fbpx MENU

Renk Festivali

Cezmi Ersöz

25 Ağustos 2014 Comments (0) Views: 1477 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

25 Ağustos – 31 Ağustos Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Sevgili Koçlar, bu hafta sizin için eğlenceli, matrak ve biraz da koşuşturmacalı geçecek. Yeni yerler görüp farklı insanlarla tanışacaksınız. Bu hafta mor renginiz, 4 uğurlu sayınız olacak. Kapalı mekanlardan kaçınmaya, daha çok açık hava yerler tercih etmeye gayret edin. Şans yanınızda olsun.

2BoğaaBOĞA

Sonunda ters giden şeyler yoluna girmeye başlamış hayatınızda. Gözünüz aydın! İlerleyen haftalarda daha da açık olan şansınızla birlikte; yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir şehre adımlar atabilirsiniz. Tatlıdan uzak durun ve bol su için. Her şey çok güzel olacak. Uzaklardan bir haberiniz, bir de mektubunuz var.

3İkizleraİKİZLER

Bu aralar maddi sıkıntılar ile özel ihtiyaçlarınız arasında git-gel yaşayacaksınız. Bir ikilemde kalıp iş konusunda artık net bir karar vermeniz gerekebilir. Eski dostlarla bir buluşma da bu hafta gerçekleşecek. Yeni bir hobi edinebilir ya da var olan hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Adresinize kargo var.

4YengeçaYENGEÇ

Tatiliniz bitmek üzere ve ufaktan iş sendromuna girmeye başlamışsınız bile. Bunu kendinize yapmayın. Bu hafta daha çok eğlenip, gitmek istediğiniz yerlere gideceksiniz. Ufak bir kutlamaya katılabilir, orada konuşmak istemediğiniz birisiyle karşılaşabilirsiniz. Turuncu bu hafta sizin renginiz.

5AslanaASLAN

Yoğun bir karmaşa içindesiniz. İçinden çıkılmaz bir hal almış bu durum. Siz kendinizi böyle strese sokarken hayat akıp gidiyor farkında olmasanız da. Biraz sakinleşip olaylara dışarıdan bakmayı deneyin. Arkadaşlarınızla iyi vakit geçirebilir, deşarj olabilirsiniz. Bol su tüketin ve spor yapmayı ihmal etmeyin. Şans yanınızda.

6BaşakaBAŞAK

İşler epey sarpa sarmış görünüyor. Arap saçına dönen durumların üstesinden gelmekte zorluk çekiyorsunuz şu sıra. En yakın arkadaşınızdan bu konularda fikir almanızda fayda var. Yeni bir aşk kapıda. Yeni borçlar da… Meyve ve sebze tüketmeyi ihmal etmeyin. Mavi sizin renginiz bu hafta ve 6 uğurlu sayınız.

7TeraziaTERAZİ

Canım Terazi, bu aralar keyfiniz pek yerinde. Gülüyor, eğleniyor, huzurlu gibisiniz. Böyle olmanıza sevindim. Bu şekilde devam edin. Çikolatadan uzak durun. Yüzün. Bisiklete binmek de iyi gelecek size. Ufak tefek haberleriniz var uzaklardan. Aşk, para, şans, mutluluk sizinle olsun efendim.

8AkrepaAKREP

Sevgili Akrepler, bu hafta sizin için biraz sıkıntılı geçse de önümüzdeki haftalarda düzelmeler var ilişkinizde. Maddi sıkıntılarınız da son buluyor. Uzaktan gelen haberleriniz ve dostlarınız olacak bu hafta. Yakın bir arkadaşınızla güzel planlar yapabilir, hiç görmediğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz. Şans yanınızda.

9YayaYAY

Sağlığınıza özellikle bu hafta çok dikkat edin. Terleyip soğuk su içiyorsunuz ve bu sizin için hiç de iyi olmayacak. Artık hayatınızı düzene sokmanızın da vakti gelmiş. Sabırlı olun ve ısrarcı tavrınızdan vazgeçin. Güzel haberleriniz var bu hafta. Özellikle hafta sonuna doğru beklenmedik bir misafiriniz…

10OğlakaOĞLAK

Etrafınızdaki insanlar hakkında fazla önyargılısınız. İnsanlara kendi pencerinizden bakmayı bırakın artık. Biraz da onların koltuğuna oturup empati yapmayı deneyin. Bu sayede gerçek mutluluğu yakalayacaksınız. Kariyer hayatınızda sevindirici bir haberiniz var. Eskilerden gelen bir aşk da kapınızda. Süt için, erken uyuyun.

11KovaaKOVA

Hayatınızın renkleri puzzle taşları gibi yerine oturmaya başlıyor. Diledikleriniz oluyor. Bu yüzden düşüncelerinizi kontrol altına almanızın zamanı gelmiş. İyi düşünün iyi olsun. Çünkü; siz ne düşünürseniz bu gerçekten gerçekleşiyor. Kilonuzda artış olabilir; ama endişe etmeyin. İlerleyen dönemlerde vereceksiniz. Mutluluk ve şans sizinle.

12BalıkaBALIK

Beklenmedik misafirler, süpriz haberler… Eğlenceli; ama bir o kadar da yoğun bir hafta sizi bekliyor. Dedikodulara mahal vermeyin. İnsanların sizin gibi olmasını beklemek mucize olur. Çok yiyin; ama hafif beslenin ki metabolizmanız hızlansın ve kilo verin. Aşk, şans, mutluluk hepsi yanınızda.

Geçen haftaki burç yorumları için…

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
27 ⁄ 3 =