fbpx MENU

Tozlu Raflardan Günümüze

İkiden Yek

20 Haziran 2014 Comments (0) Views: 2072 ANASAYFA, ENERJİ, ETKİNLİK, Workshop

Geçmiş Yaşam Terapisi

Kelime anlamı olarak regresyon; geriye dönmek, bir şeyin kaynağına gitmek demektir. Hayatımızdaki pek çok blokaj ve kısır döngü aslında çok eskilerden geliyor. Yani; geçmiş yaşamlarımızdan… Dolayısıyla Geçmiş Yaşam Terapisi olarak da bilinen Regresyon Terapisi ile kişinin, çocukluk, bebeklik, rahimdeki veya bunların ötesindeki transpersonel dediğimiz anılarına iniliyor. İlgili kayıtlara ulaşarak oralardaki titreşimleri şifalandırdığımızda bu yaşamımızdaki blokaj ve kısır döngüler de kendi yerlerini ışık ve sevgiye bırakıyor. Böylece mucizeler gerçekleşiyor.

1950’li yıllardan sonra kullanılmaya başlayan Regresyon Terapisi, aynı zamanda Beden Farkındalığı, Psikodrama, Travma Terapisi gibi çeşitli yaklaşımları da içinde barındırır. Depresyon, panik atak, fobiler, istenmeyen alışkanlıklar vb. pek çok alanda kullanılabilir. Terapi esnasında farklı yöntemler kullanıldığı gibi hipnoza ihtiyaç duyulmadığından, kişi seans sırasında ve sonrasında her şeyi hatırlamaktadır.

50 yıldır Regresyon Terapisi yapan Dolores Cannon’ın geliştirdiği Kuantum Regresyon Terapisi’ni deneyimlemeye hazır mısınız? 24 Haziran Salı günü saat 13:30 – 15:00 arasında Suadiye’deki Beyaz Yoga‘da demo niteliğinde gerçekeleşecek Grup Regresyon Terapisi‘yle zamanda yolculuğa çıkacaksınız. Çalışma, yaklaşık 1.5 saat kadar sürecek. Çalışmaya gelirken rahat kıyafetler giyilmesi ve çok tok ya da aç olunmaması öneriliyor. Çalışmada katılımcı sayısı kısıtlı olacağından terapi gününden önce arayıp geleceğinizi teyit etmeniz gerek. Çalışma günü haber vermeden gelen kişiler maalesef kabul edilmeyecek.

Katılım bedeli 30 TL’dir. Ayrıntılı bilgi için 0533 393 81 12 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Adres: Ayşe Çavuş Cd. Melih Apt. No:11 Daire:1 Suadiye / Kadıköy

Işık ve sevgiyle kalın.

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
10 − 6 =