fbpx MENU

Acil Servis’de Dinleyecek Var!

Nacho’nun Çılgın Salatası

20 Kasım 2014 Comments (0) Views: 2169 ANASAYFA, ETKİNLİK, Konser, Müzik

SATTAS 21 Kasım’da Yuva Nayah’da!

‘SATTAS’sız Nayah, Nayah’sız SATTAS düşünülemez. Reggae’nin en sıcak ve pozitif dalgaları, yeni albümden bir iki lakırdı ile Cuma akşamı Nayah’da. Tüm müzikseverleri bekleriz!’

diyen Reggae Band SATTAS, bomba gibi bir konser için tüm müzikseverleri eğlenceye davet ediyor! Hoplamak, zıplamak, gülmek, bağırmak, dans etmek, şarkı söylemek serbest bu etkinlikte! Müzik, en etkili ifade biçimlerinden biridir. Reggae ise; iletilen mesajları eğlence eşliğinde bünyeye absorbe eden keyifli bir müzik türüdür. Peki, sen Türk Reggae topluluğu SATTAS’la rahatlayarak hafta sonuna dinamik bir giriş yapmak ister misin? SATTAS, 21 Kasım’da yuva Nayah’da!

İstanbul Beyoğlu’nda bulunan Nayah, SATTAS ailesi için özel bir anlam ifade ediyor. Yıllardır bir ritüel haline gelen Nayah konserlerine bıkmadan usanmadan devam eden grup, yarın gece saat 23:00’da sahne alacak. Gecenin sürprizi ise; henüz piyasaya sürülmeyen yeni albümlerinden birkaç şarkı çalacak olmaları. Harika bir konser olacağa benziyor. Tüm müzikseverlere duyurulur!

SATTAS, ‘hadi reggae yapalım!’ edasıyla atağa kalkan ve girişimleri sonucu, 2012 yılında ilk albümlerini çıkartan müzisyenlerin hikayesidir. Müzik yapmak için varlar. Kendi pozitif, sevecen ve yüksek enerjilerini müziklerine yansıtırlar. Pek çok ilde konserler vermeye devam eden grup; güleç yüzlü, eşitlik yanlısı barışçıl hayallerin ortak paydasındadır. Gelecek zamanlarda çıkacak albümleri için anti pürtelaş, yoğun heves ve heyecan içinde çalışmalarını sürdürmektedirler.

Sizleri grubun sevdiğim bir klibiyle baş başa bırakıyorum. Reggae dolu mutlu hafta sonları!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
11 × 12 =