fbpx MENU

Çilek Kup

Bronzlaştırıcı Salata

29 Haziran 2014 Comments (1) Views: 1776 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

30 Haziran – 6 Temmuz Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Çılgın partilerle atmosferinizin değişeceği bir hafta olacak. Gitmediğiniz yerlere gidecek, yeni insanlarla tanışacaksınız. Uzakta olanlar sevdiklerine kavuşurken sevdiği yakınında olanlar unutulmaz gezi planları yapacak bu hafta. Çok gülecek, hiç ağlamayacaksınız. Havuç ve balık vücudunuzun ihtiyacı olan şeyler.

2BoğaaBOĞA

İkilemde kalmak size göre değil. İkilemlerinizden kurtulmanın zamanı gelmiş. Kendinizi denizin soğuk sularına bırakarak yüzün biraz, sonra da kitap okuyun. Unuttuğunuz bir randevunuz var, tatavayı yemeye hazırlıklı olun. Bol limonlu hafif bir patates salatası akşam yemekleriniz için ideal. Biraz da müzik dinleyin arada canım.

3İkizleraİKİZLER

Çılgınsınız ve eğlenceli. Neşenizden bu hafta da bir şey eksilmiyor. Yine en nadide eğlencelerin aranan yüzü olacaksınız arkadaş çevresinde. Yeni icatlara imza atmak isteyebilir; yeni şeyler deneyebilirsiniz bu hafta. Kargoda gecikecek bir paketiniz, evde gerçekleşecek tadilatınız var. Gürültüye gelemeyecek ve kendinizi en yakın su kenarına atmak isteyeceksiniz. Basın gidin efendim!

4YengeçaYENGEÇ

Aman da aman kimleri görüyorum buralarda? Ne işiniz var sıcak yaz aylarında sosyal medyada? Biraz kendinizi sosyalleşmeye adayın efendim. İnsanları kırmayın; çıkın, gezin, dolaşın. Üzerine de soğuk birkaç bardak limonata için. Bol bol da bisiklete binin. Hafta ortasına dikkat! Uzun süredir içinize oturan eski sevgiliden beklenmeyen bir haber alıyorsunuz.

5AslanaASLAN

Kendinizi hatırlamanızın vakti gelmiş de geçiyor bile. Değerlisiniz efendim, hem de çok. Gereksiz kıskançlıklarla sevdiğinizle aranızdaki bağı koparmamaya çalışın. O sizi gerçekten çok sevmiş ve şimdi de aklını başına devşirmiş dolu dizgin gelmiş size. Bu hafta epey özlem olsa da ilerleyen zamanlarda güzel günler sizi bekliyor. Az sigara için, bol yürüyüş yapın.

6BaşakaBAŞAK

Yine havalarda uçuyorsunuz. Balonunuzu iğneyle patlatmanızın tam da sırası. Hayal dünyasından çıkın artık. İş anlamında yeni gelişmeler olabilir. Gönül bağınız mesafe olan biriyle tam yerinde. Sevdiğiniz kişiden olumlu haberler alacak ve onunla bu hafta özlem gidereceksiniz. Yanına giderken küçük bir çiçek almayı unutmasanız bari.

7TeraziaTERAZİ

Siz yok musunuz ah siz?! Ne yere bakan yürek yakansınız! Gülüşünüzle resmen karşı cinsi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Hala yüzmeye gitmediyseniz bir ıslanın da gelin, yaz bitiyor yahu! Pasta, çörek ve türevleri tam size göre; ama şu sıcak yaz aylarında biraz da olsa azaltmanızda sağlığınız açısından fayda var. Uzağınızdakilerin kalbindesiniz, özlenmişsiniz.

8AkrepaAKREP

Yolun sonuna gelmişsin dostum. Sahip olduklarının kıymetini bilemediğine mi üzüleceksin; yoksa bir başına kaldığına mı? İyisi mi git biraz daha boş beleş hüplet, üzerine de bir bardak soğuk su iç ruhunu gümlet. Küfretme, ağzını düzelt. Bir ihtimal sevineceğin durumlar da olacak bu hafta. Eğlen coş, hayatına koş.

9YayaYAY

Geldi yaz ayları, gevşer gönül bağları. Kendinize gelin canım azıcık, gevşemeyin bu kadar! Entellektüel arkadaşlarınızla görüşün bu hafta. Kitabevlerini gezin, İtalyan restaurantlarında midenizi şenlendirin. Şarap evlerinde esrarengiz konulardan konuşun da ufkunuz açılsın biraz. Turşuyu kurmayın da bulursanız yiyin bir güzel.

10OğlakaOĞLAK

Kafanızdaki planlarınızı hayata geçirmenizin tam da sırası! Biraz cesaret ve azıcık da özveriyle pek çok şey istediğiniz gibi gerçekleşecek bu hafta. Uzakta kalmış akrabalarınızla özlem gidereceksiniz. Tarzınızda da ufak bir değişiklik yaparak kendinize vakit ayırabilirsiniz. Kahve de güzel; ama su içmeyi ihmal etmeyin.

11KovaaKOVA

Sağlıkla ilgili endişelerinizi bir kenara bırakmalısınız. Durumları olduğundan fazla büyütmekte üstünüze yok. Salın artık kendinizi ve hayatın akışına bırakın. Bu şekilde kasarak nereye kadar? Dikkat çekmenin de bir adabı var canım! Bol bol gezin, sevdiklerinizle birlikte olun ve müzik dinleyin. Hayat sandığınızdan daha da keyifli.

12BalıkaBALIK

Narin kalpli balıklar için bu hafta çok eğlenceli ve stressiz geçecek. Geçen haftanın yorgunluğunu tamamen üzerinizden atıyorsunuz. Çay saatlerinde yakınlarınızla hoş sohbetlerde rahatlayacak, bol bol temiz havanın tadını çıkaracaksınız. Süsünüz ve bakımınız ise tam yerinde. Herkesin imreneceği bir tarzınız var. Şans yanınızda olsun.

Geçen haftaki burç yorumları için.

Tags: ,

One Response to Haftalık Burç Yorumları

  1. Avatar kübra dedi ki:

    harika !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
34 ⁄ 17 =