fbpx MENU

Bronzlaştırıcı Salata

Gezmeyen Kalmasın

3 Temmuz 2014 Comments (0) Views: 1871 ANASAYFA, MODA, Ne Giysek?

Yeni Trend 60’lar!

Alışveriş ve kadınlar… Olmazsa olmaz bıkmadan gezip durduğumuz alışveriş merkezleri ve dükkanlar. Eğer siz de demode bir kadınsanız ve modayı takip etmekten hoşlanmıyorsanız işte size entel, değişik ve iddialı bir konsept!

Düşünüyorum da bir zaman makinesi icat edilmiş olsaydı, sanırım geleceğe gitmek yerine geçmiş yıllara dönmeyi tercih ederdim. 2014 yılındayız; ama vitrinleri süsleyen modeller yine 60’lı yıllardan önümüze çıkıyor sık sık. Ebeveynlerimizin gençlik yıllarında giydiği ispanyol paça pantolonlar, salopetler, askılı tulumlar, mini etekler ve yüksek topuklar bu yıl da moda. Aksesuarlarda ise Lennon gözlüğü diye andığımız yuvarlak camlı güneş gözlükleri ve benzerleri, rengarenk fularlar ve kocaman yüzükler ön planda.

Ne var ki; tüm eski dönem model ve aksesuarlarını kombine ettiğimizde ortaya çiçek çocuk dönemi stillerinin en yoğun hali çıkıyor ve günümüzün çoğunluğu tarafından ‘entel’ ya da ‘marjinal’ olarak görülebiliyoruz. Kendinizle barışıksanız bu düşüncelerin aslında pek de bir önemi yok bana göre. Tarzınızdan ödün vermeyin, verdirtmeyin; kendi modanızı kendiniz yaratın!

Benim penceremden yeni trend 60’lar tablosu… Giyin, takın, takıştırın. Gezin, tozun!

Dükkan: Yeni Trend 60'lar

Dükkan: Yeni Trend 60’lar

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
1 × 4 =