fbpx MENU

İndigo Ateşi

Arthur Schopenhauer

27 Mart 2015 Comments (0) Views: 4862 ANASAYFA, Burç Yorumları

Nisan Ayı Burç Yorumları

2015 Nisan Ayı Burç Yorumları ile hayatınızda ne gibi değişim & dönüşümler yaşayacağınıza bir bakalım.

1KoçaKOÇ

Sevgili Koçlar, bu ay geçtiğimiz aylara nazaran daha kritik bir ay olacak. Önemli kararlar alıp ciddi konular üzerinde düşünme ve sonrasında da eyleme geçme fırsatı yakalayacaksınız. Özellikle gönül ilişkileri ile dostluk bazındaki ilişkilerinizde yeni başlangıçlar olabilir veya keskin değişim dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ayın ilk iki haftası iletişim gücünüzün yüksek olduğu günler olacağından maddi konularla ilgili çalışmalarınızı o günlerde devreye sokabilir ve emin, güvenilir adımlarla ilerleyebilirsiniz.  Seyahat ve eğitim odaklı konular için uygun bir dönem. Ayın ikinci yarısında ise; sosyal çevreniz canlanarak yaşamın içinde daha da aktiflik kazandığınız bir döneme gireceksiniz. 18 Nisan’da burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay ile imajınız veya yakın çevrenizle ilgili yeniliklere yönelebilir ve yüksek enerjiniz ile yıldızınızı parlatabilirsiniz.


2BoğaaBOĞA

Nisan ayı sizin için sağlık ve iş hayatınızla ilgili konuları gündeminize oturtacak. Enerjinizin yüksek olacağı bu ay içerisinde zaman zaman ani sinir patlamaları yaşayabilir ve ikili ilişkilerinizdeki bazı hoşnutsuzluklarınızı sorgulayabilirsiniz. Sakin olmanızda fayda var. Ay boyunca soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklara karşı kendinizi korumanız gerekiyor. Ayın ilk yarısında kendinizi, yaşamınızı ve içinde bulunduğunuz koşulları sorgulayabilirsiniz. Alışkanlıklarınız ve günlük rutinleriniz konusunda yeni kararlar alıp güçlü bir değişim dönüşüm sürecine girmiş bulunacaksınız. İkinci yarıda ise; maddi ve manevi konularda destek alabilir, uzun süredir askıda olan planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Gelirinizde bir artış da söz konusu. Merkür’ün etkisiyle birlikte seyahat ve sağlık planlarınızın ön planda olacağı son günler yorgunluğunuzla beraber tatlı bir huzur da sizinle olacak.


3İkizleraİKİZLER

Sevgili İkizler, bu ay Merkür kafanızdaki iş projeleri, seyahatler ve ekip çalışmaları için sizi destekliyor olacak. Geçen ay sadece düşüncelerinizde var olan projelerin Nisan’da gerçekliğe kavuşacağı günler içerisinde enerjiniz de son derece yüksek olacak. Beklediğiniz haberleri alabilir ve kendinizi içinde bulunduğunuz rutinden kurtarıp ilginç, keyifli girişimlerde bulunabilirsiniz. İş dışında sosyal çevrenizin de hareketleneceği bu ay, yeni insanlarla tanışabilir ve ummadığınız ortamlara girip kalıcı dostlukların başlangıçlarını gerçekleştirebilirsiniz. 9 Nisan’dan itibaren üzerinizdeki negatifliği azaltarak daha olumlu ve şanslı günlere keskin bir giriş yapacaksınız. 11 Nisan’da Venüs’ün burcunuza geçmesiyle birlikte maddi ve bedensel olarak rahatlayacağınız bir döneme geçmiş bulunacaksınız. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler, imajda değişiklik ve gelirde artış söz konusu.


4YengeçaYENGEÇ

Yengeçlerin gündemini daha çok hane ve hanedeki bireylerle ilgili konuların meşgul edeceği bu ay, aslında çok uzun süredir de olmasını hayal ettiğiniz birtakım arzularınızın gerçekleştiğinin farkına varacaksınız artık. Dolayısıyla Nisan, sizler için diğer aylara nazaran biraz daha özel ve değerli günleri de beraberinde getirecek. Evde tadilat, evi değiştirmek, taşınmak, alım-satım, hane bireylerini de ilgilendiren ortak konular, bireyler arasında çözüme kavuşması gereken mevzular gibi başlıklar genel anlamda ilgilendiğiniz konular olacak. Bunların dışında parasal konuların da yoğunluğunuza dahil olması söz konusu. Gelirde bir artış, açık hesapların kapatılması, borçların ödenmesi, terfi, kredi alımı vb. alt başlıklarla ilgileneceğiniz aktif bir ay. Tabii, tüm bu koşuşturmacaların içinde sağlığınıza ekstra bir özen göstermeli ve yüksek ateşli hastalıklara yakalanmamak adına temkinli davranmalısınız.


