fbpx MENU

İstMotoFest 2014

Gözler Ruhun Aynasıdır

9 Haziran 2014 Comments (0) Views: 1381 ANASAYFA, Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

9 – 15 Haziran Arası Haftalık Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Bu burçtakiler bu hafta epey koşuşturmacalı bir dönem geçirecekler. Taşınma gibi konular gündemde olabilir. Hesapta olmayan harcamalar gün yüzüne çıkabilir. Sağlık konusunda endişeye gerek yok. Organizasyonlar gibi kalabalık davetler haftanızı meşgul edecek cinsten. Maddi sıkıntılarınızı sadece bu haftalığına da olsa unutmaya çalışıp haftanın tadını çıkarın!

2BoğaaBOĞA

Müjde! Tüm yılın üzerinizde olan kasvetini, özellikle aşk ile ilgili konulardaki cam kırıklarınızı üzerinizden atıyorsunuz. Hafta içerisinde fazla telefon trafiğine kapılabilir, uzaklarda olan sevdiklerinizle ortada buluşmalar ayarlayabilirsiniz. Motosiklet gibi yeni tutkular edinebilir, çekici kişilerle tanışıp yazın ilk aşklarına imza atabilirsiniz. Son demiyorum; yaz sizin için epey heyecanlı…

3İkizleraİKİZLER

Sevgili İkizler, hala bıkıp usanmadınız mı bir öyle bir böyle davranmaktan? Bu durumla alakalı sadece tek bir kişiden azar işiteceksiniz. Bu hafta uzun süredir almak istediğiniz bir şeyi hediye olarak alacaksınız. Sizin için eğlenceli ve dolu dolu bir hafta olacak. Yanlız görüşmek istemediğiniz insanlarla da aynı ortamda bulunmak durumunda kalabilirsiniz. Gerilmeye mahal vermeyin.

4YengeçaYENGEÇ

Üzülmeyin. Geçen haftaki buhranı bu hafta üzerinizden atıyorsunuz. Daha yeni döktüğünüz üzüntü gözyaşları, bu haftanın ortalarında gelen sevindirici bir haberle mutluluk gözyaşlarına dönüşecek. Ayrıca ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Kısa soluklu mesafe ayrılıklarınız olabilir sevdiğinizden. Bu süreçte birbirinizi yıpratmadan devam edin.

5AslanaASLAN

Güneş’in batışını dostlarınızla izlerken maziye dalıp dalıp eskileri yad edeceğiniz hoş bir akşam yaşayacaksınız bu hafta. Var olan işinizden ayrılabilir, işsizseniz yeni bir işe başlayabilirsiniz. Bir düğün derneğe de katılacaksınız bu hafta. Hafta sonunda ise yakınızdaki kişi ya da kişilerle ay sonuna doğru ufak bir tatil planı yapabilirsiniz. Soğuk içeceklerden uzak durun.

6BaşakaBAŞAK

Düzeninizi bozmak durumunda kalacağınız bir hafta sizin için. Hanenize yatıya gelenler olabilir. Hem eğlenceli hem de stresli olacak  bu hafta için sık sık kendi iç sesinizi dinleyemediğinize zaman zaman kızacaksınız. Geçmişte kalan bir insandan haber alacağınız hafta da bu hafta. Bol bol kitap okumak isteyecek ve kenara itilmiş kitaplarınızı raftan çıkaracaksınız. Sağlık ise sizinle…

7TeraziaTERAZİ

Geçen haftanın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız bu haftayı kendinize dinlenmek için ayırın. Gezmek yerine olduğunuz yerde uğraşlar bularak an’ın tadını çıkaracak, güleryüzlü eş-dostunuzla hoş sohbetler yapacaksınız. Bu süreçte oturduğunuz yerde çok fazla yememeye dikkat edin. Yoksa verdiğiniz tüm kiloları alacağınız da bir hafta olacak. Bol su için ve yürüyüş yapın.

 8AkrepaAKREP

Yorulmadınız mı yalanlar üzerine kurulu dünyanızda nefes almak için çırpınıp durmaktan? Dürüst olduğunuz bir hafta olsun bu hafta. Etrafınızda çok fazla güleryüzlü insan görecek, eğlencenin tadını çıkaracaksınız. En sevdiklerinizle neredeyse her gün güzel planlar yapacak ve açıkhavanın tadını çıkaracaksınız. Ağız sağlığınıza dikkat! Bu kadar ihmal etmeyin.

9YayaYAY

Yeni yeni insanlarla tanışacak; kendinizi, hayatınızda hiç yapmadığınız aktiviteleri yaparken bulacaksınız. Kilo almaya çok müsait olduğunuzdan detoks içeceklerle yaz ayına girişi destekleyebilir, kendinizi daha da zinde tutabilirsiniz. Bol bol bisiklete binin ve güleryüzünüzü hiç eksik etmeyin. Uzaklardan bir yerlerden alacağınız iki de ayrı mutlu haberiniz var.

10OğlakaOĞLAK

Batıl inançlarınızdan ve sabit fikirlerinizden bir nebze de olsa kurtulmanız gereken bir hafta. Öyle biriyle tanışacaksınız ki bu hafta; gelmiş, geçmiş ve bağlı olduğunuz tüm denklemler karışacak kafanızda. Yapacağınız yolcuklarda öteki haftaya ertelenmeler olabilir. Eskiden dilediğiniz bir dileğiniz de gerçekleşiyor! Uyku düzeninize dikkat edin, sonradan toparlayamıyorsunuz.

11KovaaKOVA

Yağmurlu günlerin ardından açan Güneş‘in ışıkları sizin yüreğinizi kıpırdatmaya, neşenizi yerine gelecek. Spontane planların ortasında kendinizi bulup kalabalık ortamlarda eğlencenin dibine vuracaksınız. Spora yöneldiğiniz bu haftalarda düzeninizi bozmadan devam edin ki ileride meyvalarını yiyin. Meyve tüketmeyi de ihmal etmeyin. Tanrı’nın ışığı üzerinize olsun.

12BalıkaBALIK

Endişelerinizden kurtulup kendi hayatınıza dair net kararlar alacağınız bir hafta olacak. Sevdiklerinizle bol bol vakit geçirmeye çalışın ve kendinizi yormayı bırakın artık. Biraz da kendinize zaman ayırın. Alışverişte güzel kıyafetler beğenip alacağınız bu haftanın yanı sıra saçınızla alakalı değişimler, dönüşümler de yapmak isteyebilirsiniz. Şans ve mutluluk sizin yanınızda. Tadını çıkarın!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
1 + 6 =