fbpx MENU

İstiridyeden Vazo Yapımı 2

Efe Moral Buluşması

1 Eylül 2014 Comments (1) Views: 3835 ANASAYFA, Burç Yorumları

Eylül Ayı Burç Yorumları

2014 Eylül Ayı Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Sevgili Koçlar, bu ay sizin için insanlarla olan ilişkilerinizdeki iletişim ön planda olacak. Özellikle ikili ilişkilerinizde ve iş hayatınızdaki ilişkilerde daha temkinli ve kararlı davranmanızda fayda var. Eylül’ün 9’unda Balık burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte üzerinizde oluşan baskılardan ötürü duygusallığınızda artış meydana gelebilir. Kendi içinize kapanıp kendinizi sorgulama evresine geçip kendinizle yüzleşme yaşayabilirsiniz. Eylül ayının ortasından itibaren özgüveninizde bir artış olacak. Yurt dışı faaliyetleriniz aktif hale gelecek. Kendinizi son derece enerjik hissederken yeni girişimlerde bulunarak özgür ruhunuzu iliklerinize kadar hissetmek isteyeceksiniz. Ayın son haftasında ise bazı ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Oluşan Yeni Ay ile birlikte aşk hayatınıza dair de alınacak olan yeni kararlar sırada. Beraberliği olanların ilişkisinde iyileşmeler söz konusuyken yalnız olanların kapısında yeni bir aşk haberi var. Mali harcamalara bu ay dikkat.


2Boğaa

BOĞA

Sanatsal faaliyetler ve cilt bakımınız için güzel bir ay. ‘Ben’ demekten vazgeçip durumlara daha genel bakmaya başladığınız zaman pek çok belirsizlik ortadan kalkacak. 5 Eylül’de aşk evinizi ziyaret eden bir Venüs geçişi yaşanacak. Yani; ilişkinize bir göz atıp değerlendirmelerde bulunacaksınız. Sonuçlara ulaşılacak. 9 Eylül’de gerçekleşen Dolunay ile birlikte kendinize şu soruları sormaya başlayacaksınız: ‘Nasıl bir özveriyle çalışıyorum? Kimlere, hangi ortamda nasıl bir hizmet veriyorum?’ İş hayatınızı, çalışma ortamınızı sınadığınız bir geçiş evresi olacak bu dönem sizin açınızdan. Bilgi ve tecrübelerinizi bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var. Ayın ortasında hayatınıza maddi hareket gelecek. Ortaklıklar, krediler, yeni iş konuları gündeme oturacak. Aceleci davranıp ani karar vermekten sakının. Ayın son günlerinde ise kendinizle olan uğraşınız artacak. Cilt ve saç bakımı gibi konularla ilgilenebilir, kendinizi iyi hissedebilirsiniz.


3İkizlera

İKİZLER

Sevgili İkizler, Eylül ayında şansınız epey açılıyor. Devam eden ilişkilerinizde artan bir bağlılık söz konusu. İlişkiniz yoksa yeni bir aşk haberiniz var. İlk hafta evinizde tadilat, tamirat gerçekleşebilir ya da bir taşınma söz konusu olabilir. Daha sonraki günlerde maddi konular üzerinde biraz düşüneceksiniz. Eylül ayının ortasından itibaren yaralanan ikili ilişkilerinizde düzelmeler gerçekleşecek. Yeni tanışmalar, yeni kalıcı arkadaşlıklar da yaşayacaksınız. Kendinizi son derece güvende ve huzurlu hissedeceğiniz bir ay olacak. Özellikle kariyer anlamında kalıcı ve yeni kararlara varacaksınız. Gebe kalmak isteyenler için harika bir dönem. Yeni Ay ile birlikte insanlarla iletişiminizde rahatlamalar söz konusu olacak. Size olulmu bir frekans getirecek bu evre. 29 Eylül tarihinde ise gönül ilişkilerinize dair bir dilekte, istekte bulunabilirsiniz. Venüs aşk evinize uğrayacak. Değişim, dönüşüm ve yenilenmeye hazır olun!


