fbpx MENU
n95 maske

2500 Yüzyıl Öncesinin Öğretileriyle Koronavirüs İle Mücadele

vegan poğaça tarifi

Mucizevi Chia Tohumuyla Yumurtasız Puf Poğaça

eddie vedder

18 Nisan 2020 Comments (0) Views: 2178 ANASAYFA, ETKİNLİK, Festival, Konser

‘One World: Together At Home’ Konseri ile Devler 18 Nisan’da Evimizde!

Global Citizen tarafından Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ)’yü destek amacıyla düzenlenen ‘One World: Together At Home’ konseri ile devler 18 Nisan’da evimizde şarkı söylemeye geliyor!

Şarkı Yazarı & Şarkıcı Lady Gaga’nın küratörlüğünü üstlendiği konserde; Rolling Stones’dan Paul McCartney’e, Pearl Jam’in vokalisti Eddie Vedder’dan Stevie Wonder’a kadar pek çok idol ekranlarımızda hayat buluyor! Beni en çok heyecanlandıran bir diğer isim de yakın geçmişte filmi Rocket Man’i izlediğim Piyanist Elthon John ve bir zamanlar elime gitar alıp şarkılarını tıngırdattığım tatlı kadın Alanis Morissette oldu.

18 Nisan’da başlayacak olan etkinliğin özel yayını –Türkiye saati ile 18 Nisan 2020 akşam saat 21:00’da– Global Citizen’in Youtube ve Facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden izlenebiliyor olacak. Ayrıca Bein, National Geographic Asya gibi tv kanallarında da yayın dönecek.

Dünya Sağlık Örgütü’nü desteklemek için düzenlenen ve Koronavirüs pandemisi ile mücadele eden sağlık çalışanlarının ihtiyaçları ve onlara duyulan şükranları dile getirip sosyal mesafeye dikkat çeken bu dev konser hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler Together At Home sayfasını karıştırabilir.

Müzik ve sağlık sizinle olsun!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
17 × 11 =