fbpx MENU

İstMotoFest 2014

6 Haziran 2014 Comments (0) Views: 1668 ANASAYFA, Kafama Göre

Gökten Düştü Üç Elma

Merhaba Renkli Sen takipçileri! Bu bir kişisel blog karalamasıdır.

Bugün Cuma. Az önce Perşembe idi. İyi gecelerle günaydın diyebilmek arasında gidip geliyorum şu an. Gün içerisinde pek çok konu hakkında gidip geldiğimize benzer… Birçoğunuz gibi gece kuşuyum ben de. Şu parmakları gecenin saçlarına dolananlardan.

Ceylan gözlü, sözü özlü bir kader arkadaşım, kadim dostum sabahın birinde dedi ki: ”Neden sen de site açmıyorsun Asiçiçek?” Üzerinden aylar geçti. Çapaklı gözlerimizle yaptığımız fikir alışverişleri göçebe hayatına son verdi. O gün geldi bugüne. İstedim ki; ‘Renkli Sen’ yerleşik hayata geçmeli. Sıvadık kolları ve attık elbirliğiyle temelleri.

‘Bu sitede ne olacak?’ konusu vardır şimdi sizin zihinlerinizde. Bekleyin ve görün. Yok öyle acele etmece. Uzun lafın kısası ben bir işe kalkıştım boyumdan büyük uzun süreli, sıkılmamacalı. Bu sefer de büyümeye epey niyetim var gibi.

Bu yolda benden yardımlarını esirgemeyen ruh öküzüm Jeliza Rose’a, biricik anneciğim ve yakışıklı babacığıma, biz sitenin temellerini atarken kahkahalarını ambiyansımızdan eksik etmeyen Rose’un kuzenine, yanımda olduğunu hissettiğim tüm arkadaşlarıma ve hey sen! ‘Renklisen’ okuyucusuna sonsuz minnet ve teşekkürlerimi borç bilir, kucak dolusu sevgi pıtırcıklarımı, öpücüklerimi yollarım.

Gökten düştü üç elma. Biri bana, diğeri sevdiklerime; ötekisi tüm okuyuculara… Takipte kalın, renklenin.

Blessed be!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
25 × 9 =