fbpx MENU

2015’in 7 Dev Psychedelic Organizasyonu

‘Yok Artık!’ Dedirten Heykeller

28 Ocak 2015 Comments (0) Views: 30581 ANASAYFA, Burç Yorumları

Şubat Ayı Burç Yorumları

2015 Şubat Ayı Burç Yorumları ile hayatınızda ne gibi değişim & dönüşümler yaşayacağınıza bir bakalım.

1KoçaKOÇ

Sevgili Koçlar, Şubat ayı sizler için bir önceki aya nazaran daha sakin, huzurlu ve sıradan geçecek. Çok büyük sürprizler olmayacağı gibi, olumsuz nitelikli olaylar da uzağınızda duracak. Sosyal çevreniz ve iş hayatınıza daha ağırlık göstereceğiniz bu ay, önemli projelerinizi ikinci yarıya ertelemek durumunda kalabilirsiniz. Önemli adımlarınızı 16 Şubat’dan itibaren atmanız size daha büyük ve kalıcı başarılar getirecektir. Aşk ile ilgili konularda son derece uysal ve dengeli hisler içinde olacaksınız. Yalnız yasak ilişkilere dikkat! Anlık vereceğiniz kararlar bir sonraki ay büyük sıkıntılar çekmenize sebebiyet verebilir. Ayın son haftası ise; yüksek enerjiniz sayesinde dikkatleri üzerinize toplayabilir ve hedeflerinize ulaşmanıza açısından şanslı günleri yakalayabilirsiniz. Öyle ki; farkedilmediğinizi düşündüğünüz pek çok alanda yükselmeye başlayacak ve istedikleriniz bir anda gerçekleşir hale gelecektir.


2BoğaaBOĞA

Bu ay sosyal çevreniz ve aile içinde büyük maddi, manevi destekler alacağınız bir dönem sizi bekliyor olacak. İnsanlarla sağlıklı iletişimler kurabileceğiniz Şubat, size; dinginlik, huzur, şans ve kendinizi yüksek ölçüde ifade edebilme gücü sunacak. Ayın ilk haftasında, yalnızsanız hayatınıza aradığınız aşkı sokabilir, birlikteliğiniz varsa partnerinizle sanatsal aktivitelere katılıp ilginç sosyal çevrelere dahil olabilirsiniz. 4 Şubat’da Aslan burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, kariyer ile ev hayatınızla ilgili önemli gelişmeler ve sevinçli haberlere vesile olacak. Yaratıcılığınızın ön planda olacağı Şubay ayı içinde, tasarımla ilgili konulara yönelebilir veya bu tarz konularda daha önceden bir girişimde bulunduysanız yükselişinizi rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Genel olarak hayattan aldığınız zevk ve keyif, ciddi anlamda artışa geçecek. Bu da sizin motivasyonunuzun yüksek olmasını sağlayacak.


3İkizleraİKİZLER

Sıkıntılarınızı arkada bırakacağınız Şubat ayı, sizi daha çok kariyer ve ev ile ilgili konularla meşgul edecek. Merkür’ün gerilemesiyle ilgili olarak birtakım aksilikler ve hesapta olmayan planlar ortaya çıksa da ayın 15’inden itibaren genel bir rahatlama söz konusu olacak. Hemen hemen işinizle ilgili yapmak istediğiniz tüm girişim ve yatırımları ikinci yarıda halletmeye başlayacaksınız. Çok istediğiniz konularda güçlü adımlar atacak ve isteklerinizi bir bir gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Ayın ikinci yarısında, haneyi ilgilendiren konular gündeminize oturacak. Taşınma, tadilat ve dekorasyon gibi konularla içli dışlı olacaksınız. Bu aşamada evdeki hesap çarşıya uymayabilir ve bazı borçlar da gündeminizi meşgul eden diğer bir konu olabilir. Bu yüzden ilk yarıda harcamlarınıza dikkat etmeli, mümkünse kenara biraz birikim yapabilmelisiniz.


4YengeçaYENGEÇ

Sevgili Yengeçler, ayın ilk iki haftası, kendinizi hareketli ve yüksek tempolu bir dönemin içerisinde bulacaksınız. Özellikle seyahatler, yurt dışı bağlantılı plan ve programlar ile kariyer alanındaki alışverişleriniz gündeminizde olacak. İkinci yarıdan itibaren; mali konularda ani ve olumlu bir haberle karşılaşacaksınız. Miras, terfi, şans oyunlarından elde edilecek bir gelir veya uzun süredir beklediğiniz ya da hayal ettiğiniz bir para kapınızı çalacak! Dolayısıyla Merkür’ün de ilerlemesini baz alırsak, daha önceden ertelemiş olduğunuz bazı konuları rahatlıkla hayata geçirebileceksiniz. Ayın son haftasında ise; kariyer hayatınızda artmış olan hareketlilik ile doğru orantılı olarak sosyal çevrenizi genişleyecek. Toplantılar, aktiviteler ve ortaklıklarda yenilikler meydana gelecek. Bu süreçte sağlığınızı ihmal etmemeli, mümkünse spora da vakit ayırabilmelisiniz. Son derece verimli ve başarılı bir ay sizlerle olacak.


