fbpx MENU

Diyabet İçin Diyet

Cevizli Roka Salatası

10 Ekim 2014 Comments (0) Views: 2218 ANASAYFA, ENERJİ, Kitap

Geçmişi Çözün

Eğer hayatınız belli bir kısır döngüsü içerisinde ilerliyorsa ve tekrar tekrar aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldıysanız geçmişinize bir göz atmanızda fayda var. Geçmişi çözün ve şifalandırın. Yeni bir gelecek yaratmak sizin elinizde.

‘Niye hep aynı frekanstaki insanlarla karşılaşıyorum?’ veya ‘Benim neden uçak korkum var?’ diye kendinize sorup duruyorsanız ya da ‘Bir işim tam olacakken son anda aksilik oluyor.’ yahut ‘Emek versem de bir türlü para kazanamıyorum.’ diye düşünüyorsanız geçmişinizi şifalandırabilirsiniz. Çünkü; bugün yaşadığımız pek çok olayın rastlantı veya kaderden öte dünde yatan daha önemli bir sebebi var. Eğer siz, geçmişinizdeki olayın kökenine inip olayı şifalandırabilirseniz, bir daha aynı olayları tekrar tekrar yaşamanıza gerek kalmayacaktır.

Geçmişe dair anılar bilinçaltındaki pek çok kayıttan geliyor olabilir. Bu anlamda birkaç teori vardır. Reenkarnasyon teorisine göre; şimdiki yaşadığımız aslında ikinci hayatımızdır ve bir önceki yaşamımızdaki olaylar hatırlanmasa da bilinçaltında vardır. Kolektif bilinç teorisine göre ise; insanlık olarak hepimizin anılarının bir havuzda toplandığı söylenir. Biz, bu yaşama gelirken payımıza düşen hatıralarımızı alarak doğarız. Bu hatıralar da bizi bilinçaltımızdan yönetirler. Bir diğer teori de bilinçaltımızı oluşturan anıların atalarımızdan geldiği tezi. Aynı saç ve göz rengi gibi birçok özelliğimizle birlikte anılarımızı da atalarımızdan miras aldığımızdır. Belki küçükken izlediğiniz bir filmin etkisinde kalmış olmanız ya da büyükken başınızdan geçen bir trafik kazası da geçmiş olarak nitelendirilir. Anıların nereden nasıl geldiğinin hiçbir önemi yoktur bu aşamada. Amaç; sadece geçmişi şifalandırmak ve tekrarlayan durumlardan, korkulardan, tabulardan kurtulmaktır.

Melek Koçu Beki İkala Erikli’nin bu konu için hazırlamış olduğu harika bir kitap var. ‘Geçmişi Şifalandırın’ kitabında ayriyetten bir de CD bulunuyor. Bu geçmişe yolculuk (regresyon) meditasyonu ile birlikte hem rahatlayacak hem de hayatınızın kendiliğinden, olumlu anlamda değişmeye başladığını göreceksiniz.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
3 + 6 =