4Yengeça

YENGEÇ

Eylül ayı, size hane ile ilgili konularda bir iyileşme süreci getirecek. Daha önceden rafa kaldırılmış pek çok konu gündeme gelerek sonuca bağlanacak. Sağlığınızla ilgili konulara bol vakit ayıracağınız dönem de bu ay olacak. Yakın çevreniz ile fikir alışverişlerinde bulunup onlarla sık vakit geçireceksiniz. Kabuğunuzdan çıkıyorsunuz bu ay. Sizi nelerin mutlu edip nelerin rahatsız ettiğini irdeleyecek ve kesin kararlara varacaksınız. Eylül’ün 14’ünden itibaren çalışma alanınızda belli başlı kararlar alınacak. İşinizde bir yükselme olacak. İşsizseniz yeni bir işe başlangıç olabilir. Cesur ve özgüveniniz yerinde bu ay. Geçmişteki problemleri halletmek adına ayın son haftalarında vakit harcayabilirsiniz. Başarı sizinle olacak. Ayın son haftası bir arkadaşlığınız varsa bunu ciddiyete dökmek isteyeceksiniz. İlişkiniz yok ise; yeni bir ilişkiye başlangıç söz konusu olacak. Eskiye olan bağınızı tamamen koparacaksınız son günler artık. Aşk için huzur dolu günler sizi bekliyor.


5Aslana

ASLAN

Sevgili Aslanlar, kısa soluklu güzel yolculuklarınız var Eylül’de. 5 Eylül’de para kazanma arzunuz ön planda olurken maddi harcamalarınızı da gözden geçireceksiniz. Eğer önceki ay fazla açıldıysanız bütçenizi bilmenizde fayda var; yoksa sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ani ve gereksiz harcamalar yapmak yerine, giderlerinizi minimum düzeye indirmelisiniz. Ayın ortasında aşk hayatınız canlanacak. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, yeni yerler görebilirsiniz. İlişkiniz varsa iyileşmeler, eğlence, heyecan devreye girecek. Görünümünüzde kalıcı değişik kararları alınacak. Ay sonuna doğru kendinizi ifade etme kabiliyetinizde artış olacak. Daha önceden size güç gelen şeyler daha kolay gelmeye başlayacak. Ayın son birkaç gününde ise taşınma, yeni bir ev arayışı gündeme gelebilir. Herhangi bir adım atmadan önce artısını, eksisini düşünerek karar vermelisiniz. Ayın son günü ise etrafınızdaki insanlardan olumlu görüş ve destek alacak, güzel günleri hissetmeye başlayacaksınız.


6Başaka

BAŞAK

Bu ay, çok önceden planını kurduğunuz, hayalini ettiğiniz durumları gerçekleştirme ayı olacak. Somut ve soyut pek çok ertlenmiş isteklerinizi artık hayata geçireceksiniz. Kazanmak ve başarmak istediğiniz pek çok şeyi bir bir elde etmeye başlayacaksınız Eylül’de. 5 Eylül itibariyle Venüs burcunuzda seyre başlayacak. Bu sebeple titiz, kaliteli, özverili bir şekilde ön planda olmak isteyeceksiniz. Ayın ikinci haftası, ilişkilerinizi sorguladığınız bir evre olacak. Bu ay gerçekleşecek olan Dolunay, sizin gönül ilişkilerinizde etkin davranacak. Sorun çıkmadan, sevgiyle çözümlere ulaşılacak. İş bağlamında ise daha önceden başlamış olduğunuz projeleri bir kez daha gözden geçirmeniz yönünde bir uyarı var. Ay sonunda sanatsal faaliyetleriniz size cüzi bir miktar da olsa kazançlar getirmeye başlayabilir. Özellikle ayın son günlerinde bir ay sonraki konulara odaklanın ve yapmanız gerekenler hususunda belli başlı kararlara varın.


