fbpx MENU
Arimic Microphone

Arimic İkili Youtuber Yaka Mikrofonu İncelemesi

Sibel Köse

Sibel Köse ve Caz Müzik

Teknoloji ürün inceleme.

26 Kasım 2019 Comments (0) Views: 548 ANASAYFA, Sen De Dene, Yararlı Bilgiler

Ulanzi Mini 96 Led Video Işık İncelemesi

Hem dslr kamera için hem de Youtube çekimleri için portatif bir ışık ararken tanıştım onunla. Önce kutu açılımı yaptım sonra da ürünü test edip memnun kaldım. Ulanzi Mini 96 Led Video Işık incelemesi için bir de video çektim. 

Ulanzi’nin 96 ledden oluşan mini ışığı fiyat performans açısından oldukça başarılı bir ürün. Bu ışığı video çekimlerinizde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda ürün fotoğrafçılığı için de kullanabilir ve çantanızda her yere taşıyabilirsiniz.

Ulanzi Mini 96 Led Video Işık, kutusunda iki filtre ile beraber gönderiliyor. Beyaz filtre ile 3200 kelvin ışık gücü yakalarken, sarı filtre ile renk sıcaklığını 5500 kelvine kadar arttırabilirsiniz. Tam 96 ledden oluşan portatif ışık, yüksek parlaklık ve doğru renk sıcaklığında ışık sağlıyor.

Dört adet AA tip kalem pil ile çalışan mini video ışık, altındaki döner bölüm yardımıyla dslr kameraya ya da tripoda sabitlenebiliyor. 120 gram ağırlığına ve 9 w çıkış gücüne sahip bu aksesuar son derece portatif ve kullanışlı. Performansından aşırı etkilendiğim ışık, aynı zamanda yan tarafında bulunan tekerleği sayesinde ışık gücünü de ayarlayabiliyor. USB şarj bağlantı noktasıyla pilsiz çalışabilme özelliği de bulunan Ulanzi Mini 96 Led Video Işık ürününü sizler için inceledim.

İyi seyirler!

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
1 + 26 =