fbpx MENU

Bakir Koy Evreşe

Interview With John Carney

5 Ağustos 2014 Comments (0) Views: 2929 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

4 Ağustos – 10 Ağustos Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Sevgili Koçlar, bu hafta sizin için biraz karmaşık geçecek gibi görünüyor. Planlarınız birbiriyle karman çorba olabilir. Gitmek istediğiniz yerlerden vazgeçerken kendinizi olmak istemediğiniz yerde bulabilirsiniz. Şeker ve tuzdan uzak durun. Bol su için ve hayatı biraz akışına bırakmayı deneyin.

2BoğaaBOĞA

Hesapta olmayan harcamalarla karşılaşacağınız bu hafta içinde uzak yerlere seyahat edeceksiniz. Gittiğiniz yerlerde ufak tefek sağlık problemleriyle karşılaşabilir, seyahatinizi bölüp geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. Bir telefonunuz var uzun süredir beklediğiniz. Bu telefonla birlikte birtakım şeyler değişecek.

3İkizleraİKİZLER

Aşk ve para için harika bir hafta! Dolu bir eğlence ve güzellikler sizi bekliyor. Gönlünüz kapılarını artık tek bir kişiye, derinlemesine açacaksınız. O kişiyle bol bol gezecek, keyifli vakit geçireceksiniz. Akrabalarınızdan önemli bir haberiniz var resmi işlerle alakalı. Bir hediyeniz ve bir de küçük bir davetiniz var.

4YengeçaYENGEÇ

İki gözünüz iki çeşme… Daralttıkça daraltıyorsunuz kendinizi. Bir deniz yolculuğuna çıkarak dertlerinizden uzak bir gün geçirebilirsiniz. Fazla hayvan ürünü yemişsiniz bu ara. Sebze ve meyve de tüketmeye başlamalısınız artık. Şekerli içeceklerden uzak durun. Koşu ve yürüyüş sizi rahatlatacak cinsten.

5AslanaASLAN

Sıkıntılı dönemlerinizi giderek arkanızda bırakıyorsunuz. Güzel bir hafta ve güzel günler sizi bekliyor. Maddi anlamdaki sıkıntılarınız bu hafta da biraz devam edecek; ama aşk artık çok yakınınızda. Işık dolu bir hafta olacak bu hafta size. Yeni insanlarla tanışacak, yeni yerler görecek, değişik yemekler yiyeceksiniz.

6BaşakaBAŞAK

Kronik baş ağrılarınız devam etmekte. İlaç kullanmaktan vazgeçin ve ağrılarınızı daha doğal yollarla halletmeye çalışın. Vücudunuz ilaçlara bağışklık kazanmış durumda. Değişik bir kursa yazılabilir, hayatınıza bir renk katabilirsiniz. Titizliğiniz güzel; ama bu kadarı da fazla açıkçası. Takıntılarınızdan kurtulmaya çaba gösterin.

7TeraziaTERAZİ

Dolu dolu geçen bir haftanın ardından bu hafta biraz daha sakin olacak sizin için. Ufak tefek yolculuk hazırlıkları yapabilirsiniz. Yürüyüş yapmayı ihmal etmeyin. Bol su tüketin ve bisiklete binin. Sevdiklerinizden alacağınız haberleriniz var. Evcil bir kedi / köpek tarafından özlenmektesiniz.

8AkrepaAKREP

Güzel günler sizi bekliyor bu hafta. Çok eğlenecek, kendinizi iyi hissedeceksiniz. Deniz kenarında geçireceğiniz bir gün az da olsa tüm tasalarınızdan uzaklaşacaksınız. Maddi anlamda ufak tefek düzelmeler olacak. Uzaktaki akrabalarınızdan haberler alabilir, bulunduğunuz yerde yeni davetlere katılabilirsiniz.

9YayaYAY

Yürürken biraz etrafınıza da dikkat edin. Ufak tefek kazalara hep dikkatsizliğiniz yüzünden maruz kalıyorsunuz. Kitaplarınızı bir kenara bırakmışsınız, onlarla barışma zamanı bu hafta! Düğün dernek davetlerine arka arkaya katılabilir, yakın bir arkadaşınızın yanında yardımcı kişi olabilirsiniz.

10OğlakaOĞLAK

Epey gezip tozuyorsunuz. Bu hafta dinlenme haftanız olacak. Çok önceden başvurduğunuz işler için de bu hafta geri dönüş haftası olacak. Saçlarınızda bir değişiklik yapmak isteyebilir, yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. Bankayla ilgili resmi işlemler halledeceksiniz. Soğuk içmemeye dikkat edin, boğazda sıkıntı yaşanabilir.

11KovaaKOVA

Seviyor, seviliyorsunuz. Ne cici, güzel zamanlar… Uzun süre sonra kendinizi ilk defa bu kadar huzurlu hissedeceksiniz. Dert yok, yalan yok, gözyaşı yok. İstediğiniz de bul değil miydi zaten? Maddi anlamdaki sıkıntıları yavaş yavaş gideriyorsunuz. Şans, aşk, sağlık, mutluluk; hepsi yanınızda. Daha ne olsun?

12BalıkaBALIK

Geçen haftanın yorgunluğunu bu hafta da yeni hazırlık telaşlarıyla atamayacaksınız. Temizlik, yolculuk hazırlığı derken biraz kendinizi fazla yormuyor musunuz? Yüzmeyi ve kendinize de vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Seviyor, seviliyorsunuz. Güzel ve değişik bir hafta olacak. Güneş yanınızda.

Geçen haftaki burç yorumları için…

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
25 + 30 =