fbpx MENU

Onlar Çiçek Çocuklardı

Maviyemişin Alçak Boylusu

25 Ekim 2014 Comments (0) Views: 6456 ANASAYFA, Burç Yorumları

Kasım Ayı Burç Yorumları

2014 Kasım Ayı Burç Yorumları

1KoçaKOÇ

Sevgili Koçlar, bu ay sizin için eğlenceli ve müjdeli haberlerle dolu bir ay olacak. Maddi kazancınızda gözle görülür ciddi artışların yaşanacağı Kasım’da, işle alakalı yeni girişim ve gelişimlerde de bir adım önde olmaya hazırlıklı olun. Bu ay işiniz ile ilgili konularda ne kadar ciddi bir yakınlaşma olursa ailevi ilişkilerinizde de buna bağlı birtakım gerilemeler söz konusu olacak. Ne var ki; elde ettiğiniz başarı ile ilerleyen dönemlerde iletişim alanında oluşan bu açığınızı kapayacak ve sevdiklerinizin gönlünü ustaca almayı başaracaksınız. Aşk anlamında enteresan bir ay yaşayacaksınız. Eski defterler açılabilir, maziye gömülmüş sevgililer piyasaya çıkabilir ve zamanında söylemek isteyip de söyleyemediğiniz şeyleri sevdiğiniz kişiye anlatma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bitmiş ilişkiler tamamen kapanabilir, yarım kalmış bağlar en baştan başlayabilir. Duygusal anlamda hareketli ve yoğun bir ay geçireceğinizden sağlığınıza biraz daha özen göstermenizde fayda var.


2Boğaa

BOĞA

Bu ay ilişkilerinizde yeni kararlar alabilir, keyifli adımlar atabilirsiniz. İş veya özel hayatınızda yarım kalmış konuları süzgeçten geçirip ortağınız ya da partnerinizle beraber çözüme ulaşması gereken detayları masaya yatırabilirsiniz. İnsanlarla iletişiminizin güçlü olacağı Kasım ayında, istek ve ricalarınızı iyi ifade edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kasım’ın 7’sinde burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay, hayatınızla ilgili vereceğiniz önemli kararlarda büyük rol oynayacak. Yalnız yurt dışı ile ilgili bağlantı ve kararlarınızı ayın son iki haftasına ertelemenizde fayda var. Seyahatlerinizde birtakım sorunlar yaşamanız olası. Ayın son günlerinde; aşk, cinsellik ve psikoloji gibi konular gündeminize oturacak. Duygusallığınız ön plana çıkarak hassas davranabilir, farkında olmadan değer verdiğiniz insanları kırabilirsiniz. Bu yüzden özellikle ayın son günlerinde düşünerek adımlarınızı atmanızda yarar var.


3İkizlera

İKİZLER

Eğlenceli İkizler burçları, ayın ilk yarısında Güneş ve Venüs Akrep burcunda ilerlediğinden; günlük işleriniz, seçimleriniz onun etkisi altında olacak. Bu süreçte; yeni ve farklı değişim & dönüşümler gündeme gelirken kendinizi kişi ve durumlara karşı sorgulama yaparken bulabilirsiniz. 7 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte yoğun bir şekilde hassaslaşıp duygusallaşabilirsiniz. Bu dönem içerisinde mümkün olduğunca dinlenmeli ve sizi strese sokacak durumlardan uzaklaşmalısınız. Parasal konularda hesapta olmayan ani masraflar çıkabilir, iş partnerleriyle birlikte mücadele ortamları doğabilir ve beklediğiniz paralarda bazı gecikmeler yaşanabilir. Özellikle 11 – 15 Kasım arasında resmi işlerde pür dikkat ve uyanık olmanız gerekmektedir. Bunun geçici bir etki olduğunu unutmayın ve moralinizi yüksek tutun. Ayın son haftası ise; özel ilişkilerinizle alakalı yeni kararlar alabilir ve güzel başlangıçlar yapabilirsiniz.


4Yengeça

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, Kasım sizin için; yarım kalan işlerinizi tamamlamak ve gönül ilişkilerinizde harika süprizlerle karşılaşmak açısından verimli bir ay olacak. Sanat dallarıyla ilgili yaratıcılığınızın yüksek olacağı bu ay, aynı zamanda; mesleki bir anlamda veya hobi amaçlı yeni kurs başlangıçları yapmanız ve entel kararlar almanız için de süper bir ay! Kendinize daha önceden hiç denemediğiniz farklı alanlarda şans hakkı tanıyabilirsiniz. Romantik davetler ve tutku da gündeminizde olacak. Ayın ikinci hafta sonu uzun süredir niyet ettiğiniz bir isteğiniz gerçekleşebilir veya çok uzun süredir yarım kalan bir durum netlik kazanabilir. Ayın ortasında sakarlıklar yaşayabilir, baskılarla karşılaşabilirsiniz. Sakin ve kararlı olmanız önemli bu zaman diliminde. Ayın son günlerinde ise sağlık gibi konular önem kazanacak. Spor yapabilir, spora başlayabilir ve beslenme biçiminizi bir gözden geçirebilirsiniz.


