fbpx MENU

Beden Falı

Jim Morrison

12 Temmuz 2014 Comments (0) Views: 1668 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

14 Temmuz – 20 Temmuz Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Hayatınızda bir şeyler ters gidiyor sanki. Bu kadar kasmanıza gerek yok. Dönemdir; illa ki geçecek. Biraz hayatı akışına bırakmayı ve her şeyi bir anda düşünmemeyi deneyin. Güzel şeyler de olacak bu hafta aşk ve maddi anlamlarda. Eğer bu kadar kapalı tutarsanız enerji alanınızı ne yazık ki; bu güzelliklerden faydalanamayacaksınız.

2BoğaaBOĞA

Tatlı yiyin, tatlı konuşun. Hep tuz, sürekli baharat; nereye kadar? Uzaklardaki yakınlarınızla görüşebilir, seyehatten dönen insanlarla güzel sohbetlerin ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Bir de paketiniz var kargoyla alacak olduğunuz. Tatil planını şimdilik öteki haftalara erteleyin. Ertelenmemesi gereken işlerinize yönelin.

3İkizleraİKİZLER

Eğlencenin dibine vuracağınız bir hafta. En unutulmaz yaz anılarınızın çoğunu bu hafta içerisinde yaşayacaksınız. Birkaç il gezecek, yeni insanlarla da tanışacaksınız. Sağlığınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Soğuk algınlığı, bronşit gibi hastalıklara yakalanabilirsiniz. Kutuda alacağınız bir paketiniz var.

4YengeçaYENGEÇ

Ağlamaktan vazgeçin. Her sıkıştığınızda ya da hüzünlendiğinizde ağlarsanız insanlar sizi ‘sulugöz’ diye nitelendirebilir. Gülmeyi ve kahkaha atmayı deneyin biraz da. Yurtdışından bir haberiniz var. Ev ile alakalı problemleriniz hafta sonuna doğru netleşiyor. Denize gidip yüzün ve bol, sık su için.

5AslanaASLAN

Sağlıkla ilgili endişelerinizi zamana bırakmanızda fayda var. Fazla uykusuz kalıyorsunuz. Bu da bedeninizin yorulmasına sebebiyet veriyor. Fırsat buldukça uyumayı ve dinlenmeyi deneyin. Sağlık dışında hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak bu hafta. Sevdiklerinizin saygısını kazanmış bir insansınız. Beslenmenize dikkat edin.

6BaşakaBAŞAK

Kafanızdaki projelerle alakalı olumlu gelişmeler yaşanıyor bu hafta. Uzun zamandır beklediğiniz haberleri alabilir, resmi işlemler için imza atmak durumunda kalabilirsiniz. Gönül ilişkilerinizde duraklama dönemine geçmiş olsanız da maddi anlamda yükseliştesiniz. Etçil beslenmenizin yanı sıra sebze, meyve de tüketmeye çalışın.

7TeraziaTERAZİ

Maddi ve manevi gelişmelerde yükselişe geçeceğiniz bu hafta hayatınızda enteresan süprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sevdikleriniz her zaman yanınızda. Yağlı gıdalardan uzak durun. Bazı işlerinizi erteleyebilir, hesapta olmayan yeni gezilere adım atabilirsiniz. Bisiklete binin ve yaz mevsiminin tadını çıkarın.

8AkrepaAKREP

Karamsarlık diz boyu içinizde. Dışınızda ise her zaman bol keseden neşe. Kafanızı kurcalayan sorulara net yanıtlar alacağınız bir hafta olacak bu hafta sizin için. Seyahate çıkabilir, uzaktaki özleyenlerinizle birlikte güzel vakitler geçirebilirsiniz. Düşmanlarınız çok fazla. Maziyi bir kenara bırakın ve dost kazanmaya bakın. Beyaz çikolata tüketin, keyfiniz yerine gelsin.

9YayaYAY

Yeni heyecan arayışına girmişsiniz. Boşu boşuna aramayın, şans zaten ayağınıza kendiliğinden gelecek. Uzun süredir görüşmediğiniz eski arkadaşlarınızla karşılaşacak ve kendinizi bir anda eski dostlukların içerisinde bulacaksınız. Keyifli vakit geçirirken diğer yandan da anı tazeleyeceksiniz. Kırmızı, bu hafta sizin renginiz.

10OğlakaOĞLAK

Ne kadar da yorgun ve üzgünsünüz. Bunu kendinize yapmayın. Daha güçlü olmaya çalışın. İşleriniz hep bu yüzden ters gidiyor şu sıra. Kuruyemiş ve abur cuburla gününüzü geçirmekten de vazgeçin artık. Doğru düzgün beslenin. Sigarayı bırakın, nefes almada güçlük yaşıyorsunuz ve bol dinlenin.

11KovaaKOVA

Dolunayla birlikte yarım kalan her şey tamamlanıyor hayatınızda. Ummadık süprizler yaşayabilir, uzun süre sonra kendinizi hiç olmadığı kadar iyi hissedebilirsiniz. Verdiğiniz kararlardan asla vazgeçmeyin. Güzel bir yolda ilerliyorsunuz. Aşk, şefkat, şans, mutluluk ve para; bu ara hepsi sizin yanınızda.

12BalıkaBALIK

Aferin! Bu hafta hiç olmadığı kadar iyi bakmaya başlamışsınız kendinize. Sık yürüyüşe çıkıyor ve doğal, dengeli besleniyorsunuz. Böyle devam edin. Yakın dönemde bir akşam yemeğine davet edilebilir, felekten bir gece yaşayabilirsiniz. Minik bir hediyeniz var birinde. Bahçenizle uğraşmayı ihmal etmeyin.

Geçen haftaki burç yorumları için.

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
28 + 24 =