fbpx MENU

Beden Falı 2

Beden Falı 3

14 Temmuz 2014 Comments (0) Views: 2224 ANASAYFA, Makyaj, MODA, Sen De Dene

Renkli Tırnaklar

Tek renk oje sürmekten sıkılanlar için hazırladığım bu videoda sizler için deniz temalı bir çalışma tasarladım. Renkli tırnaklarınızı dilediğiniz renklerle neşelendirmek ise; sizin hayal gücünüze kalmış!

Açık ton renklerin tercih edildiği yaz aylarında beyaz ve turkuaz benim en sık kullandığım oje çeşitleri. Bu çalışmada turkuaz, beyaz, sarı ve turuncu tonlara ihtiyacınız olacak. Ben çizimlerde Flormar’ın Nail Art serisinden ince uçlu ojeyi kullandım. Eğer elinizde bu yoksa kürdan yardımıyla da aynı çizimleri elde edebilirsiniz.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN…

Deniz temalı tasarımda gerekecek olan ojeler: Flormar Supershine 41 (Sarı), Flormar 429 (Turkuaz), Flormar 1 (Siyah), Flormar Super Neon Colors No11 (Turuncu), Flormar Nail Art NA01 (Beyaz) ve Rapsodi 353 (Fosforlu Sarı).

Çalışmanızda eğer Neon renkler kullanırsanız çizimleriniz black light ışığında boyutlu olarak da parlar. Güzel bir görünüm elde edersiniz. Renkli tırnaklarınızla kendi modanızı kendiniz oluşturun. Benden göstermesi, sizden denemesi!

Fırsat buldukça değişik tasarımlar ile birlikte sizlerle olacağım. Unutmayın ki; tırnaklar da gözler kadar ruhun aynasıdır. Eğer gerçekten kusursuz bir güzelliği yakalamak istiyorsanız kıyafetlerinizle birlikte makyajınızı kombinlemeli ve göz önünde olan tırnaklarınızla da çarpıcılığı yakalamalısınız.

Bir sonraki tasarımım Jamaica’dan başlayıp Tribe Style’da doğru üç farklı güne sığdırdığım üç değişik stille ilgili bir çalışma olacak. Özellikle üşengeç bayanların çok hoşuna gidecek olan bu tasarım için takpite kalın.

Renkli ve eğlenceli günler!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
15 × 24 =