fbpx MENU

Türkçe Dublaj Film Keyfi

A Thousand Kisses Deep

24 Nisan 2015 Comments (0) Views: 1916 Film, Reklamlar, Sinema

Jurassic World’u İlk İzleyen Sen Ol!

Yeni açtığım film izle sitemize sizleri de aramızda görmek isteriz. Yeni açtığımız sitemiz henüz 1 aylık olsa da 100 adet civarı film eklenmiştir. Bu eklediğimiz filmlerin tamamı kendimiz eklediğimiz için büyük derecede bir emek söz konusudur. Üstelik Türkçe Dublaj Film İzle bölümüne ayrı bir özen gösterilerek dublajlı filmler de eklenmiştir.

Jurassic Park 4 İzle

Genellikle 2014 – 2015 yapım filmleri eklemeye çalışıyoruz. Ayrıca yeni çıkacak bazı güçlü efsane filmlerin ‘Yakında Gelecekler’ bölümünde fragmanı ile de sitemizde yayınlıyoruz. Örnek verecek olursak; sitemizde serili filmler büyük önem taşıyor. Hızlı Ve Öfkeli filminin 1’den 6’ya kadar tüm serisini sitemize eklemiştik. 7. serisinin ise fragmanını vizyona girdiği gün hemen ilk bizim 1film.org sitemiz yayınlandı. Şimdi de efsane film olan Jurassic Park serilerinin 2015 haziran ayının 12’sinde yayına gircek olan Jurassic World İzle filmini şu anda sitemize sadece Jurassic World İzle fragmanı olarak sitemize eklemiş bulunuyoruz. Filmin alt tarafından yorum yapan arkadaşlara, filmin vizyona girdiği gün haber verilecektir. İlk izleyenler olmak isterseniz filmin alt kısmından yorum bırakabilirsiniz.

Jurassic World İzle filminin ilk serisi olan Jurassic Park filmi 1993 ABD yapımlıdır. 3.filmi ise 2001 yılında çekilmiştir. Aradan 14 yıl geçmesinin ardından Jurassic Park 4 İzle filmini sabırsızlıkla bekliyoruz. Gerçekçi 3 boyutlu animasyonları ve inanılmaz gerçekçi dinozorlar ile müthiş aksiyon sahneleri bizleri büyüleyecek gibi gözüküyor. Jurassic Park 4 İzle filminin 4 yazar ile çalıştığı ve Jurassic Park 4 İzle için milyon dolarlık yatırım yapıldığı söylenmektedir. İnanılmaz gerilim sahneleri de gözden kaçmamış bu filmde. Yaş ortalaması fark etmeden herkesin izleyebileceği bu filmi 1film.org ayrılıkları ile sitemizden full Hd izle kalitesinde izleyebilirsiniz.

Filmin konusuna gelince; fosilleşmiş bir sivrisinekten çıkarılan azıcık dinozor kanı, bilim adamlarına DNA ile yeniden dinozor yaratma imkânı verir. Bu dinozorlar kontrol edilemez hale gelip saldırgan ve çoğalan bir DNA yapısına sahip olurlar. İşte tam olarak gerilim ve macera burada başlar.

Sizler de Jurassic Park 4 İzle filmini www.1film.org adresinden full Hd kalitede donmadan izlemek isterseniz Jurassic Park 4 Tek Parça İzle seçeneğini ziyaret edin. 1film ailesi olarak iyi seyirler dileriz!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
24 ⁄ 8 =