fbpx MENU

Yoga Pozlarının Yararları

Motorunu Çaldırma

27 Temmuz 2014 Comments (0) Views: 1988 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

28 Temmuz – 3 Ağustos Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Yaz bitmek üzere ve siz hala tatile çıkamadınız mı? Kendinize ait bir alan yaratmanızın vakti gelmiş. İşkolikliğinizi bir kenara bırakın ve şöyle deniz kenarında ya da orman içinde, stresten ve gürültüden uzak bir tatile çıkın. Bünyeniz epey yorulduğundan hafif besinler tüketmenizde ve sıvı ağırlıklı beslenmenizde yarar var bu hafta.

2BoğaaBOĞA

Yine mi sorgu, gene mi sual? Bırakın felsefeyi, psikolojiyi artık. Hayatın tadını çıkartın. Tek bir günlüğüne de olsa o günü kendinize hediye edin 28 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında ve o gün, başınızı yastığa koyana kadar kuruntu yapmamaya çalışın hiçbir şeyi. Tatlı pek sevmeseniz de vücudunuz şu ara isteyecek. Bir kereden bir şey olmaz, yiyin gitsin.

3İkizleraİKİZLER

O kadar çok geziyorsunuz ki; biraz bu aynı gidişattan sıkılmış gibisiniz. Klimanızı sonuna kadar açıp evde Yeşilçam filmlerini izleyerek hem keyif yapın hem de kültürümüzü hatırlayın. Birkaç yerden alacağınız davet kafanızı karıştıracak. Hangisine gidip, hangisine gitmemek konusunda kararsız kalacaksınız. İlk teklifi kabul edin. Her şey harika olacak!

4YengeçaYENGEÇ

Hep iki göz, hep iki çeşme. Yeter! Kendinize gelin canım. Sadece kendinizi değil, etrafınızdaki insanları da boğuyorsunuz. Ya çok konuşuyor, gülüyor ya da fazla ağlıyorsunuz. Bu hafta ayarlanın hayata karşı ve adrenalin içeren bir sporla enerjinizi arındırın. Önce ruhunuzu dengeleyin, sonra da hayatınızı. Her anlamda güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız bu hafta.

5AslanaASLAN

Yeni iş, yeni aşk, yeni çevre… Hepsi son dönemlerde kapınızda. En çok da iş fırsatları kovalayacak sizi bu ara. Aşkınız kalbinizde yeni insanlarla tanışıp güzel dostluklar kuracaksınız. Sakin ve huzurlu bir hafta olacak. Sevdiğinizi özleyebilir, yollarınız gözleyebilirsiniz. Kavuşma bir sonraki hafta olacak. Diyete devam. Her şey yolunda…

6BaşakaBAŞAK

Yüksek enerjiniz ve kibarlığınızla çevrenizdeki pek çok kişiyi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Hafta arasında alacağınız özel bir telefon ile heyecanlanacak ve apar topar kalkıp bir yere yol alacaksınız. Hafta sonu bir arkadaşınızın düğününe katılacak ve çok eğleneceksiniz. Spor yapmayı ve bol su tüketmeyi ihmal etmeyin.

7TeraziaTERAZİ

Şık bir hafta sonu ile başlayan güzel bir hafta olacak. Dolu dolu sohbet edip eğleneceğiniz bu hafta içerisinde ufak tefek gezilere çıkabilir, uzun süredir yemediğiniz yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Bir nevi ‘af haftası’ olacak sizin için. Sağlığınız ve şansınız yerinde. Haftanın 29. günü uğurlu gününüz.

8AkrepaAKREP

Tükürdüğünüzü yalamak adetiniz olmuş adeta. Önce bir insanı diğerine yerin dibine sokuyor, sonra aynı insanı tekrardan yüceltiyorsunuz. Yine öyle bir haftaya girerek görüşmediğiniz insanlarla görüşebilir, konuşmadıklarınızla yeniden konuşabilirsiniz. Eğlence dolu bir hafta olacak. Aşk uzakta, şans ve para yine yanınızda. Hiçbir şey düşünmeyin ve hayatınızın tadını çıkarın. Zaten en iyi yapabildiğiniz tek şey de bu.

9YayaYAY

Uzak yerlere bir gidişiniz var bu hafta. Ziyaretler ve misafirlikler haftanızın ana konusu. Gittiğiniz yerlerden minik hediyelikler toparlayabilir sonra da bunları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Deniz yerine pek sevmeseniz de havuz tercihiniz olacak. Beklediğiniz bir haberi alıyor, borçlarınızın bir kısmını da kapatıyorsunuz.

10OğlakaOĞLAK

Şansınız yerinde. Paranız ve sağlığınız da… Daha ne istiyorsunuz? Bu hafta sizin açınızdan tam bir bomba! Her şey dilediğiniz gibi gerçekleşecek. İstedikleriniz olacak. Huzurunuz hep yerinde kalacak. Bir de küçük bir hediye alacaksınız; ama manevi değeri epey yüksek olacak. Aşk da yanınızda olduğuna göre; cici haftalar!

11KovaaKOVA

Duygularınızdan çok mantığınızı kullanmanız gereken bir hafta. Şu güne kadar duygularınızla hareket ettiniz de ne oldu? Hep aynı yerde kaldınız, iki gözünü iki çeşme. Sizin için epey eğlenceli ve heyecan dolu olacak bu hafta. Değişik davetlere katılacak, karnınız ağrıyana kadar kahkalar atacaksınız. Sağlığınız da yerinde. Hayat size güzel.

12BalıkaBALIK

Mutlu mesut bir hafta sizi bekliyor. Çok gülecek, çok konuşacaksınız. Sevgi yumağı içerisinde bir bayram geçirerek huzura kavuşacaksınız. Yalnız Güneş yanıklarına dikkat. Kendinizi an’ın mutluluğuna kaptırıp koruma faktörlü kremler kullanmayı unutmayın sakın. Yüzünüz hep gülsün e-mi! Öyle çok daha güzelsiniz.

Geçen haftaki burç yorumları için…

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
1 × 7 =