saçtığınız ışığın arttığını farkedecek ve çevrenizden pozitif destekler alacaksınız. Geçmişte tamamlayamadığınız eksik ödemeleri tamamlayacak ve harcamalarınızı bir kez daha gözden geçirmek isteyeceksiniz. Ekim ayı size güçlü bir farkındalık kazandırtacak. Hayatınıza ve çevrenize karşı bakış açınızı değiştirecek, daha önceden yorumladığınız konulara enteresan soluklar katacaksınız. Daha önceden belirsiz olan pek çok durum bu ay netlik kazanacak. 8 Ekim’de gerçekleşen Ay tutulmasıyla birlikte beklenmedik süprizlerle karşılaşabilir, bazı merak ettiğiniz sırların açıklığa kavuştuğuna şahit olabilirsiniz. Duygularınızı direk olarak ifade etmek isteyeceğiniz bu süreçte sakin olmanızda ve durumlara uyum sağlamanızda çok önemli. Ayın son haftası maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler olabilir ve yeni kazanç fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.


8Akrepa

AKREP

Bu ay dinlenme ve kendinizi dinleme ihtiyacı hissedebilir, uzun süredir yaşadıklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte kalabalık ortamlarda olmaktan ziyade kendi ihtiyaçlarınıza öncelik vermek isteyeceksiniz. İletişimde kopukluklar, diyaloglarda yanlış anlaşılmalar, elektronik cihazlarda bozulmalar burcunuzun Merkür’de gerçekleşen etkisiyle bu dönem artacak. 8 Ekim’den itibaren günlük hayatınızdaki işler ön planda olmaya başlayacak. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bu ay sık sık baş ağrıları yaşayabilirsiniz. 24 Ekim’de burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıyla birlikte, hayatınızda yepyeni bir dönemin başladığını hissedeceksiniz. Yeni fırsatlarla karşılaşacak ve güçlü kişilerden olumlu destekler alacaksınız. Uzun süredir hayalini kurduğunuz düşleri gerçekleştirmek için karşınıza çok önemli fırsatlar çıkacak. Bu süreçte her ne olursa olsun sakin davranmalı ve verdiğiniz kararlar doğrultusunda ileriye adım atmaya devam etmelisiniz.


9Yaya

YAY

Sevgili Yaylar, sosyal faaliyetler ve arkadaş çevrenizin önemli olacağı Ekim ayı içerisinde bol aktivite ve eğlenceli günler sizi bekliyor. Ayın ikinci haftasından itibaren geçmişinizi sorgulamak isteyebilir, bu sayede geçmişte anlamadığınız konuları daha iyi anlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili hala bir çözüme bağlanmamış olan konuları sonuca ulaştıracak ve yeni arkadaşlıklar kazanacaksınız. Yalnız iş, kariyer gibi konularda yeni girişimlerde bulunmaktan kaçının bu ay. Daha çok yarım kalan işlerinizi ve kırgın bıraktığınız ilişkilerinizi düzeltmek, tamamlamak adına daha uygun bir dönem. Aşk hayatınızla alakalı yeni gelişmelerin yaşanacağı bu dönemde, partnerinizin hiç bilmediğiniz yönleriyle karşılaşabilir, onun sırlarıyla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Ayın son haftası ikili ilişkilerinizle bir yol ayrımına gitmek durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte karşınıza çıkacak yeni fırsatları da bir süre kimseyle paylaşmamanızda yarar var.


10Oğlaka

OĞLAK

Bu ay kariyer hayatınız ön planda olacak. Geleceğe dair manevi ve maddi yatırımlar yapabilir, bunun için güvenilir, güçlü yerlerden olumlu destekler alabilirsiniz. Ekim ayı içerisinde yazılı evraklar tehlikeye düşebilir. Yüksek makamlarla ilgili anlaşmalar yapmamaya özen gösterin. Daha sakin, sessiz bir ay geçirmeyi tercih edin Ekim’de. Daha çok eski arkadaşlarınızla olan görüşmeleriniz ve ev ile ilgili konularda daha fazla vakit ayırmanız için uygun bir dönem olacak. Ailenize daha ilgili olacağınız bu süreçte eski bağımlılıklarınızdan kurtulmak isteyebilir ve bunu başarıyla uygulayabilirsiniz. Ayın son haftası yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızla askıya aldığınız konuları gündeme oturtabilirsiniz. Hayatınıza dair önemli kararlarınızı 26 Ekim tarihinden itibaren almayı hedeflerseniz, verdiğiniz kararların daha yerinde ve kalıcı olduğuna kendiniz de şahit olacaksınız. Sakin ve bol kazançlı haftalar!


11Kovaa

KOVA

Sevgili Kovalar, Ekim’de sizi kısa süreli yolculuklar ve kişisel gelişimle ilgili konular bekliyor. Hayatınıza olan pozitif bakış açınızı destekleyecek yeni insanlarla tanışabilir, değişik bakış açılarıyla farkındalığınızı bir kat daha arttırabilirsiniz. Önemli ve ciddi kararlar almak yerine yarım bıraktığınız işleri tamamlamak adına daha uygun bir ay. İnançlarınızla olan düşüncelerinizi sorgulamak isteyeceğiniz bu dönemde özellikle ikili ilişkilerinizde yeni şeylerin farkına varacaksınız. Bu sizin gerçekler ve geçmişinizle yüzleşmenizi sağlayacak. 8 Ekim’den itibaren özellikle kardeş ilişkileriyle ilgili konular gündemde olacak. Düşündüğünüzü direk ifade etmek yerine sakinliğinizi koruyarak adımlar atmanız önemli bu günlerde. Ekim’in son haftası uzun süredir düşlediğiniz fırsatlarla karşılaşabilir, geleceğe yönelik yeni ve daha emin adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Işığınız daim olsun!


12Balıka

BALIK

Sevgili Balıklar, bu ay maddi konularda uzun süredir beklediğiniz haberleri alabilir, kazancınızı arttırmak için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayın ilk haftasından itibaren artan farkındalığınız ile birlikte geçmişte yaşadıklarınızı sorgulayabilir, yaşadıklarınızı farklı açıdan yorumlamaya başlayabilirsiniz. Yarım bıraktığınız konuları tamamlayabilir, kırdığınız kişilerden özür dileme ihtiyacı duyabilirsiniz. Harcamalarınızı minimuma indirmek isteyecek ve gereksiz harcamalardan kaçınacaksınız. Hesapta olmayan harcamalar, ani gelişmeler gündeme gelebilir. Bu durumda sakinliğinizi koruyarak en makul ve zeki şekilde durumun üstesinden gelmenizde fayda var. İlişkilerinizin önemli testlerden de geçeceği Ekim ayı içerisinde kişilerle ben – biz dengesinde sorunlar yaşanabilir. Bu süreçte ani kararlar almak ve fevri davranışlarda bulunmak yerine sosyal aktivitelere yönelerek kendinizi rahatlatmanız büyük önem taşıyor.

Eylül ayı burç yorumları için.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
26 + 25 =