fbpx MENU

Leigh Hunt

Takas Pazarına Davetlisiniz!

3 Şubat 2016 Comments (0) Views: 1702 ANASAYFA, ETKİNLİK, Oynasak Ya

Traffic Racer’den Rider’a Geçiş

Unity 3D motoru ile tam sekiz ayda geliştirdiği Traffic Racer ile mobil oyun dünyasında adından çok söz ettiren SK Games kurucusu Soner Kara, şimdi de uzun süredir beklenen motosiklet sürüş oyunu ‘Traffic Rider‘ ile karşımızda. 

İçeriğindeki oyun seçenekleri, bölümler ve grafikler açısından son derece başarılı bulduğum oyunda, sürükleyicilik had safhada. Buna motorun sesi, korna ve fondaki gerçeklilik de katkıda bulunuyor. Traffic Rider’da tam yirmi çeşit motor çeşidi var. Ayrıca kariyer açısından ilerleme ve farklı mekan ya da vakitlerde yol alma imkanı da sunan oyun, motorseverlerin motorlarını manevra, fren ve güç bakımından geliştirebilmelerinin yanı sıra aksesuar konusunda da eksik kalmayıp çeşitli model ve renklerde eldiven değişimi yapmalarına yardımcı olmuş.

Bazen sakin bazen ise yoğun trafiğin arasında yolun akışına kendinizi bırakırken ilerleyen bölümlerde tek tekere kalkma, sağa sola bakma gibi opsiyonlar eklenirken, ana oyun bölümlerinde de tek yön, çift yön gibi bölümler açılıyor. Benzin ve trafik kuralları olmadan dilediğiniz hızı yapıp diğer araçları solladıkça para kazanabileceğiniz, hatta ters yöndeki sürüşlerinizde daha da fazla skor elde edip bu parayla da motorunuzun renginden tutun da pek çok özelliğini geliştirebileceğiniz eğlenceli bu oyunda her motoru mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Motor seslerinin gerçek motosikletlerden kayıt alınıp oyunda kullanıldığını da dip not geçmek isterim.

Çılgın ve korkusuz sürüşler!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
30 − 27 =