fbpx MENU

Charles Bukowski

Gezmeyen Kalmasın 3

6 Temmuz 2014 Comments (0) Views: 1370 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

7 Temmuz – 13 Temmuz Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Tamam anladık; dediğim dedik birisin! Yalnız kendi otoriteni bu kadar kurmaya çalışırken sana gerçekten değer veren insanlardan mahrum kalacaksın. Dikkat et. Seyahat planları dolu dolu bu yaz. Özellikle bu hafta ortasında çıkacağınız yaklaşık on günlük tatil tüm kışın stresinizi üzerinizden atmaya yardımcı olacak. Demirinize dikkat. Et yiyin.

2BoğaaBOĞA

İnceden bir kendi ruh hallerinize eziyet etme hali seziyorum şu sıra. Yapmayın canım bunu kendinize. Az biraz ‘Free’ olun. Su akar, yolunu bulur elbette. Mümkün olduğunca bu hafta kalabalıklara karışın. Tek başınıza kaldığınızda düşüncelerinizi kontrol etmekteyi başaramıyor kuruyor da kuruyorsunuz. Sağlığınız yerinde. Maddi harcamalara biraz dikkat.

3İkizleraİKİZLER

İş konusunda değişik ve cazibeli teklifler alacağınız bir dönem. Öyle ki hepsi üst üste gelecek ve seçim yapmakta zorlanacaksınız. Sorun yok! Melekler yanınızda. Etrafta gezinirken karşı cinsinize değil de gökyüzüne, toprağa kısaca; doğaya göz dikmeyi başarabilirseniz eğlenceli mesajlar içeren işaretlerle karşılacaksınız. Sizin için pek mistik bir hafta!

4YengeçaYENGEÇ

İnanılmaz ölçüde yorulmuşsunuz bir süredir. Sonunda bu yorgunluğu atıyorsunuz; ama ne tatilde ne de başka bir şekilde. Bir misafiriniz olacak bu hafta ortasında. Tamamen onun neşesiyle! Gelenin gideni arattığı belki doğru, belki yanlış. Siz bunu değil de bundan sonraki ikili ilişkilerinizde nasıl davranmanız gerektiğini düşünün artık bir an önce.

5AslanaASLAN

Stresli ve yoğun tempolu bir hafa olacak sizin için. Moralininizi düşürmemenizde fayda var. Sevenleriniz çok ve hepsi ruhen de olsa yanınızda. Hafta sonlarına doğru yolculuğa çıkabilir ya da uzakta olan sevdiğiniz yanınıza gelebilir. Maddi konular ve sağlık açısından iyi durumdasınız. Şans yanınızda olsun meleklerle birlikte.

6BaşakaBAŞAK

Kargoyla elinize geçecek ve buna çok şaşıracağınız bir paketiniz var. An be an eskilere daha da çok yaklaşıyor, unutamadığınız birini düşünmeye başlıyorsunuz. Havuzda geçireceğiniz güzel bir gün olacak. Özür borcunuz olan insanlar var. Geç kalmış sayılmazsınız. Tatlıdan uzak durmanız gerek şu sıra.

7TeraziaTERAZİ

Maddi konularda endişelerinizin arttığı bir hafta. Hüsnü kuruntularınızdan kurtulmanızın vakti gelmiş. Başka insanları düşünmek yerine artık kendinizi düşünün ve hayatınızı yaşayın. Güzel havalarla birlikte yüzme fırsatı yakalıyorsunuz bu hafta. Bir yerden sevindirici bir haber alacaksınız. Fazla soda içiyorsanız bunu günde ikiye indirin. Aşk yanınızda.

8AkrepaAKREP

Kıskaçların bu sefer işe yaramayacak dostum. Çok can yakmış, pek yürek aldatmışsın. Birçoğu da seni artık Tanrı’ya havale etmiş. Aşk anlamında sıcak gelişmeler olmayacak belki bu hafta hayatında; ama sağlık açısından bir problemi çözüyorsun. Maddi anlamda da irili ufaklı düzelmeler var. Sporla uğraşmak size her geçen gün daha da iyi gelecek tek şey.

9YayaYAY

Keman veya Çello gibi bir kursa başlayabilir, kütüphanenize yeni kitaplar edinebilirsiniz bu hafta. Düğün dernek olaylarına karışacaksınız. Çok gülüp az ağlayacaksınız. Sakin; ama huzur dolu bir hafta olacak bu hafta sizin açınızdan. Tarzınızı değiştirmenizin de vakti gelmiş. Farklı renk tonları ve yeni kıyafetler de edinin gardrobunuza.

10OğlakaOĞLAK

Her şey geçer, hayat kalır. Güçlü olun. Yakın dostlarınızla sık sık görüşüp önemli bir mevzuyu halletmeye çalışacaksınız. Yurt dışına çıkabilir uzun süredir görüp gezmek istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Soğukta kalıp üşütmemeye dikkat edin. Grip kapınızda. Bol meyve ve sebze tüketin. Haftada iki yürüyüşe çıkın.

11KovaaKOVA

Karmaşık; ama güzel bir dönemden geçiyorsunuz. Pek çok şey her geçen gün daha da yoluna girecek. Özellikle bu hafta sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilir kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Melekler ve şans uzun süredir yanınızda. Öyle de kalacak. İyi düşünün iyi gerçekleşsin her şey. Maddi anlamda kazançlarınız artacak.

12BalıkaBALIK

Değişik lezzetlerde yemekler yapabilir, yaptıklarınızı komşularınızla çay eşliğinde konuşabilirsiniz. Soğuk içmemeye özen gösterin. Boğazlarınızda batmalar olabilir. Uzaklardan alacağınız sevinçli haberleriniz var. Etrafınıza neşe saçmaya devam ediyorsunuz. Öyle kalın. Seviyor seviliyorsunuz. Bunu hiçbir zaman unutmayın.

Geçen haftaki burç yorumları için…

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
28 × 5 =