fbpx MENU

Beşamel Soslu Ispanak Çorbası

Nemrud Kadıköy’ü Salladı

29 Ekim 2014 Comments (0) Views: 2457 ANASAYFA, ETKİNLİK, Konser, Müzik

Kurtalan Ekspres Yollarda

Bazı isimler, nadir müzikler unutulmaz. Dinledikçe anılar depreşir zihin labirentlerinde. Sonra birden kendinize gelirsiniz; dün, bugün. Hüzünlenirsiniz önce bir. Ardından öyle ritimler girer ki; bırakırsınız kendinizi zamanın melodik kulaklarına. Dünden bugüne kadrosunda pek çok değişime uğrayan; ama asla kalitesinden taviz vermeyen Türk Rock tarihinin işte öyle unutulmayan, saygın gruplarındandır Kurtalan Ekspres.

Son yıllarda en çok satan albüm Kurtalan Ekspres ile Göğe Selam 2 geçtiğimiz zamanlarda rock müzikseverlerin raflarındaki yerini almıştı. Şimdi; Ekim ve Kasım aylarında verecekleri konserler için il il gezen grup yeniden yollarda! 

Dün gece ‘uyuşturucuya hayır!’ demek için Milas Açık Hava’da konser veren rock topluluğu, 30 Ekim günü Akhisar Amfi Tiyatro Sahne ve ardından 31 Ekim’de İstanbul Büyükçekmece’deki Club Aqua’da verecekleri konser için hazırlanıyor. Kasım ayında etkinlik programının bir hayli hareketli geçeceğini de bildiren grubun konser tarihleri şu şekilde:

  • 8 KASIM   —> Hayko Cepkin ile Kurtalan Ekspres; Beyrut Performence, Kartal / İSTANBUL
  • 20 KASIM —> Haluk Levent ile Kurtalan Ekspres; Cities Bar / TEKİRDAĞ
  • 21 KASIM  —> Kurtalan Ekspres; Shaft, Kadıköy / İSTANBUL
  • 22 KASIM —> Kurtalan Ekspres; Kalthefest / İSTANBUL
  • 29 KASIM —> Haluk Levenet ile Kurtalan Ekspres; Şarlo Bar, Görükle / BURSA

Eğer siz de Ekspres’in yolcusu olmak ve onların muhteşem serüvenine katılıp müzikleriyle maziyi anmak istiyorsanız, bunun için yüreğinizden gelen sese dokunmanız yeterli. Çünkü; Kurtalan Ekspres yolcu değil, sadece sevgi taşır!

Bol müzikli haftalar!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
15 + 1 =