5Aslana

ASLAN

Ayın ilk yarısında evinizle alakalı konular gündemde olacak. Evinizde daha fazla vakit geçirme ihtiyacı hissedebilir, odalarda bazı dizayn değişiklikleri yapabilir ve kan bağınız olan kişilerle dertleşmek, bir şeyler paylaşmak isteyebilirsiniz. Aynı dönemde alım – satım gibi konular da gündeme oturacak. Boğa burcunda gerçekleşen Dolunay, kariyer anlamında değişimler yaşamanıza sebep olacak. İş pozisyonunuzda değişiklik, taşınma veya terfi gibi durumlar gerçekleşebilir. Bu dönem kendinizi gergin ve stresli hissetmeniz, kazalar yaşamanız mümkün. Sağlığınızı koruyabilmeniz açısından olabildiğince sakin davranmaya, temkinli adımlar atmaya özen gösterin. Cilt problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 22 Kasım’dan itibaren yeni bir aşk yaşayabilir ve yurt dışı bağlantılı işlerinizde kalıcı, yerinde kararlar alabilirsiniz. Bu ay, enerjinizi geleceğe yatırım amaçlı konularda harcayabilir ve güzel süprizlerle karşılaşabilirsiniz.


6Başaka

BAŞAK

Sevgili Başaklar, bu ay sizin için epey şanslı geçecek. Yakın akrabalar ile olan ilişkilerinizdeki trafik artarken aynı şekilde iş hayatınızla ilgili seminer, toplantı, sözleşme, seyahat gibi genel konular da biraz üst üste gelebilir. Kasım ayını zararsız bir şekilde atlatmak istiyorsanız; planlı, programlı, hatta küçük notlar ve hatırlatmalı alarmlar kurarak ayı geçirmenizde fayda var. Ayın ortasında yeni farkındalıklar kazanabilir ve bununla beraber iş konusunda ilginç atılımlarda bulunabilirsiniz. Yasal işlerinizde bazı önemli gelişmelerin yaşanacağı bu ay, aynı zamanda yarım kalmış işlerinizi tamamlamanız açısından da büyük şans! Çılgın atılımlarda bulunarak kendinizi hem sosyal çevrenizde hem de iş hayatınızda başarılı bir şekilde bir adım öne taşıyabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında güçlü ve olumlu enerjiniz ev hayatınızla ilgili keyifli haberler, yeni müjdeler ve değişimlerde önem kazanacak. Ayrıca yine bu dönem emlak işlerinde başarıyı yakalayabileceğiniz bir süreç olacak.


7Terazia

TERAZİ

Sevgili Teraziler, Kasım ayında gelir – gider, kazanç, sahip olunan kaynaklar gibi maddi konular önceliğiniz olacak. Özellikle ayın ortasına kadar enerjinizi genel olarak bu alanda toplayıp mali konularda konsantrasyon toplayacaksınız. Zaman zaman gergin ve stresli olacağınız bu ay içerisinde, mümkün olduğunca stresinize yenik düşmemeniz ve ev halkını ilgilendiren konularda sakin, sabırlı davranmanızda yarar var. 11 – 16 Kasım tarihleri arasında oluşabilecek kaza ve sakarlıklara karşı temkinli olun. Kasım’ın 16’sında Venüs’ün, 22’sinde de Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle birlikte enerjinizde olumlu rahatlamalar ve açılmalar meydana gelecek. Bu dönemde sosyal aktiviteler, insanlarla iletişim ve eğitimle alakalı kararlarda pozitif ilerlemeler gerçekleşecek. Ayın sonlarına doğru ise; ileriye dönük yatırımlarda bulunabilirsiniz. Banka, vergi, emeklilik gibi resmi işlemlerde bir takım sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.


8Akrepa

AKREP

Sevgili Akrepler, doğum gününüz kutlu olsun! Kasım ayı sizin için yepyeni kararların alınacağı bir ay olacak. Kendinizle, yaşamınızla ve ilişkinizle alakalı yeni başlangıçlar yapacaksınız. Sorumluluklarınızda bir artış yaşanacakken buna paralel olarak da aldığınız kararlarda daha uzun vadeli bir kalıcılık yakalayacaksınız. Bu bir evlilik, iş ortaklığı veya sorunlu bir ilişkiyi tamamen bitirme kararı olabilir. Mars’ın ay boyunca Oğlak burcunda ilerliyor olması sizin kararlarınızın gücünü ekstradan destekleyecek ve sizi istekleriniz doğrultusunda daha kararlı ve tutkulu yapacak. Bu süreçte sık seyahate çıkabilir ve yakın çevrenizle iletişimi arttırabilirsiniz. Arada bir stres yaşanacak olsa da azminiz ve hevesinizle doğru orantılı olarak bu gerginliklerin kolayca üstesinden gelmeyi başaracaksınız. 11 – 15 Kasım tarihleri arası, ikili iletişimlerde ve trafikte en çok dikkat etmeniz gereken dönem. Ay sonlarında ise; yeni gelir imkanı fırsatlarınız olacak.


