fbpx MENU
gogosohel

İplerle Geometrinin Kraliçesi: Gogosohel

hakan kurşun

Intercontinental Express

ovacık the room

10 Temmuz 2018 Comments (0) Views: 2052 ANASAYFA, ETKİNLİK, Gezi

Ölüdeniz’in Çizgi Dışı Odaları: The Room

Yolunuz güneye düştüğünde bir bakıp çık(-a)mayacağınız, bakarsanız yapışıp kalacağınız farklı ve keyifli bir konaklama önerim olacak sizlere!

Ölüdeniz ile Fethiye merkez arasında Ovacık’da yer alan The Room, üç katlı alanındaki eğlenceli konsept odalarından ve havuzundan oluşuyor. Burada misafirlerine pek çok aktivite sunan güleç yüzlü The Room sahipleriyle samimi bir tatil sizleri bekliyor.

Ölüdeniz’in Çizgi Dışı Odaları: The Room, aynı tip tatil modundan sıkılanlara farklı bir dinlenme ve eğlenme metodu sunuyor. Üstteki çift kat ev olarak kiralanabildiği gibi, oda oda konaklamak isteyenler ise dört farklı konsept seçeneğinden yararlanabiliyor. Odalar; Hitchcock, Dali, The Dude ve Redrum olarak karşımıza çıkıyor. Her birinin ışıklandırma sistemi farklı olduğu gibi isimlerden de anlaşıldığı üzere tüm odalar film veya yönetmenlere göndermeler yapan dekorasyonlar ile dizayn ediliyor. Oda beni darlar diyenler ise çadırını arka bahçeye atıp The Room aktivitelerinden faydalanabiliyor.

İki farklı ana girişi bulunan binanın havuzunda sıcak yaz günlerini serinletmek için dağlara bakarak yüzebilir ya da şemsiye altında şezlong keyfi yaparak kitap okuyabilirsiniz. Üst girişin olduğu bölümde iki ayrı hamak sizi karşılıyor. Ağaçların gölgesi altında şekerleme yapabilir ya da gündüzleri esintisi bol olan bu bölümlerde vakit geçirebilirsiniz. Yürüyüş severler veya geceleri restoran & bar tadında keyif arayanlar ise 2 km. uzaklıkta yer alan Hisarönü’ne kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyor.

ovacık room

The Room

Müziğin pikap ile dinlendiği salon bölümünde plakları karıştırabilir, dilerseniz PS oyunlarına gömülebilirsiniz. Guitar Hero, God of War, Fifa gibi pek çok farklı tarz oyunların bulunduğu alanda pikabın yanına ekran olmaz düşüncesiyle yola çıkan The Room, PS eğlencesini dev perdede yaşama imkanı sunuyor. Ayrıca; koltuğunuza yayılıp projeksiyon ile sinema keyfi yapmanız da mümkün.

The Room’da sürpriz etkinlikler ve mangal gecelerinin de yer aldığını dipnot geçeyim. ’Burada neler oluyor?’ kısmını merak edenleri theroomovacik Instagram hesabına alalım, daha detaylı bilgi ve rezervasyon için ise abnb.me/ZRSM5iZaEN linkini ziyaret edebilir ya da 0532 413 28 28 numaralı hattan ilgili kişiye ulaşabilirsiniz.

The Room’ projesi iki dostun kafa kafaya vererek yola çıktığı bir projedir. Kopyalanması, çalınması yasak olup tiye alınması serbesttir.

guitar hero game

Guitar Hero keyfi…

ovacık geceleri

Guitar Hero zamanı!

the room geceleri

The Room gecesi.

dali room

Dali odası…

the room wc

The Room banyo.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
38 ⁄ 19 =