fbpx MENU

2015’in En İyi Perdeleri Enfes Dekor’da!

Mert Yavuzcan İle Vizyon Öncesi Laf Lafı Açtı

7 Mart 2015 Comments (0) Views: 2594 Film, Reklamlar, Sinema

Film Ve Yabancı Dizi Seçimi

Hepimiz artık boş vakitlerimizi film ve yabancı dizi izleyerek geçiriyoruz. Ne izleyeceğinizi seçerken kriterleriniz nasıl oluyor? Sizi bilmem; ama benim vaktim değerli. Dolayısıyla nadide vakitlerimi hoş olmayan bir şeyler izlerken geçirmek istemem. Zaten kim ister öyle değil mi?

Açıkçası film seyretmeye karar verdiğimde, kendimi önce araştırma yapmaya başlamış halde buluyorum. Bazen tüm vaktimi ararken geçiriyorum. Çünkü gerçekten kaliteli film tavsiyeleri bulmak çok güç oluyor. Sonuçta bu konuda tavsiye veren kişinin filmleri izlemiş olması ve daha önemlisi, toplu ve düzenli bir şekilde sunabiliyor olması gerekli. Benim bu konudaki en önemli kıstasım, tavsiyelerin kategorilere ayrılması oluyor. Belki siz de ararken buna dikkat edersiniz artık. Yani sonu şaşırtan filmler aradığımda, bu filmleri bir arada görmek bana hız katıyor veya izlenmesi gereken serileri aradığım zaman benzer filmleri bir arada görmek gerçekten çok iyi oluyor.

Aynı düşüncelerim fazlasıyla yabancı diziler için de geçerli. Çünkü; yabancı diziler çoğumuza daha uzak. Sonuçta haberleri ve reklamları ülkemizde sürekli yayınlanmıyor. Dolayısıyla yeni başlayan yabancı dizilerden haberdar olmamız daha zor oluyor. Tam bu noktada yabancı dizi önerileri imdadımıza yetişiyor.

Peki sizlere bu konularda bir öneride bulunsam ne dersniz? Yeni keşfettiğim bir site olan tavsiyelazim.com sizlere bu konularda rahatlıkla yardım edebilecek kalitede. Film tavsiyeleri ve yabancı dizi önerileri, gerçekten tam aradığınızın karşılığı olacak. Diğer yandan siteyi incelerseniz, sadece film ve yabancı dizilerden oluşmadığını da görmüş olacaksınız. Daha size yardımcı olacağı çok nokta var üstelik. Ancak hepsini tek bir yazıya sığdırmak çok zor. Ancak şuna eminim ki; artık takip listenize girecek ve her gün ziyaret etmek isteyeceksiniz.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
36 ⁄ 18 =