fbpx MENU

The Free Licks Sahnede

Parmağını Çıtlatma!

23 Haziran 2014 Comments (0) Views: 2084 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

23 – 29 Haziran Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Dik başlı Koçlar için bu hafta epey şaşırtıcı bir hafta olacak. Ufak tefek sağlık problemleri yaşayabilirsiniz; aman dikkat! Özlediğiniz akrabalarınızı ziyarete gidebilirsiniz. Maddi anlamda yükselişe geçeceğiniz bir hafta olacak; şaşıracaksınız bu ani değişime. Bol su için, sık sık bisiklete binin. Bedeninizin bu hafta buna ihtiyacı olacak.

2BoğaaBOĞA

Çıgın sizi! Eski aşk defterlerinizi kapamanızın vakti gelmiş. Biri sizi tüm kalbiyle sevmiş; ama cesareti öyle kırıkmış ki, gitmiş. Boşverin oun. Yeni aşklara yelken açacaksınız bu hafta. Bol bol gezerek geçireceğiniz bu hafta, son günlerine doğru sizin için çok daha eğlenceli bir hal almaya başlayacak. Sevinin, sevindirin. Bol şans.

3İkizleraİKİZLER

Neşesi hiç eksik olmayan sizler bu hafta biraz üzüleceksiniz. Sizin dışınızda gelişen olayların hakimiyetini elinize alamıyor olmak sizin canınızı sıkacak. Cuma günü ise süpriz bir ziyaretle kafanız bir nebze de olsa rahatlayacak. Bebek bekleyenlere bu hafta müjde var. Taze sıkılmış portakal suyu için, iyi gelecek.

4YengeçaYENGEÇ

Duygusallığınızı bir kenara bırakmanızın vakti gelmiş artık. Sulugöz olmaktan vazgeçin ve biraz gülmeyi deneyin. Evcil hayvanı olanlar seyahate çıkmakta zorlanırken olmayanlar, yeni bir hayvan sahiplenmek isteyecek. Gidin bir kursa falan da yazılın. Azıcık çevrenizi genişletin, sosyalleşin.

5AslanaASLAN

Tüm dünyanın yükünü omuzlarınızda taşımak ağır gelmedi mi artık? Yalnız olanlara müjde! Bu hafta Tanrı dualarınızı kabul edecek ve hayatınıza girecek olan bir aşk var. Bu aşk, hem sizi sonsuzluğa taşıyacak hem de ilaç gibi ışıkla doğacak hayatınıza. Dünü ardınızda bırakmanın vakti gelmiş. Tadını çıkarın an’ların. Mutlu kalın. Sevin, sevilin.

6BaşakaBAŞAK

Çok aceleci davranıyorsunuz. Sabredin hayata karşı. Bu kadar titiz olmanızın alemi yok. Temizlik bir yana, siz kendi hayatınızı yaşamaya çalışın. Zaman akıp gidiyor. Ne kendinizi sıkın ne de başkasını sıkın. Çocuklarla vakit geçirin, havanız değişsin canım! Cildinizi ihmal etmişsiniz. Biraz ona da vakit ayırın.

7TeraziaTERAZİ

Dengeli sizler, dengeniz şaşmış yahu! Gelen yaz ayıyla birlikte fazla kilolarınızdan kurtulmak sizin için tam da bir fırsat. Denize girmediyseniz girin artık yahu, bir yüzün; yaz bitti. Çok gülün, çok gezin. Sürekli bilgisayar başında oturup abur cubur yemek size yaramıyor. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Aşk yanıbaşınızda. Bol bol sarılın, mutlu kalın.

8AkrepaAKREP

İçinizdeki öfke yüzünden kırmak istemediğiniz insanları kırabilir, yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz bu hafta. Çok gerginsiniz, gevşeyin biraz. Bitmişsiniz; ama okey dönüyorsunuz. Yapmayın bunu kendinize. Gidin spor yapın, soğuk duşa girin. Zihniniz, bedeniniz karman çorman. Uyuyun siz iyisi mi uyuyun.

9YayaYAY

Eros’un yayı kalbinizi on ikiden vuracak bu hafta. Tam da istediğiniz gibi olacak olan bu ilişki sizin içinizi gelen yaz aylarıyla birlikte kıpır kıpır yapacak. Yeni yemek tarifleri öğrenebilir, tekne turuna katılabilirsiniz o kişiyle. Harika bir yaz sizi bekliyor. Çok fazla düşünerek sakın ola he fırsatları geri tepmeyin.

10OğlakaOĞLAK

Bu hafta hayatınızda taşınma, iş değişikliği gibi konular gündeme oturacak. Kalabalıkta var olmaktan çok birkaç insanla rutin işlerinizi halledeceksiniz. Uzakta özlediğiniz biri var. Ondan telefon alıyorsunuz. Ani kararla birkaç günlük geziye çıkabilir ya da önceden yapılmış planınızı iptal etmek durumunda kalabilirsiniz.

11KovaaKOVA

Hayat size hep neşe, şans ve mutluluk verir inşallah. Yüzünüzdeki gülümseme hep daim olsun. Bu hafta epey güzel zamanlar geçireceksiniz. Gülecek, güldüreceksiniz. En yakın arkadaşlarınızla tatil planları yapacaksınız. Ayrıca parasal konular düzelmeye başlayacak ufaktan. Yine de tedbiri elden bırakmamanızda fayda var tabii.

12BalıkaBALIK

En nihayetinde fazla kilolarınızdan kurtuluyorsunuz. Tartıya çıktığınızda 2-3 kilo vermiş olduğunuza önce sevinecek, sonra tekrar dondurmaya ve şekerli meyvelere yükleneceksiniz. Aman dikkat! Azar azar, sık sık yiyin siz yine. Eşinizle cici vakitler geçirecek, uzaklardaki çocuklarınızı ve torununuzu özleyeceksiniz. İçiniz rahat olsun, her şey yolunda. Siz Güneş’in tadını çıkarın efem!

Geçen haftaki burç yorumları için.

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
29 × 19 =