fbpx MENU

Grafik Tasarımı İçin Kaliteli Bilginin Kaynağı

Varna’nın Punk Starı: Yeşil Kedi

6 Aralık 2014 Comments (0) Views: 1527 Reklamlar, SAĞLIK, Yararlı Bilgiler

Türkiye’nin Sağlık Portalı

2014 Eylül ayında insanlara kaliteli, ayrıntılı ve doğru sağlık bilgileri sunmak amacıyla purtukal.com adresli internet sitesi kuruldu. Türkiye’nin sağlık portalı niteliğindeki Purtukal’da hastalıklardan tedavi yöntemine kadar aradığınız her şey elinizin altında!

Bu sitede; çeşitli hastalıklar, ağrılar, aşılar, kanser türleri, hemşirelik ve sağlıklı yaşamla, sağlıklı beslenme adına farklı bilgilere yer verilmektedir. Sitede yayınlanan tüm içerikler internet, kitap ve dergilerde ayrıntılı araştırmalar yapılarak hazırlanmaktadır. Sitenin kurucusu; Kilis 7 Aralık Üniversitesi Hemşirelik Bölümünde okuyan ‘Fevzi Büyüktaş’ isimli öğrencidir.

Ağrılar kategorisinde; diş ağrıları, bel ağrıları, baş ağrıları vb. tüm rahatsızlıklar hakkında ayrıntılı makaleler bulunmaktadır. Bu makalelerde ağrıları geçirmek için yapılması gerekenlere, ağrıların nedenlerine, belirtilerine ve tedavi yöntemlerine değinilmektedir.

Hastalıklar kategorisi; ülkemizde ve tüm dünyada sıklıkla karşılaşılan hastalıkların nedenleri, belirtileri ve günümüz tedavi yöntemleri ele alınmaktadır.

Aşılar kategorisinde; başta çocuklar olmak üzere tüm bireylerin düzenli olarak yaptırması gereken aşıları ele alınmakta ve bu aşıların yan etkileri, özellikleri ile hangi dönemlerde uygulandıklarına değinilmektedir.

Hemşireler İçin Gerekli İçerik Ve Bilgiler

Hemşirelik kategorisinde ise; hasta bakım planları, bölüm raporları ve hemşireleri ilgilendiren her türlü konuda bilgi paylaşımları yapılmaktadır. Belirli aralıklarla hemşirelik ders notları vb. içeriklerle de site her geçen gün daha zengin bir hale gelmektedir. Ayrıca sitede sağlık hakkında farklı fotoğraflar ve video galerileri de bulunmaktadır.

Siz de takip edecek bir sağlık portalı arıyorsanız www.purtukal.com adresinden siteye ulaşabilirsiniz.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
27 × 29 =