7Terazia

TERAZİ

Sevgili Teraziler, Eylül’ün 2’sinde Merkür’ün burcunuzda seyrine başlamasıyla birlikte ışık sizinle buluşuyor. Bu ay, insanları etkileyecek, iletişiminizde rahatlıkla isteklerinizi dile getirebilecek ve etrafınıza rengarenk ışık saçacaksınız. İnsanlar sizi gönül rahatlığıyla dinleyecek ve takdir edecek. Atacağınız yeni adımlarda hafif endişelere kapılabilirsiniz; şayet bu tamamen Venüs’ün Başak burcunda seyrinden kaynaklanacak. Bu endişelerinize mahal vermeyin. Siz huzurlu olun, hayat da size kararlı ve şanslı davranacak özellikle Eylül ayında. Ayın ortasında kısa veya uzun soluklu yolculuklar olabilir. 24 Eylül tarihinde burcunuzda Yeni Ay meydana gelecek. Çevrenizde, ilişkilerinizde ve duruşunuzda yenilenmeler gerçekleşecek. Pek çok kişi tarafından çekici görüneceksiniz. Ay sonunda ise Venüs burcunuzda seyrine başlayacak. Yeni bir iş ve aşk müjdeniz var! İşiniz ve aşkınız varsa yükseliş, huzur bulma dönemi yaşanacak.


8Akrepa

AKREP

Eylül’ün başında biraz geriye doğru çekilerek ikili ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. İstediğiniz gibi ilerlemediğini düşündüğünüz ya da birlik ve beraberlik bilinci olmayan bir ilişkinizin içinizde yarattığı bir denge problemi yaşanabilir. İki tarafta aynı yoğunlukta duygular hissedilmiyor olabilir. Oturmayan şeyler ve fikir uyuşmazlıklarını köşenize çekilerek irdeleme, gözden geçirme sürecine giriyorsunuz. Ayın ikinci hafta başında gerçekleşen Dolunay ile birlikte duygusallaşarak ilgiye, şefkate ihtiyaç duyacaksınız. İlişkisi olanlar partneriyle arasında iyileşmeler yaşarken, ilişkisi olmayanlar yeni ilişkinin hayalini kuracak. 14 Eylül’de ikinci yöneticiniz Mars tarafından maddi anlamda bir arzu, ileriye yönelik yatırım planları belirecek zihninizde. Yeni iş girişimleri, maddi planlamalarda bulunabilirsiniz. Para kazanmaya yönelik istekleriniz artacak. Ayın son haftası iş anlamında yeni bir projeye adım atabilirsiniz. Duygusal anlamda ise artık sizi rahatsız eden şeyin ne olduğunu çözüyorsunuz.


9Yaya

YAY

Sevgili Yaylar, sosyal faaliyetler ve iletişimin ön planda olduğu bir ay olacak sizin için Eylül. Hedefinizi belirleyin, ona odaklanın ve ne gerekiyorsa yapın. Enerjiniz bu yönde çok yüksek bir frekansta ve hedefleriniz için güzel adımlar atacaksınız. Geçmişte bıraktığınız insanlarla karşılaşabilir, onlarla iş anlamında yeni projelere imza atabilirsiniz. Hizmete dayalı faaliyetlerde güçlü bir şekilde bulunacaksınız. Ayın ortasında diğer günlere nazaran daha aktif bir hale geleceksiniz. Faaliyetler bir yana, sorunları çözmek için de iyi bir zaman. Ay sonuna doğru biraz tehlikeli bir döneme giriyorsunuz. Dostu ve düşmanı ayırt etmeniz gerekecek bu dönemde. Geçmişte bıraktığınız işleri tamamlamanız da ayın son günlerinde gerçekleşecek. Özellikle maddi konularda dikkat etmelisiniz. Gözünüzü dört açmayı da ihmal etmeyin. Herkese güvenmek yok bu ay! Yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Sanatsal alanlarda kendinizi gösterebilirsiniz.


