fbpx MENU

E.Çapar: ‘Star Wars izlemeyeni ciddiye almam!’

Lava Lamp Çılgınlığını Kendin Yap

27 Mayıs 2015 Comments (0) Views: 2056 ANASAYFA, ETKİNLİK, Festival, SAĞLIK, Şifalı Bitkiler, Yemek, Yoga

Vegan Festivali 13-14 Haziran’da Kocaeli’nde!

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek olan Vegan Festivali ‘VegFest Türkiye’ 13-14 Haziran tarihleri arasında Kartepe, Kocaeli’nde düzenleniyor. Çadırını kap, sen de gel!

VegFest 2015

VegFest 2015

RGI Raw Gourmets International okulunun ev sahipliği yapacağı VegFest kapsamında düzenlenen seminerler, belgeseller, paneller, workshoplar, konserler, film gösterimi, dans gösterisi, yoga seansları ve çeşitli etkinlikliklerin yanı sıra bir de alana takas pazarı kurulacak. Sürdürülebilirlik fikrine katkıda bulunan bu pazarla birlikte; katılımcılar yanında getirdikleri ürünleri hiçbir para ödemeden diğer başka ürünlerle değiş tokuş yapma imkanı bulacak.

Yeşilin kucağında cıvıl cıvıl kuş sesleriyle güne merhaba demeye ne dersin? Gece mis kokulu havayı ciğerlerine çekerek yıldızlardan yorgan yapıp uyumak istemez misin? Sevginin her şeyin üstesinden geldiği bir bilinçle özün farkına varmak ve çeşitli konuklar dahilinde bir sürü etkinlikte yer almak… Ağaçlara sarılmak ve toprakta yalın ayak yürümek serbest! Kulağa harika gelen bu festival Gaia Dergi organizasyonluğunda hayat buluyor.

İsterseniz Psikolog İstem Göçer Keleş ile Bibliyoterapi Atölyesi’ne katılabilir, dilerseniz yoga ve meditasyon seanslarında farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. ‘Doğa, hayvanlar, cinsiyet özgürlüğü ve kadın’ temalı fotoğraf sergisini gezebilir, vegan mutfağı tadımlıklarıyla daha önceden hiçbir yerde tanışmadığınız lezzetlere ‘merhaba’ diyebilirsiniz. Ekoloji, veganlık gibi daha pek çok konuda uzmanlardan yeni şeyler öğreneceğiniz VegFest dopdolu geçecek.

Festivale katılım ücretsiz olup konaklama çadırla mümkündür.

Adres: Arslanbey Mahallesi, Cuhadar Caddesi, Ayazma Sokak No:96 Kartepe, Kocaeli

Tags: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
29 × 22 =