5AslanaASLAN

Geçtiğimiz aya göre daha sakin ve rutin geçireceğiniz bu ay, ilişkilerle alakalı konular gündeminizi oluşturacak. İkili ilişkileriniz, kendinizle olan ilişkiniz ve aile ilişkilerinizdeki konuları irdeleyecek, sorunlara sorularla yaklaşıp anlaşılır ve kalıcı cevap arayışı içine gireceksiniz. Sık sık kafanızı dinlemek isteyecek ve kalabalığın içindeyken bile kabuğunuza çekilmeyi tercih edeceksiniz. Merkür gerilemesi Şubat’ın 11’ine kadar devam ettiğinden iş ile ilgili konularda birtakım aksamalar yaşanırken, ikili ilişkilerinizde de bazı yanlış anlaşılmalar su yüzüne çıkacak. Ayın ikinci yarısında ise; yanlış anlaşılmalar çözüme ulaşmaya başlayıp ertelediğiniz planlara yeni girişimlerde bulunmaya başlayacaksınız. Şubat’ın son haftası, zorlu meselelerinize kalıcı çözümler bulacaksınız. Yalnız olan Aslanlar, aniden tutkulu ve gerçek bir aşka başlayabilir, birlikteliği olanlar ilişkisindeki sorunları kalıcı bir şekilde halletme yoluna gidebilir.


6BaşakaBAŞAK

Sevgili Başaklar, Şubay ayında gündeminizi iş ortaklıkları, iş arkadaşları ile gündelik sorumluluklarınızla ilgili konular meşgul edecek. Genel olarak hisleriniz rahat; fakat ajandanız koşuşturmacalı rutinlerle dolu olacak. İşinizden verim almak adına yeni projeler geliştirecek ve bunlar üzerinde yoğun çalışmalara başlayacaksınız. Kariyerinizle alakalı bazı sıkıntılar doğacak olsa da bunu kalıcı bir süreç olarak algılamamalı ve kısa sürede her şeyin eski şekline döneceğini bilmenizde yarar var. Yarım bıraktığınız işleri tamamlamak açısından ilk iki hafta başarı sağlayacak iken; son iki hafta daha fazla kendinize ve evinize vakit ayırmak isteyeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Aşk ile ilgili konularda hesapta olmayan duygular gün yüzüne çıkabilir ve birtakım içsel karmaşalara düşebilirsiniz. Dikkatiniz ay boyunca yüksek olsun. Şanslı, sağlıklı ve bol kazançlı bir ay dilerim.


7TeraziaTERAZİ

Sevgili Teraziler, son derece yüksek bir enerji içinde olacağınız Şubat ayında Venüs, olumlu etkilerini sizden yana kullanacak. Dolayısıyla; enerjik, pozitif duygular içerisinde olup ciddi anlamda keyifli ve huzurlu bir ay geçireceksiniz. Çevrenizdeki kişilerden daha fazla destek alacak ve kendinizi rahat, güvende hissedeceksiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizdeki diyaloglarınız, açık ve anlaşılır biçimde ilerleyecek. Gerçekleşmesini istediğiniz; ama bir türlü gerçekleşmeyen bir hayaliniz 4 Şubat’da yaşanacak Dolunay etkisiyle birlikte gerçekleşebilir veya kendinizi, dileğinizin olmasına bir adım daha yaklaşmış hissedebilirsiniz. Romantizmin de tavan yapacağı o gün, sevindirici gelişmeler ile karşı karşıya kalacaksınız. Ayın son haftasında ise; iletişim ile ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. Seyahate çıkmak veya geleceğe yönelik seyahat planları yapmak için uygun bir dönem.


8AkrepaAKREP

Sevgili Akrepler, Şubat ayınız Ocak’dan çok daha istikrarlı ve disiplinli ilerleyecek. Bu da sizin daha rahat olmanızı ve motivasyonunuzun artmasını sağlayacak. Ev ile ilgili konularda birtakım sıkıntılar yaşayacağınız bu ay, tadilatlar, dekor değişikliği gündeme gelebilir veya hesapta olmayan kişiler ev düzeninize müdahale etmek isteyebilir. Bu da ani değişen kararlarda söz konusu olan kişilerle aranızda iletişim kopuklukları ve yanlış anlaşılmalara zemin hazırlayabilir. Bu süreçte yeni adımlar ve kararlar almamanızda fayda var. Ayın ikinci yarısında, isteklerinize yaklaştığınızı hissedeceksiniz. Yeni bir düzene girmek isteyebilir ve kendinize, hayatınıza dair pozitif başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu sizde sabırsızlık duygusunu ön plana çıkartacak. Eğlence, aşk ve şans, bu dönemlerde en çok gündeminize oturacak olacak olan üç konu. Genel anlamda hareketli, keyifli ve mutlu bir ay geçireceksiniz.


