fbpx MENU

Orijinal Motiflerle İlginç Örgüler

Acil Servis’de Dinleyecek Var!

16 Kasım 2014 Comments (0) Views: 2680 ANASAYFA, ETKİNLİK, Yarışma

Kadıköy’de Kafa Karıştıran Tuzak

Tuzak, bilgisayar başında adventure game oynamaktan sıkılanlara, gerçek hayatın içinde, maceraya atılma fırsatı sunuyor. Her nasıl bir duygu halinde olursanız olun, kilitli odalarda ipuçlarını birleştirip dışarı çıkabilmeniz için sadece 1 saatiniz var! Maceraperestlere duyurulur. Kadıköy’de kafa karıştıran Tuzak oyununun baş rol oyuncusu olmaya ne dersiniz?

Bu mevsimin şu yağmurlu günlerinde bir kafede yığılıp kalmaktansa birkaç arkadaşla oynanabilecek en güzel oyun bence Tuzak. Oyunda bir başkasıyla değil, sadece kendinizle zamana karşı yarışıyorsunuz. Oyun, otelin içinde hiç bilmediğiniz bir odada gözlerinizi açmanızla başlıyor. Amaç; 1 saat içinde ipuçlarını birleştirerek çıkışa ulaşıp otelden kaçmak. Konsept son derece heyecanlı ve dekorasyon çok başarılı. Odalar, kamera sistemleri ile izleniyor. Herhangi bir acil durum dışında hiçbir şekilde dışarıya çıkış izni yok. Oyun sisteminde son teknoloji kullanılıyor ve senaryo bir harika! Ağlamak, gülmek, strese girmek serbest. Eğlenmek ise; garanti.

Kadıköy’de bulunan ve beyin fırtınası yaşattıran oyun alanı, ekiplerin eğlencesi dışında; doğum günleri, evlilik teklifleri gibi özel organizasyonlarda da kullanılabiliyor. Yalnız Tuzak, panik atak, klostrofobi, sara gibi rahatsızlıkları olanlara pek önerilmiyor. Odalarda video ve fotoğraf çekmek kesinlikle yasak. Oyuna katılmak için en az iki, maksimum beş kişi olma kuralı var. Ayrıca önden rezervasyon şart. Bunun için oyunun kendi internet sitesinde tarih belirleyerek formu doldurmanız yeterli. Randevu gününüzden bir gün önce telefon ile geri dönüş yaparak başvurunuzu teyit ediyorlar ve yeriniz ayrılmış oluyor. Mekan, 09:30 ile 23:30 saatleri arasında faaliyet gösteriyor. Fiyat; kişi sayısından bağımsız olarak, toplam 120 TL.

Takım arkadaşlarını seç, ekibini tamamla ve sen de maceraya katıl! Bol şans!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
23 − 4 =