fbpx MENU

Deniz Kokusu

Kafein Rekabeti

21 Temmuz 2014 Comments (0) Views: 1472 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

21 Temmuz – 27 Temmuz Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Siz de farkındasınızdır ki; ters giden bir şeyler var. Biraz silkelenin canım! Enerji alanınız epey kirlenmiş. Bol su tüketin ve klasik müzikler dinleyerek gevşemeye çalışın akşamları. Sahil kenarında yürüyüş ve yüzme gibi sporlar da size iyi gelecek bu hafta. Eski sevgiliden alacağınız bir haberiniz var.

2BoğaaBOĞA

Bir şeyler değişiyor mu sizce? Yenilikler, dönüşümler başladı mı hayatınızda? Öyleyse devam! Verdiğiniz kararlardan bence de vazgeçmeyin ve arkasında durun fikirlerinizin. Bu hafta tatile çıkacak iki gün de olsa çok rahatlayacaksınız. Yeni bir defter alıp şiirler ya da özgün makaleler yazacağınız bir hafta aynı zamanda.

3İkizleraİKİZLER

Sağlığınız kötüye gidiyor durumda. Kendinizi epey ihmal ediyorsunuz. Özellikle bu hafta yağlı yiyeceklerden uzak durun. Bunun artması midenizde aşırı yanmaya yol açabilir. Gece de yemek yemekten vazgeçin artık. Meyve tüketiminizi arttırın. Biraz da balık yiyin. Kitap hediyesi alacaksınız bu hafta, bir de etkinlik bileti.

4YengeçaYENGEÇ

Yurtdışı kapılarınız son derece açık gözüküyor şu an. Bir veya iki yere gidebilirsiniz bu hafta içi. Ayakkabınızla alakalı bir sorun yaşayabilir, evde kısa çaplı bir tadilata da bulaşabilirsiniz. Uzaktaki yakınlarınızla buluşmalar, görüşmeler hep bu hafta arası olacak. Aşk konusunda da şansınız yaver gidiyor.

5AslanaASLAN

Fazla müsriflik yapıyorsunuz bu ara. Bu denli savurgan davranmaktan vazgeçin ve kenara üç beş para koyarak birikim yapmaya başlayın artık. Sevdiğinizle aranızdaki problemleri zamana bırakmanızda fayda var. Geçen yıllarla birlikte sadece zaman değil değişen, insanlar da… Cool olun ve kendinize güvenin. Bir iş teklifiniz var kapıda.

6BaşakaBAŞAK

Mantığınızı kenara atmayın olur olmadık. Bu hafta onu kullanma sırası! İş ve aşk konularında keskin, net kararlar vermeniz gerekiyor 21 Temmuz – 27 Temmuz arası. Çok yakınınızdaki insanlara fazla güvenmeyin bu ara. Sizi kıskanıyorlar. Kalbinizden geçeni mantığınız çerçevesinde kararlaştırmaya bakın. Aşk ve para yanınızda bu hafta.

7TeraziaTERAZİ

Sempatik bir hafta olacak sizin için. Hafta sonunda uzun süredir ayrı kaldığınız sevdiklerinizle buluşacak, hoş vakitler geçirip özlem gidereceksiniz. Yaz size yaramış. Birkaç kilo vermişsiniz. Bu itinayı korumanızda fayda var. Sevdiğinizle birlikte mum ışığında bir akşam yemeği hiç de fena olmazdı şu ara. Şans yanınızda.

8AkrepaAKREP

Bıkkınlık haline geçmişsiniz iyice. Kafanızın içi karman çorman. Bir maziyi düşünüyor; bir an’ınızı yaşamaya çalışıyorsunuz. Yarını düşünmediğiniz çok açık. Koyvermişsiniz; gitmiş resmen. Silkelenin. Kendinize gelin. Sizi sevenleri üzmeyin. Hayata ve dostlarınıza sarılın. Evcil bir hayvan edinip sevdiğiniz işte yükselebilirsiniz bu hafta.

9YayaYAY

Aşkta arayış içerisine girmişsiniz resmen. Bunu yaparken hayatınızdaki insanı kırmamaya dikkat edin. Ayrılın madem bir şeyler rutine bağladıysa. İki taraf için de en hayırlısı bu olur. Kuzey’den alacağınız bir tatil davetiniz var bu hafta içi. Hafta sonlarına doğru da önümüzdeki haftanın planlarını yapmaya başlayacaksınız. Pasta yiyin.

10OğlakaOĞLAK

Bu hafta yaşamınızda inanılmaz değişimler gerçekleşecek. Bu öyle hızlı bir ritimde olacak ki; neye uğradığınızı şaşırıp sudan çıkmış balığa döneceksiniz. Bu şaşkınlık, mutlu ve güzel bir anlamda gerçekleşecek. Yeni bir araç almak istiyorsanız uygun tarihlerdesiniz. Sonraya bırakmayın. Akrabalarınızla bir akşam yemeğiniz var.

11KovaaKOVA

Sürekli bir şeylerin değişmesine ayak uyduramayan bedeniniz her ne kadar yorgun hissetse de yüreğiniz bu hafta mutluluktan havalara uçacak. Maddi anlamda düzelmeler ve köklü değişimler var. Uzaktaki sevdiklerinizi ziyaret edebilir, doğum günü partisine katılabilirsiniz. Su içmeyi unutmayın ve hafif besinler tüketin.

12BalıkaBALIK

Nasıl da güzel, şık görünüyorsunuz şu sıralar! Sonunda kendinize bakmaya başlamışsınız. Bu iyi haber! Kötü haber; denize gidip yüzmeye karar verdiğiniz bir sırada kötü hava şartlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yaprak sarması veya biber dolması gibi yemeklere yönelebilir, sevdiklerinizle özlem giderebilirsiniz.

Geçen haftaki burç yorumları için.

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
24 − 2 =