5AslanaASLAN

Sevgili Aslanlar, Nisan ayı sizin için epey hareketli, bol enerjik ve sosyal temponuzun yüksek olduğu bir ay olacak. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve akrabalarla ilgili konular gündeminizi en sık meşgul eden konular arasında. Aynı şekilde yeni bir kursa başlangıç, ortaklıklar, seyahatler de gündeminizde olacak. Nisan’ın 8’inden itibaren bir tür kısır döngü yaşadığınıza inandığınız şanssızlığınız yerini yüksek dereceli bir şansa bırakacak. Ay sonuna kadar bir sürü olumlu sürpriz ile karşılaşıp önünüze çıkan fırsatları değerlendirmekte son derece başarılı olacaksınız. Uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşecek ve sanatsal faaliyetler içerisinde kendinizi bulacaksınız. Son iki haftada ise; iş temponuzun ve seyahatlerinizin yüksek trafiğine kapılacak, ay sonunu nasıl getirdiğinizin farkına bile varmayacaksınız. Ayrıca yasal konular ile ilgili gelişmeler de bu ay içerisinde sizden yana olacak.


6BaşakaBAŞAK

Sevgili Başaklar, Nisan ayı sizin için bol sürprizli ve mali konular odaklı geçecek. Özellikle ummadığınız yerlerden gelen bir para akışı sağlanacak. Aynı şekilde gelirde ani bir artış ve işte terfi ya da yeni bir işe başlangıç görünüyor. Ayın ilk yarısı; ödemeler, alım-satım, borçlar, ortaklıklar gibi konular gündeminize oturacak. Kazançlarınızı komple gözden geçirip yeni planlamalar yoluna gideceksiniz. Birtakım gizli sırların da açığa çıkacağı ilk iki hafta son derece yoğun bir tempoda olacaksınız. İkinci yarıda ise; sanat ile ilgili konular ve sosyal çevrenizle ilgili gelişmeler yaşanacak. Bir süredir ertelediğiniz planları hayata geçireceksiniz. Özellikle eğitim ile ilgili konularda büyük adımların atılacağı son günlerde enerjinizi yakınınızdan çok uzağınızdaki bağlantılara yönlendirebilirsiniz. Küçük bir seyahat ve kendi içinize yönelip kafanızı dinlemek, size iyi gelecek seçenekler arasında.


7TeraziaTERAZİ

Nisan ayı sizler için çok önemli bir ay olacak. Çünkü 4 Nisan’da burcunuzda gerçekleşecek olan bir Ay Tutulması var. Bu Tam Ay Tutulması dediğimiz durumun etkileri Temmuz’a kadar devam edecek olup hayatınıza dair önemli ve keskin kararlar alabilmenizi sağlayacak. Özellikle enerjinizin son derece yüksek ve verimli olacağı bu süreçte enikonu düşünmeli, ani ataklarda bulunmamalısınız. Güçlü bir hareket olduğundan yaşamınızdaki etkileri de son derece hızlı olacak. Ani değişim & dönüşümler, yenilikler, kalıcı girişimler için harika bir zaman! 12 Nisan itibariyle yıldızınız parlayacak ve şanslı bir döneme gireceksiniz. Seyahatler ve sosyal aktiviteleriniz gündeme oturacak. Ayın ikinci yarısında maddi konulara odaklanıp bütçe planlamaları üzerine yoğunlaşacaksınız. Ortaklıklar, mali gelişmeler ve işle ilgili sevindirici haberler kapınızı çalabilir.


8AkrepaAKREP

Terazide gerçekleşen Dolunay ile birlikte kendi yaşamınızı sorgulayıp hayatınızdan çıkarmak istediğiniz bazı konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Yenilikler ve değişim & dönüşümler yoluna girebilir, bitirmek istediğiniz zararlı alışkanlıklarınızla yüzleşebilir veya son vermek istediğiniz ilişkilerinize artık noktayı koyabilirsiniz. Bu konuda Ay Tutulması’nın etkileri size yüksek ölçüde bir cesaret ve kararlılık deneyimi sunacak. Başkalarına sağlık konularında daha derin yardımlarda bulunmak adına bazı şifa çalışmaları, ruhsal arınma ritüelleri deneyebilir ve manevi yönünüzün güçlendiğinin farkına varabilirsiniz. 15 Nisan’dan itibaren Merkür’ün de desteğiyle birlikte ilk yarıda zorlandığınız alanlarda başarı sağlayabilir, iletişimde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Ayın ikinci yarısı ise; iş koşullarınızda veya hane içi düzeninizde birtakım değişiklik ve yenilikler yaşanacak.