9Yaya

YAY

Sevgili Yaylar, ayın ilk yarısında duygusal anlamda hassasiyetiniz ve yaşamı, kendinizi sorgulama dürtünüz artabilir; ara ara da karamsar ve melankolik bir psikolojiye bürünebilirsiniz. Bu süreçte genellikle yalnız kalmak isteyecek ve enerjinizi içe dönük yaşantınıza akıtma ihtiyacı duyacaksınız. Bu esnada gerçek dışı düşüncelerin akıntısına kendinizi kaptırıp kuruntu yapmamaya, o duyguları takıntı haline getirmemeye özen gösterin. İş hayatınız, sağlığınız ve alışkanlıklarınızda bazı değişim & dönüşümlerin gerçekleşeceği bir dönem. Bu ay, fazla harcamalardan kaçının. Ayın ikinci yarısında enerjinizde bazı rahatlamalar söz konusu olacak. Dolayısıyla kendinizi daha enerjik ve şanslı hissederek aşk, sevgi, sosyal iletişim gibi alanlarda bu enerjinizi harcamak isteyeceksiniz. Haliyle de etrafınıza daha fazla ışık saçmaya başlayacak ve daha dikkat çekici biri haline geleceksiniz. 22 Kasım’da Güneş burcunuza geçerek bir Yeni Ay meydana gelecek. Bu da size her anlamda yenilikler getirecek.


10Oğlaka

OĞLAK

Bu ay sosyal konular; geleceğe yönelik plan ve projeleriniz, sorumluluklarınız gündeme oturacak. Mevki sahibi güçlü kişilerden destek alabilir ve fikirlerinizde hiç şüphesiz gurur okşayıcı ölçüde onay görebilirsiniz. İş hayatınızda seminer, toplantı, anlaşma, sözleşme, seyahat gibi başlıklarla ilgileneceğiniz Kasım ayı, sizlere eski ilişkilerinizi gözden geçirme ve yeni insanlarla kalıcı arkadaşlıklar kurma imkanı da sunacak. Mars ay boyunca Oğlak burcunda olduğundan enerjinizin hayli yüksek olacağı bu ay, sosyal çevrenizdeki trafik de bir o kadar yoğun olacak. Hedefleriniz doğrultusunda hırslı ve son derece hevesli ilerleyeceğiniz bu dönem başarıyı yakalayacaksınız. Yalnız 11 – 16 Kasım arasında biraz temkinli davranmanızda fayda var. Bu tarihler arasında sağlığınızı zorlayan stresli konulardan lütfen uzak durun ve kendinize mantıklı kararlar alabilmek adına alan açın. Ay sonlarına doğru dinlenmeniz, aktif geçen ayın ilk yarısıyla dengeyi sağlayacaktır.


11Kovaa

KOVA

Sevgili Kovalar, Kasım’da sizin için kariyer hayatı ön planda olacak. Görüşmeler ve yazışmalarla devam eden ve sorumluluk gerektiren işlerde bir artma söz konusu olacak. Yoğun çalışma temposu ile hedeflerinize ulaşmayı başaracaksınız. İş arkadaşlarınızla sık bir araya gelmek durumunda kalabilir ve ufak soluklu seyahatler ortasında kendinizi bulabilirsiniz. 11 – 15 Kasım tarihleri arasında tahmin etmediğiniz düşmanlıklarla karşılaşmanız olası. İlişkilerinizde çok daha temkinli olmanızda yarar var. Ay içerisinde zaman zaman kendinizi gergin hissedebilir ya da ebeveynlerinizin stresli yaklaşımları ya da onların sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu dönemleri sağlıklı atlatabilmek adına sakinliğinizi korumanız büyük önem taşıyor. 22 Kasım’dan itibaren ise; medya & yayıncılık gibi konularda kendinizi gösterebilir, sosyal faaliyetlerinizde bir artış yaşanabilir ve yurt dışı bağlantılı işlerinizi hayata geçirebilirsiniz.


12Balıka

BALIK

Sevgili Balıklar, Kasım’ın 9’unda Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle birlikte eğitim, iletişim, seyahatler, hukuki alandaki konular gündeminize oturacak. Hedeflerinize ulaşmak için güzel bir dönem olan ayın ilk yarısında, herhangi bir seyahate de çıkmanız mümkün. Akrabalarınız ile ilgili de sevindirici gelişmeler, haberler duyacaksınız. Sosyal çevrenizde aktif olabilir ve maddi konulara enerjinizi harcayabilirsiniz. Kontrolünüz dışında ani gelişen durumve olaylar sizde sıkıntı yaratabilir. Özellikle kalabalık ve açık hava mekanlarda daha dikkatli olmanız gereken bir ay. Ayın ikinci yarısından itibaren kariyer anlamında hayatınızda yenilikler olabilir, taşınma gibi konulara gündeme gelebilir. Ay sonunda bir takım gecikmeler, kayıplar yaşanabilir. Bu durumda olaylara daha gerçekçi yaklaşmalı ve kendinizi hayal dünyasından çıkarıp yaşadığınız alana adapte edebilmelisiniz.

Ekim ayı burç yorumları için.

Tags: , ,

Comments are closed.