10Oğlaka

OĞLAK

2014’ün Eylül ayı sizin için yoğun bir ay olacak. İş problemleriniz, görüşmeleriniz, sorumluluğunuz, koşuşturmaca trafiğiniz bir hayli artacak bu ay. Kariyer ile ilgili konular hep ön planda olacak. Yeni bir döneme giriyorsunuz bu anlamda. İlişkilerinizde özverili olmanızda yarar var. Yaşanacak Dolunay ile birlikte yakın çevrenizdeki ilişkilerinize karşı hassasiyetiniz artacak. Anlayış ve empati bekleyeceksiniz karşı taraftan. Ayın ortasında istekleriniz ön planda olurken adım atmakta problem yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda da aynı durum geçerli olacak. Bu sebeple kendinize ödüller vermenizde ve bazen durup soluklanmanızda fayda var. Hedeflerinizi yeniden gözden geçirecek ve kendinizi yorgun hissedeceksiniz. Durup dinlenin. Ay sonuna doğru güzel haberler de var. Girişimde bulunduğunuz bazı projelerden olumlu sonuçlar alırken, uzun süredir beklediğiniz haberleri de alacaksınız. Olumlu fırsatlar önünüze gelmeye başlayacak.


11Kovaa

KOVA

Sevgili Kovalar, Eylül ayı size yeni arkadaşlar ve sosyal faaliyetler getirecek. Eylül’ün ilk haftası maddi konular üzerine düşünebilirsiniz. Çevrenizi ve mali durumları gözden geçirme sürecine gireceksiniz. Gerçekleşen Dolunay ile birlikte nasıl bir destek gördüğünüzü ve ne kazandığınızı sorgulayabilirsiniz. Gelir-gider konularına yoğunlaşacaksınız. Bilincinizde bir artış devreye girecek ve yeni araştırmalara başlayacaksınız. Ayın ortasından itibaren cesur davranarak yeni atılımlarda bulunacaksınız. Titiz düşünmeniz gerekiyor pek çok konuda. Ay sonuna doğru yalnız olanları yeni bir aşk sarmalayacak. Birlikteliği olanlarda ise manevi bir güçlenme, sorunların ortadan kalkması olasılığı var. Sosyal faaliyetleriniz düzene girmeye başlayacak. Çevre ilişkilerinizde iyileşmeler mevcut. Ne var ki; kendi iç benliğinizde olan direncinizi bir kenara bırakmalısınız. Şans bu ay sizin yanınızda. Pozitif düşünmeye devam edin. Genel olarak güzel bir ay.


12Balıka

BALIK

Eylül 2014, size genel anlamda olumlu; ama durgun bir enerji getirecek. Ufak tefek iletişimde kopukluklar, partner tarafından eleştirel tavırları önemsememenizde fayda var. Kısa süren bu evrenin ardından 9 Eylül’de burcunuzda meydana gelecek olan Dolunay, borçları kapatma, ortaklaşa kazanç ve hassasiyetleşen bir dönem habercisi. Sabırlı ve sakin olmanız gerekiyor bu dönemde. İlgi ve şefkat isteğinizde bir artış da olabilir. Ayın ortasından itibaren tecrübelerinize ve bilginize yaslanacağınız bir dönem başlayacak. Özellikle bu dönemde yeni ve yüklü miktarda harcamalara girmekten kaçının. Borç yapmamaya özen gösterin. Ayın son günlerine doğru üzerinizde hissettiğiniz baskı azalmaya başlayacak. Özellikle Eylül’Ün 29’unda Venüs’ün Terazi burcunda seyrine başlamasıyla birlikte, iyi bir desteğin yavaş yavaş hayatınıza geleceği yönünde müjde var. Sadece biraz sabırlı olmalı ve alışkanlıklarınızın kurbanı olmadan mali konuları da ele alarak derinlemesine analizde bulunmalısınız.

Diğer burç yorumları için.

Tags: , ,

One Response to Eylül Ayı Burç Yorumları

  1. Serter Cetin dedi ki:

    Eylül ayı güzel geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
27 + 25 =