9YayaYAY

Sevgili Yaylar, bu ay sizin için son derece keyifli ve hareketli geçecek. Özellikle sosyal faaliyetlerinizin artması ve yarım kalmış projelerinizin tamamlanması için harika bir ay! Gönül ilişkilerinizde de sürpriz gelişmeler ve heyecanlı zamanların yaşanacağı bir süreç. Venüs’ün sizden yana olacağı bu ay, tüm ilişkilerinizdeki sorunlar çözülecek, neticeye varmamış problemler sonuçlanacak ve her anlamda olumlu günler sizi bekliyor olacak. Kariyer alanındaki hedeflerinize biraz daha yaklaşmış olacaksınız. Ortaklıklar, yeni başlangıçlar gündeminizi oluşturacak. Yeni insanlarla tanışabilir, hayalini ettiğiniz ortamlara girebilirsiniz. Motivasyonunuzun da son derece yüksek olacağı Nisan, size kendinizi en anlaşılır biçimde ifade edebilme desteği sunacak. Ayın ikinci yarısında kariyer odaklı konular gündeminizi oluştururken mali konularla da ilgili yoğun bir tempoya gireceksiniz.


10OğlakaOĞLAK

Ailevi konuların gündeminizi epey meşgul edeceği Nisan ayı içerisinde ilk iki hafta, diğer günlere nazaran daha yoğun tempolu geçecek. Enerjinizin de yüksek olacağı ilk günlerde, terfi, atama, iş değişikliği gibi konularda değişim & dönüşümler yaşanacak. Harcamalarınıza dikkat etmeli ve gereksiz borçlar yapmamaya gayret etmelisiniz. İkinci yarıda ise; maddi anlamda bir destek, gelirlerde artış söz konusu olacak. Yeni bir aşkın başlangıcı da bu ay içerisinde gerçekleşecek. Yaşamınızla ilgili birtakım değişiklik kararları alabilirsiniz. Aynı şekilde hane veya hanenin içiyle de ilgili… İçinde bulunduğunuz koşulları derin bir değerlendirme süzgecinden geçirerek farklı, bir süredir istediğiniz projeleri nihayetinde gerçekliğe kavuşturacaksınız. Sanatsal yönünüzün de iyice açığa çıkacağı Nisan ayı boyunca kendinizi yazılı ya da sözlü olarak son derece iyi ifade edebileceğiniz bir dönem.


11KovaaKOVA

Sevgili Kovalar, bu ay son derece hareketli, heyecanlı ve enerjisi yüksek bir süreçten geçeceksiniz. Özellikle yurt dışı seyahatleriniz hız kazanabilir ve eğitim ile ilgili konularda hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Sosyal medya, basın yayın gibi konular için şanslı ve güçlü bir dönem. 11 Nisan’dan itibaren sosyal faaliyetlerinizde bir artış ve aşk hayatınızda ilginç gelişmeler yaşanacak. Aile ve akrabalarla keyifli organizasyonlar yapılabilir. Ayın ikinci yarısında; bir motosiklet veya araba alabilir ya da var olan aracınızı değiştirebilirsiniz. Aynı şekilde telefon, bilgisayar veya oyun konsolu gibi bir alet de alınabilir. Son günlerde ise; evinizle ilgili bir değişiklik, hanenizin bir odasının tasarımında bir farklılık yaratabilir ve boş günlerinizi evde kalarak enerjinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Özellikle evde gerçekleştirilecek olan misafirlikler ve arkadaş toplantılarının da artacağı bir dönem.


12BalıkaBALIK

Sevgili Balıklar, bu ay maddi konular gündeminizi epey meşgul edecek. 4 Nisan’da Terazi burcunda meydana gelecek olan Dolunay, eşinizin kazançlarıyla ilgili değişimler, emeklilik, kredi çekme, var olan gelirinizde bir değişiklik gibi konuları destekleyecek. Ayın ilk yarısı genel anlamda şansınızın yüksek olduğu ve problemlere kolay çözümler üretebileceğiniz bir dönem olacak. Kardeşleriniz ve akrabalarınızla ilgili bağlarınız daha da güçlenecek. Evle ilgili konularda ise badana, eşyaları değiştirme veya tadilat gibi konular gündeminize oturacak. İkinci yarıda; seyahatlerle ilgili planlar düşüncelerinizi meşgul ederken projelerinizi tam anlamıyla gerçekleştirebilmek için sonraki ayları beklemeniz gerekecek. Komşularınız, arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle görüşme trafiğinizin artacağı son günlerde kendinizi ifade edebilme yeteneğiniz de tavan yapacak.

Mart ayı burç yorumları için…

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
1 + 14 =