9YayaYAY

Sevgili Yaylar, Venüs ve Mars’ın bu ayki etkileriyle gündeminize oturacak olan konular, aile ve hanenizle ilgili olacak. Aile bireylerini ilgilendiren konularda toplayıcı, düzenleyici bir rol üstlenebilir, farklı organizasyonlar yaratabilir ve çözülmeyen konuları sonuca bağlamak isteyebilirsiniz. Hane konusunda da somut bazı değişiklikler yapacak ve dekor, dizayn, tadilat gibi konularla içli dışlı olacaksınız. Aslan burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile birlikte yarım kalmış işleriniz tamamlanabilir ve yurt dışı bazlı hedefleriniz artık sonuca ulaşabilir. Eğitim ve hukuki herhangi havada kalmış bir konu netlik kazanabilir. 17 Şubat’dan itibaren kesin adımlar atabilir, resmi işlerinizi çekinmeden halledebilirsiniz. İletişiminizin son derece güçlü olacağı bu dönemde isteklerinizi rahatça ifade edebilir ve ifade ettiklerinize doğru yoldan kalıcı bir şekilde ulaşabilirsiniz.


10OğlakaOĞLAK

Şubat ayı, sizin için mali konular ve içsel yolculuğunuzla ilgili konuları gündeminize oturtacak. Maddi harcamalarınızı gözden geçirebilir, yeni plan programlamalara yönelebilir ve dostluklar olsun, aile içi veya gönül ilişkilerinizdeki birtakım sorunları halletme yoluna gidebilirsiniz. Kendi iç muhakemenizi de sık sık gerçekleştireceğiniz bu ay, ilk iki haftanızı daha çok ilişkilerinize yönlendirirken son iki haftada, mali konular ile içli dışlı olacaksınız. Sanatsal aktiviteler, hobiler ve spora da vakit ayırabileceğiniz bir ay. Parasal konularda tıkanıp kalmış konular, çözümlemeye ulaşabilir ve yarım kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Özellikle 13 Şubat’da çok istediğiniz bir konuyla ilgili sevindirici bir gelişme yaşanacak. Genel anlamda; dingin, aileyle sıkı fıkı, planlı ilerleyeceğiniz bir süreç. Sonuçları da son derece verimli ve kalıcı olacaktır.


11KovaaKOVA

Sevgili Kovalar, genel anlamda dingin; ama enerjisi de bir o kadar yüksek bir ay geçireceksiniz. Planlarda bazı aksaklıklar ve teknolojik aletlerde bozulmalar yaşansa da bu süreç ilk haftadan sonra yanınızdan ayrılacak. Siz, daha çok kendinizle alakalı konulara yönelmeye başlayacaksınız. 7 Şubat’da değer verdiğiniz biriyle ciddi bir tartışma yaşanabilir. Ayrıca o gün harcamalarınıza da biraz daha fazla dikkat etmelisiniz. Sağlık veya hobilerle ilgili konuları ayın ikinci haftasından sonraya bırakmanızda ve maddi konulardaki harcamalarınızı ayın genelinde hesaplı tutmanızda fayda var. Şans ile enerjinizin yüksek olacağı Şubat ayının son haftasında, sosyalleşmenizde ciddi bir artış söz konusu olabilir ve yeni çevrelere girip farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebildiğiniz ve dikkatleri üzerinize toplamayı başardığınız bu ay, aynı zamanda da uzun süredir istediğiniz bir hayalinizi gerçekleştirecek.


12BalıkaBALIK

Sevgili Balıklar, bu ay sanatsal yönünüz daha çok ön planda olacak. Venüs’ün 20 Şubat’a kadar sizin burcunuzda olması size artı bir şans, güzellik, yaratıcılık ve destek sağlayacak. Hobilerinize vakit ayırmak için güzel bir dönem. Gönül ilişkilerinizde romantizmin de yüksekte olacağı bu dönem, yere son derece sağlam basacaksınız. Ay içinde gerçekleşecek olan Dolunay ise; kariyer planlarınızla ilgili konularda size destek çıkacak. Yeni projelere adım atabilir veya halihazırda projelerinizi hayata geçirip tamamlayabilirsiniz. Eğer bir işiniz yoksa ve iş arıyorsanız da güzel haberler kapınızı çalıyor olacak. Ayın son haftası; ruh ve beden sağlığınızla ilgili konular gündeminize oturacak. Yoga veya meditasyona başlayabilir ya da zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Hayal ve girişimlerinizin başarıya ulaşacağı, verimli adımlar atacağınız bir süreç.

Ocak ayı burç yorumları için…

Tags: , ,

Comments are closed.