fbpx MENU

Traffic Racer’den Rider’a Geçiş

Yeni Nesle “Seaboard Rise”

3 Şubat 2016 Comments (0) Views: 1503 ANASAYFA, ETKİNLİK, Festival, İndirim Günleri

Takas Pazarına Davetlisiniz!

Keyifli geçen bir yeni yıl kermesinin ardından Vosvos Camping, 20 Şubat, Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan ‘Takas Pazarı’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Her türden tezgahın kurulacağı Takas Pazarına siz de davetlisiniz!

Pek çok tarihçiye göre ticaretin ilk şekli takas ile gerçekleştirilmiş olup o zamanlarda mal ve hizmetler birbirleri karşılığında değiş tokuş edilirmiş. Kızılderililerde de bunun birçok örneğine rastlanmaktadır. Lidyalılar’ın parayı bulmasının ardından ise sadece mala değil tüm dünyaya hükmeden paraya gelin hep beraber sadece bir günlüğüne de olsa veda edelim!

Giyecekten yiyeceğe, kitaptan oyuncağa, el işlerinden biblolara, elektronik eşyalardan antikalara, makyaj malzemelerinden ayakkabılara kadar aklınıza gelecek her türden ürünün sergileneceği pazarda gülümsemek ve takas bedava, ürün satışına gerek yok parayla! Hiç kullanmadığınız ürünler veya çok kullanıp da artık vedalaşmak istediğiniz ciciler veya bir gün kullanırım edasıyla kenarda tuttuğunuz ama o günü asla getiremediğiniz eşyalar ve çok daha fazlasını bu etkinlikte sergileyebilir, elinizden çıkarabilirsiniz. Ayrıca işinize yarayacağınızı düşündüğünüz veya size ait olmasını istediğiniz ürünleri de diğer ürünlerle değiş tokuş yapabilirsiniz.

Bodrum Vosvos Camping & Bora Sencer Sanat Köyü

Sanat Köyü

Takas Pazarı katılımcılarının açacağı masalar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0 545 520 00 05 / 0506 608 98 96 numaralarını arayabilirsiniz.

Adres: Bodrum Vosvos Camping & Bora Sencer Sanat Köyü; Cumhuriyet Caddesi No: 299 Gürece / Ortakent

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
48 ⁄ 24 =