fbpx MENU

Çocuk Köftesi

İkizler Burcu Hakkında Her Şey

28 Aralık 2014 Comments (0) Views: 1577 ANASAYFA, Kafama Göre

Süper Babanın Kahraman Oğlu

Daniel Hashimoto, 2014 yılında epey konuşulan bir baba olmuştu. Süper babanın kahraman oğlu, ‘Action Movie Kid’ projesi kapsamında birbirinden ilginç videolarda havaya uçmuş, boşluğa atlamış ve elindeki ışın kılıçlarıyla orayı burayı yakıp fırlattığı fireball ile her yeri patlatmıştı. Hashimoto’nun takipçişeri 2015’de yayınlanacak yeni videoları heyecanla bekliyor.

Güney Kaliforniya Üniversitesi Sinema & Televizyon bölümünden mezun olan Daniel Hashimoto, eşi Mandy Richardville ve oğlu James ile birlikte Lowa City’de yaşıyor. Onların aile tablosu alıştığımız çizginin bayağı bir dışında. Son derece çılgın, mutlu ve marjinal bir çift olan Mandy ve Hashi’nin hayat ağacına geçtiğimiz günlerde yeni doğan kızları da katıldı. Vaktini eğlenceli kurabiyeler, komik şakalar ve bol kahkaha ile geçiren aile, yayınladığı videolarla da takipçilerini güldürerek yoğun ilgi odağı oldu.

DreamWorks Animation ile Paramount Pictures’da çalışan Hashi, efekt konusunda sahip olduğu teknik bilgi ve yeteneğini oğlu için çektiği videolarda kullanıyor. Hayallerle gerçeklerin kesiştiği kısa süreli kliplerde James’i evin içinde uçarken, sokak kapısından çıkıp boşluğa atlarken, bilmem kaç fit yükseklikte örümcek adam yürüyüşü yaparken veya elindeki su tabancalarıyla oraya buraya ateş topu fırlatırken izlemeniz mümkün.

Benim favorilerim; James’in duvarda açtığı teleport, evinin kapısından çıkıp bulutlar üzerine kendini bırakması, yanlışlıkla yoldaki su birikintisine düşüp gözden kaybolması ve şehir manzarasının tepesinde tutunarak yaptığı yürüyüş. Aslında tüm videolar birbirinden keyifli ve eğlenceli. Miniğin galaksi desenli eşofman altının aynından bende olmasına da ayrı güldüm.

Böyle babaya cidden can kurban. Eh, madem bizi bu miniğin ironik dünyasına kaptırdın Hashi, 2015’de de deli dolu yepyeni videolarla hazırlanmış bir ‘Action Movie Kid Volume 3‘ bekliyoruz öyleyse!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
19 − 4 =