fbpx MENU

Teknoloji Dünyasını Tekno Feed’den Takip Edin

En Yeni Perde Model Ve Tasarımları Dekotuba’da!

12 Nisan 2015 Comments (0) Views: 1600 Reklamlar

En Güncel Teknoloji Sitesi

Teknolojinin hem yaş sınırı indi hem de teknoloji insanların beklentilerini yükseltti. Durum böyle olunca da kişilerin internetten en fazla araştırdığı konular arasında teknoloji haberleri yer almaya başladı. Hızına yetişemediğimiz teknoloji ile ilgili her türlü bilgiyi ya da haberi bulabildiğiniz bir teknoloji sitesini sizlere önermek istiyorum. Önereceğim teknoloji sitesi: Techkafa.com.

Tech Kafa sitesi birçok teknoloji konusunu siz değerli ziyaretçilerinin hizmetine sunmaktadır. Sitede telefon incelemelerinden, sosyal medyaya, internet konularından, bilgisayar güvenliği konularına değin; her türlü teknoloji tutkununun öğrenmek istediği bilgiler yer almaktadır. Site ‘Tek Atımlık Oyun’ ve ‘Teknoloji Haberleri’ başlığı ile dikkat çekiyor. Başlığında da belirttiği gibi sadece teknoloji değil; aynı zamanda da oyun tutkunlarını kendisine çekmeyi başarıyor.

Özellikle erkeklerin ilgi duymuş olduğu GTA oyunlarını Tech Kafa sitesinden bulabileceksiniz. GTA 5 tutkunlarının sıklıkla ziyaret etmiş olduğu sitede tüm GTA 5 hileleri, GTA 5 hilelerinin özelikleri ile şifreleri ve daha birçok GTA 5 konusuna rastlayabileceksiniz. GTA serisinin PC’ye uyarlanacağı haberlerinin çıkmasıyla birlikte artık GTA tutkunlarında da artış meydana geldi. Bu nedenle de Tech Kafa sitesi GTA tutkunları için iyi bir rehber oldu. Techkafa.com sitesi GTA 5 dışında; GTA San Andreas hileleri sunarak GTA San Andreas tutkunlarına da hitap ediyor. Böylece tüm GTA 5, GTA 4 ve GTA San Andreas oyun severler sitede bir araya gelerek kolaylıkla ve ücretsiz şekilde ortak bir paydada buluşmuş oluyor.

Ayrıca siteye giremediğiniz zamanlarda dahi; Tech Kafa’yı takip edebilme imkanınız mevcut. Bunun için yapmanız gereken tek detay; siteye girmek ve sitenin Facebook, Twitter sosyal medya adreslerini takip etmek olacaktır. Sitenin sosyal medya adreslerini takip ederek hem en son paylaşılan konular hakkında bilgi sahibi olabilir hem de techkafa.com sitesi ile ilgili; en güncel bilgilere erişme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İyi oyunlar!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
1 × 7 =