fbpx MENU

Kızılderili’nin Yardımı 2

Zahmetsiz Nar Ayıklama Yöntemi

23 Ekim 2014 Comments (0) Views: 1788 ANASAYFA, Egzersiz, ETKİNLİK, SAĞLIK, Workshop

Kasım’da TRX

Focus Studio önümüzdeki ay düzenleyeceği TRX Tanıtım Workshop’u için hazırlanıyor. Kasım’da TRX ile tanışmaya hazır mısınız?

Amerika’dan tüm dünyaya yayılan ve egzersiz tutkunlarının gözdesi haline gelmeye başlayan TRX egzersizleri ile ağırlıkların altına girerek eklemlere gereksiz yük bindirip kaslarınızı gereğinden fazla şişirmeye ve hırpalamaya neden olan antremanlara veda edin!

Ozan Atasoy

Ozan Atasoy

İstanbul, Erenköy’de bulunan ve pilates, yoga gibi pek çok alanda dersler veren Focus Studio, Kasım ayında Pilates ve TRX Eğitmeni Ozan Atasoy’un düzenlemiş olduğu TRX Tanıtım Workshop’una ev sahipliği yapacak. Henüz tam tarihin açıklanmadığı tanıtıma ismini yazdıran ilk beş kişi ücretsiz katılmaya hak kazanacak. Yalnız başvuru için kişinin daha önceden TRX ödülü almamış veya stüdyo derslerine katılmamış olması büyük önem taşıyor.

Başvurunuzu Facebook’daki ‘FocusStudioTR’ grubuna mesaj atarak veya (0216) 302 39 18 numaralı telefonu arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Nedir bu TRX?

TRX Suspension System; ilk olarak Amerika donanmasında ortaya çıkıp daha sonra Fitness Anywhere tarafından geliştirilerek tüm dünyaya yayılan ve kişinin kendi vücut ağırlığını kullanarak çalıştığı bir egzersiz sistemidir. Pilates ile benzerlik gösteren sistemi pilatesten ayıran en önemli özellik; pilates uygulamaları esnasında yer çekimi etkisi mümkün olduğunca absorbe edilirken, TRX Suspension Training sırasında kişi, direk olarak yer çekimine karşı çalışmaktadır.

TRX Suspension System; kişinin core bölgesini kuvvetlendirerek güç, dayanıklılık ve denge gibi konularda gelişimini sağlar. Pek çok alanda da olduğu gibi bu egzersizin de başlangıç, ileri ve orta seviye dersleri vardır. TRX Suspension Training; hem askeri birliklerde, egzersiz stüdyolarında uygulanan hem de profesyonel ile amatör sporcuların egzersiz programlarına dahil ettikleri hızlı, pratik ve çok yönlü hareket imkanı sayesinde verimli bir total-body antremanı sağlayan keyifli bir egzersiz metodudur.

Tags: , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
8 ⁄ 2 =