fbpx MENU

Yaza Girerken

Tozlu Raflardan Günümüze

16 Haziran 2014 Comments (3) Views: 2736 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

16 – 22 Haziran Arası Haftalık Burç Yorumları

1Koça

KOÇ

Sevgili Koçlar, bu hafta yaşayacağınız şaşırtıcı bir olay sizi bekliyor. Ummadığınız bir yerden alacağınız haberle epey heyecanlanacak;  spontane bir gün planı yapıp keyfini çıkartacaksınız. Alkolle aranızı biraz dengeleyin bu hafta. Son zamanlarda ayarınız fazla kaçmış. Biraz da sporlar haşır neşir olun bu hafta. Size sandığınızdan çok daha iyi gelecek.

2BoğaaBOĞA

Neden kendinizi bu kadar sorguluyorsunuz? Bırakın artık zihninizde ince eleyip sık dokumayı da su aksın yolunu bulsun. Bu hafta kalabalık organizasyonlar ve yemek davetleri süsleyecek takviminizi. Gönül ilişkilerinden yana da şanslısınız. Uzun süredir yaşamak isteyip de yaşayamadığınız hayallerinize ortak olacak biri giriyor hayatınıza. Bol şans!

3İkizleraİKİZLER

Yine yollar, yeni insanlar, eğlence dolu seyahatler ve tanışmalar sizi bekliyor. Ortamların aranan güleryüzlü insanısınız adeta. Kahkahalarınız ve espirileriniz bu hafta da tam takır olacak. Alerjiniz varsa bu dönemlerde nüksedebilir; yoksa yeni alerji teşhisi konulabilir. Sağlığınız her zamanki gibi muhteşem.

4YengeçaYENGEÇ

Duygu hallerinizde keskin inişler ve çıkışlar olacak bu hafta. Gülerken ağlayacak, ağlıyorken gülücükler atarken bulacaksınız kendinizi. Minik bir hediye alacaksınız beklemediğiniz. Temmuz ayı planlarınızın da netleştiği bir hafta olacak bu hafta. Dinginliği özleyebilir, ani değişen ruh halinizden bulanıp kuytulara kaçmak isteyebilirsiniz. Deniz kenarı ve sessizlik ilacınız olacak.

5AslanaASLAN

Güzel bir gelişme olacak bu hafta hayatınızla ilgili. Geçtiğimiz haftada sallantıda olan bir konu netlik kazanacak. Sizin kuyunuzu kazan kişinin de kim olduğunu bu hafta öğreneceksiniz. Ayrıca ertelediğiniz bir planınız var. Artık bunu gerçekleştirmenizin zamanı gelmiş de geçiyor bile.

6BaşakaBAŞAK

Yalnız olanlara müjde! Aşk bu hafta kapınızı çalacak. Birlikteliği olanlarda ise ilişkinizdeki buzları eritiyor, yaza mutlu giriyorsunuz. Bir tanıdığınızın davetine ve ısrarına maruz kalabilir, çok önceden kararlaştırılmış bir randevuyu unutup arkadaşınızı kırabilirsiniz. Aman dikkat! Bol kitap okuyun ve yürüyüş yapın.

7Terazia

TERAZİ

Maddi hesaplarınıza, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor bu hafta. Hesapta olmayan harcamalar gündeme oturabilir, bazı hesaplamalarda yanlış sonuçlar elde edebilirsiniz. Sevdiklerinizle daha keyifli günler geçireceksiniz. Özellikle Çarşamba günü şirin bir davet alabilir, eş-dost ile serin bir yaz akşamında çay saatiyle kafanızı dağıtabilirsiniz.

8Akrepa

AKREP

Kafanızda uzun süredir olan bir planı bu hafta uyguluyorsunuz. Epeydir görüşme fırsatı bulamadığınız bir arkadaşınızla güzel ve keyifli bir görüşme yapacaksınız. Küçük seyahat planları yapabilir; bazı konularda yapmanız gerekenler arasında ikilem yaşayabilirsiniz. Mantığınızı bir kenara bırakıp kalbinizi dinlemenizin vakti. Havuç yiyin, zinde kalın.

9Yaya YAY

Hayatınıza değişik bir alan katmalısınız artık. Yeni bir kursa katılabilir, bir kulübe üye olabilirsiniz. Toprakla ilgilenmek bu hafta sizi en çok rahatlatacak şeyler arasında. Enerjinizi düşürmemeye gayret edin. Hafif salatalar tüketin, bol su için. Size özür borcu olan birinden güzel şeyler duyacaksınız.

10OğlakaOĞLAK

Neşenizin ve şansınızın bol olacağı bu hafta, suya yakın etkinlikler yapmak isteyebilir ve gemi, tekne vb. yolculuklara çıkabilirsiniz. Balık tutmak da size iyi gelecek. Evle alakalı küçük bir tadilat işi gerçekleşebilir. Bu biraz da olsa yorgunluk verecek; ama sonuç mükemmel olacak! Resim yapmayı deneyin.

11Kovaa

KOVA

Kafanızın ve kalbinizin karışık olacağı bir hafta olacak. İç sesinizi dinlemekten ziyade mantıklı ve makul olmaya gayret edin. Ah şu hisleriniz zaten sizi getirmedi mi bu noktaya?! Dostlarınızla keyifli vakitler geçireceksiniz. Çok okuyabilir, çok yazabilirsiniz bu hafta. Kendinizi Güneş’in cici ışıklarından da mahrum etmeyin. Koşu, yürüyüş gibi sporlar yapın.

BALIK12Balıka

Narin balıklar, yaz aylarının gelmesiyle birlikte içiniz kıpır kıpır şen şakrak çocuklar gibi olacaksınız. Müzik dinleyerek mutfakta yeni yemekler yapacak, uzun yürüyüşlere çıkacaksınız. Çay saati keyfi ve komuşlarınızla sohbetler tam size göre. Mutlu kalın ve pozitif enerjinizi herkese aşılayın.

Tags: , ,

3 Responses to Haftalık Burç Yorumları

  1. anonymous dedi ki:

    balık burcunun yorumu eksik kalmış efem saygılarımla.

  2. renklisen dedi ki:

    Güncellenmiştir. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
30 + 25 =