fbpx MENU

Kadir Çakır İle Piercing

Banu Çadırcı İle Yoga Terapi

16 Ağustos 2014 Comments (0) Views: 1406 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

18 Ağustos – 24 Ağustos Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Asil ve asi koçlar, bu hafta sizin haftanız olacak. Sevdiklerinizle görüşecek, seyahatlere çıkacak, epey gezeceksiniz. Birkaç tane alacağınız yazılı, resmi belgeleriniz var. Bunlar sizin lehinize. Bu da sevindirici bir haber olacak. Yağlı yiyeceklerden uzak durun ve asitli içeceklerden kaçının. Şans yanınızda.

2BoğaaBOĞA

Uzun süredir Merkür’ün etkisindesiniz. Bu sebeple pek çok işiniz ters gidiyor, aksilikler üst üste geliyor. Bir süre tüm bu sorunlardan uzaklaşmak, kaçıp kafanızı dinlemek isteyeceksiniz. Deniz kenarı ve martıların olduğu yerler size iyi gelecek. Uzun süredir beklediğiniz haberi hayırlı bir şekilde alacaksınız.

3İkizleraİKİZLER

Maddi, manevi pek çok şey yolunda. Yalnız bir kişinin kalbini feci kırmışsınız geçtiğimiz haftalarda. Onunla aranızda ufak bir münakaşa yaşanabilir. Seviyor, seviliyorsunuz. Marjinal arkadaşlarınız tarafından entel mekanlara davetler alabilir, eğlenceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Soğuk su içmeyin.

4YengeçaYENGEÇ

Uzun süredir kafanızı kurcalayan sorulara bu hafta cevaplar buluyorsunuz. Atağa geçip yeni atılımlarda bulunacaksınız. Değişik bir huzur ve mutluluk hali içerisinde olacağınız bu hafta, enteresan süprizler de sizi bekliyor olacak. Yeni kitaplar edinebilir, başkalarına verdiğiniz sözleri bu günlerde gerçekleştirebilirsiniz.

5AslanaASLAN

Zaman zaman türlü soruları kendinize sorup dursanız ve kendi kendinizi çıkmaza soksanız da genel anlamda her şey yolunda gidiyor gibi. Şans, mutluluk ve sevgi yanınızda. İlerleyen haftalarda maddi anlamda rahatlamalarınız da söz konusu. Ertelediğiniz planları gerçekleştirin ve hayatın tadını çıkarın.

6BaşakaBAŞAK

Titizlik ve düzende üstünüze yok; ama bunu hastalık derecesine ilerletmemeye dikkat edin. Yurtdışından alacağınız güzel bir haberiniz var. Aynı zamanda bir de misafirliğinize gelecek olan biri…  Bu aralar kendinizi çok ihmal etmişsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen gösterin. Koşu ve yüzme size göre.

7TeraziaTERAZİ

Sevgili Teraziler, çok seviyor, çok seviliyorsunuz. Bu hafta, sizin için epey huzurlu geçecek. Serin balkon keyifleri yapabilir, denizde yüzebilir, açık hava yürüyüşlerinde boy gösterebilirsiniz. Ekmeği ve tatlıyı kesin, günde iki defadan fazla maden suyu içmeyin. Her şeyin çoğu zarar, azı karardır sizin de bildiğiniz gibi.

8AkrepaAKREP

Stresli ve üzücü günlerin ardından ufaktan hayatınız yoluna girmeye başlayacak; ama bunun için siz de biraz hayata sarılmalısınız. Elinizdekilerinin değerini bilmeli, mutlu olmalısınız. Aşk, şans yanınızda. Bir yerden iş teklifi alabilir, yeni projelere adım atabilirsiniz arkadaş çevreniz vasıtasıyla.

9YayaYAY

Yorulmadınız mı bir oraya bir buraya koşuşturmaktan? Sizden önemlisi yok. Biraz da kendi iç sesinizi dinleyin. Çünkü; özellikle şu sıra zihinen ve bedenen buna ihtiyacınız var. Hayat bir şekilde devam ediyor. Bırakın her şeyi bir kenara, en azından tek günlüğüne. O gün sizin olsun. Gezin, tozun, film izleyin ve en sevdiğiniz yemekleri yiyin.

10OğlakaOĞLAK

Çok bilmiş tavrınız yüzünden etrafınızdaki insanları dinlemiyor ve onları kırıyorsunuz. Vazgeçin bu huyunuzdan canım. Kendinize çekin düzen verin biraz. Ufukta yeni bir aşk görünüyor ve yeni heyecanlar. Uzun soluklu bir ilişkiye başlayacaksınız bu hafta. Gereksiz harcamalardan kaçının. Önümüzdeki hafta paraya ihtiyacınız olacak.

11KovaaKOVA

Siz yok musunuz siz?! Yere bakan yürek yakansınız. Şu sıralar yoğunsunuz. Bu yoğunluk, durumdan şikayetçi olmadığınız güzel bir koşuşturmaca olacak. Her şey yolunda gözüküyor şimdilik. Endişelerinizi bir kenara bırakın ve hayatın tadını çıkarın. Size gerçekten değer verenler yanınızda.

12BalıkaBALIK

Karmaşık ve yoğun geçen bir haftanın ardından dinlenme vakti! Kucağınıza meyve tabağınızı alın ve televizyonda istediğiniz bir kanalı açın. Hafta, sizin haftanız. Sakin, huzurlu, serin bir hafta geçireceksiniz. Sevdiklerinizden ara ara alacağınız haberleriniz var. Mutluluğun ve huzurun tadını çıkartın.

Diğer burç yorumları için…

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
20 − 12 =